Emigratie naar Argentinië

lijsten van aankomsten van Nederlanders in Buenos Aires in de jaren 1891 tot en met 1900

Klik hier voor meer informatie over de passagierslijsten.

Als u de gezochte perso(o)n(en) hebt gevonden, wilt u dan eventuele correcties en/of aanvullingen aan mij doorgeven?

ACHTERNAAM VOORNAMEN FS LEEFTIJD M/V BS BEROEP RELI L/S ACC HAVEN SCHIP AANKOMST WPL
JR M
HUBERTUS JONAS ong 36 m ong onleesbaar kat j 2 Havr Rio Negro 18920204
BARGNANS JOSEPH ong 30 m ong winkelier var j 2 Mars Provence 18920228
BENKERS J.G. rel 31 m geh winkelier kat j 3 Antw Ohio 18920517
BENKERS FRAN.J.G. rel 26 v geh winkelier kat j 3 Antw Ohio 18920517
DEBOUX PIERRE ong 34 m ong TALABERTERO kat j 3 Antw Ohio 18920517
PIRARO GEORGES ong 33 m ong bakker kat j 3 Antw Ohio 18920517
HONB LEON D. ong 49 m geh winkelier kat j 3 Antw Ohio 18920517
RINALDI EDUARD ong 23 m ong mijnwerker kat j 3 Antw Ohio 18920517
CAROLY CONSTANT ong 37 m geh boerenknecht kat j 3 Antw Ohio 18920517
WOLFFENBUTTEL LOUIS ong 31 m ong winkelier kat j 1 Bord Portugal 18920526
VAN DE VALLE CH. ong 35 onb ong winkelier kat j 1 Bord Plata 18920630
ARANTZ F. ong 34 m ong dagloner kat j 3 Brem Hannover 18920713
DUBOUREG HERMANN rel 38 m geh winkelier pro j 1 RioJ Bresil 18920727
DUBOUREG MARIE rel 37 v geh zonder beroep pro j 1 RioJ Bresil 18920727
HOLMANN CHARLES rel 24 m geh onleesbaar kat j 3 Havr Cordoba 18920813
HOLMANN AGUSTINE rel 22 v ong zonder beroep kat j 3 Havr Cordoba 18920813
COHEL CHARLES ong 33 m ong winkelier pro j 2 Mars Espagne 18920915
FABIES C.M. ong 36 v geh werkman pro j 3 Antw Leipzig 18921201
ROSEN JOHNY rel 9 m ong pro j 3 Antw Leipzig 18921201
ROSEN WILLY rel 3 m ong pro onb 3 Antw Leipzig 18921201
DIBIUS C.M. rel 36 v geh dagloner pro j 3 Brem Leipzig 18921201
DIBIUS J. rel 9 m ong pro j 3 Brem Leipzig 18921201
DIBIUS WILLY rel 3 m ong pro onb 3 Brem Leipzig 18921201
Heemskerk Petrus Johannes hfd 23 m ong schilder kat j 3 Havr Colonia 18930411
Heemskerk Maria Alida vrw 18 v geh zonder beroep kat j 3 Havr Colonia 18930411
LEHONSOBN LULE rel 42 v geh werkvrouw kat j 3 Havr Corrientes 18930627
LEHONSOBN SARA rel 42 v geh zonder beroep kat j 3 Havr Corrientes 18930627
DANNENFELGER DICHICH ong 30 m ong dagloner pro j 3 Brem Baltimore 18930709
KLOEL ANTOINE ong 37 m ong werkman pro j 3 Havr Rio Negro 18930711
BUCKABERLE OTTO ong 22 m ong zonder beroep kat j 3 Bord Bresil 18930727
BROUNVER FRANZ ong 40 m geh var j 1 Hamb Petropolis 18930730
ELTERMAM EDMUND ong 30 m ong zonder beroep kat j 1 Bord Congo 18931115
PIELEN WILH H. ong 43 m geh timmerman kat j 3 Antw Pfalz 18931127
VEVHAGEN PAULINE ong 32 v ong arbeider kat j 3 Brem Mark 18950114
VAN LUY MAURICE ong 23 m ong koopman vrij j 1 Antw Mark 18950114
DEKKER I.F. ong 41 m geh winkelier kat j 1 Antw Mark 18950114
KANAAN GIURGIUS rel 35 m geh kat j 3 Mars Bretagne 18950122
KANAAN ANTONIO rel 30 m geh kat j 3 Mars Bretagne 18950122
GIORJAS BANNONS ong 30 m geh kat j 3 Mars Bretagne 18950122
MIHAIL DIUN ong 20 m ong kat j 3 Mars Bretagne 18950122
GEORGES YARONT ong 16 m ong kat j 3 Mars Bretagne 18950122
HALIL CORAN ong 20 m ong dagloner kat j 3 Mars Bretagne 18950122
ABDIN PEDRO ong 20 m ong dagloner kat j 3 Mars Bretagne 18950122
TANIOS NICOLA ong 20 m ong dagloner kat j 3 Mars Bretagne 18950122
KERKERS JEAN ong 40 m ong koopman kat j 3 Havr Uruguay 1 18950211 S
VEBRERO JOS.V.D hfd 35 m geh reiziger pro j 3 Meier 18950314
VEBRERO SIN NOMBRE vrw 46 v geh zonder beroep pro j 3 Meier 18950314
VEBRERO SIN NOMBRE zn 6 m ong pro j 3 Meier 18950314
JONGEREU PHILIPPVAN ong 32 m ong reiziger kat j 3 Meier 18950314
VAN DER DEJL ong 16 m ong winkelier kat j 1 Bord Equateur 18950320
TENHATI LUISA ong 60 v wed burger kat j 1 Genu Nord America 18950701
VALVORT N. ong 46 m geh ingenieur kat j 3 Mont Nord America 18950701
SAM LEON ong 47 m geh industrieel kat j 1 Bord Portugal 18950726
HAUSEMR OSCAR ong 18 m ong ambtenaar kat j 3 Hamb Rosario 18950801
DOLEAN GIOVANNI ong 28 m ong priester kat j 1 Genu Vittoria 18950904
GEARTY RICCARDO ong 33 m ong priester kat j 1 Genu Vittoria 18950904
O MARTIN ong 54 m wed slager kat j 3 Havr Rio Negro 18950906
DEL PORTAL NICO rel 24 m ong artiest kat j 2 RioJ Nile 18950913
HOEVEN JAN rel 37 m geh zeeman pro j 3 Brem Mark 18950921
HOEVEN HENRICTTE rel 11 v ong pro onb 3 Brem Mark 18950921
Van den Berg L.D. ong 40 m geh metselaar kat j 3 Antw Mark 18950921
PAATS EDUARD ong 23 m ong koopman kat j 1 Hamb Montevideo 18960306
AGOSTINI ATTILIO ong 26 m ong dagloner kat j 3 Genu Sirio 18960308
MOTZLER CARLOS ong ab onb ges onb Mont Eolo 18960325
CATS D. rel 41 m geh winkelier kat j 1 Bord Portugal 18960326
CATS D. rel 41 v geh zonder beroep kat j 1 Bord Portugal 18960326
SCHAUFER CARL ong 45 m ong winkelier kat j 1 RioJ Cordillere 18970108
PECECH AUGUSTE ong 36 m ong winkelier kat j 2 RioJ Cordillere 18970108
RUHL HUBERT rel 26 m ong zeeman pro j 3 Antw Pfalz 18970111
RUHL GERARD rel 24 m ong zeeman pro j 3 Antw Pfalz 18970111
Ingenohl Carel Frederik Christiaan ong 29 m ong winkelier kat j 2 Sout Nile 18970116
HYNGARI LEON ong 40 m geh arbeider kat j 3 Havr Paraguay 18970206
REONEC JAN ong 41 m ong koopman kat j 2 RioJ Provence 18970207
MOUMANN ANTONIO ong 37 m ong dagloner kat j 1 Antw Mark 18970207
STAVAUSS MAISE ong 23 m geh dagloner kat j 1 Antw Mark 18970207
HOLM GERRIET ong 25 m ong zonder beroep kat j 3 RioJ Portugal 18970612
PLARSON J.F. rel 52 v geh koopman kat j 1 Antw Pfalz 18970627
PLARSON MANUELA rel 30 v ong zonder beroep kat j 1 Antw Pfalz 18970627
PLARSON CELINA rel 24 v ong zonder beroep kat j 1 Antw Pfalz 18970627
PLARSON SARA rel 22 v ong zonder beroep kat j 1 Antw Pfalz 18970627
BANS CECILIA ong 45 v ong fabrikant pro j 1 Antw Pfalz 18970627
LARREG DIENSTBOTEN PEDRO ong 30 v ong zonder beroep kat j 1 Antw Pfalz 18970627
VANDERBOR JOHAN ong 27 m ong melkboer kat j 3 Havr Corsica 18970902
WOLF SARAH rel 24 v ong naaister kat j 1 Bord Chili 18970904
WOLF SIBILLA rel 23 v ong naaister var j 1 Bord Chili 18970904
HANEPLEICAN GUILLERMO ong 15 m ong landarbeider kat n 3 RioJ Magdalena 18970912
GAART G. ong 44 m geh arbeider kat j 3 Antw Pfalz 18970918
VANDERSCHAAL JEAN rel 39 m geh meubelmaker kat j 3 Havr Cordilleras 18971010
VANDERSCHAAL ANNA rel 33 v geh huisvrouw kat j 3 Havr Cordilleras 18971010
VANDERSCHAAL CAROLINE rel 11 v ong zonder beroep kat j 3 Havr Cordilleras 18971010
DAYER JOHANN rel 38 m geh architect kat j 1 Antw Mark 18971019
DAYER D. rel 30 v geh kat j 1 Antw Mark 18971019
DAYER ENRIQUETA rel 6 m ong kat j 1 Antw Mark 18971019
DAYER IANSFE rel 5 m ong kat onb 1 Antw Mark 18971019
HEUSER VICTOR ong 40 m ong koopman kat j 1 Antw Mark 18971019
MONTAGIE D. rel 40 v geh kat j 3 Antw Mark 18971019
MONTAGIE THOPHIL rel 11 m ong kat j 3 Antw Mark 18971019
EVORS D. rel 31 v geh pro j 3 Antw Mark 18971019
EVORS ZWAANTGE rel 3 v ong pro onb 3 Antw Mark 18971019
SHAP BENEDICTO ong 54 m geh zaakgelastigde onb 3 RioJ Aquitaine 18971105
LOWENGARD EVELINE vrw 23 v geh koopman kat j 1 Bord Chili 18971112
KERNER ELISA ong 20 v ong zonder beroep kat j 2 Havr Pampa 18971122
DE VALDERE CHARLES ong 59 m ong koopman kat n 3 Havr Colonia 18971210
FONTEYN J.H. ong 32 m ong koopman kat j 3 Havr Colonia 18971210
VAN DRAANEN P.J. ong 30 m ong koopman kat j 3 Havr Colonia 18971210
HAGEMANN C. hfd 41 m geh winkelier pro j 2 Sout Magdalena 18980311
HAGEMANN NO SE ACLARA vrw 39 v geh zonder beroep pro j 2 Sout Magdalena 18980311
VERMONT I. ong 30 m ong koopman pro j 1 RioJ Magdalena 18980311
MENDELS SAMUEL rel 24 m geh winkelier kat j 2 Sout Thames 18980620
MENDELS EMMA rel 18 v geh zonder beroep kat j 2 Sout Thames 18980620
MASINI CARLO hfd 26 m geh schilder kat j 3 Genu Sirio 18980621
MASINI NO SE ACLARA vrw 29 v geh schilder kat n 3 Genu Sirio 18980621
VANDEV BOR H.A. ong 55 m ges winkelier kat j 2 Havr Pampa 18980623
VERBEECKH CORNELIO hfd 30 m geh kolonist kat j 3 Antw Bonn 18980712
VERBEECKH ANNA vrw 27 v geh zonder beroep kat j 3 Antw Bonn 18980712
BOROBOORN JHO rel 36 m geh dagloner kat j 3 Antw Bonn 18981006
BOROBOORN G.W. rel 36 v geh zonder beroep kat j 3 Antw Bonn 18981006
SCKONBAUM JETE ong 25 m ong kleermaker pro j 2 RioJ Nile 18981008
DOLORES SIN NOMBRE ong 28 v ong dienstmeid kat j 3 Mars France 18981012
BUCKER JOHANN rel 38 m geh koopman pro j 3 Brem Aachen 18981101
BUCKER WIEH rel 11 m ong pro j 3 Brem Aachen 18981101
CAFFONETTE ED rel 35 m geh koopman kat j 3 Brem Aachen 18981101
CAFFONETTE MATTH rel 33 m geh kat j 3 Brem Aachen 18981101
CAFFONETTE RUDOLPH rel 5 m ong kat onb 3 Brem Aachen 18981101
CAFFONETTE WALTER rel 2 m ong kat onb 3 Brem Aachen 18981101
CAFFONETTE RAELPH rel 1 m ong kat onb 3 Brem Aachen 18981101
PEITEN JOSEPH ong 36 m ong dagloner kat j 3 Brem Aachen 18981101
GIBRAES FRANCOIS ong 36 m ong landarbeider pro j 3 Brem Aachen 18981101
CAMERLIKX HENRI ong 25 m ong landarbeider pro j 3 Brem Aachen 18981101
LAMBERECHTS FRANCOIS ong 31 m ong landarbeider pro j 3 Brem Aachen 18981101
PANHIRYSEN CONSTANTIN ong 29 m ong landarbeider pro j 3 Brem Aachen 18981101
ROEIRLE CHARLES ong 28 m ong landarbeider pro j 3 Brem Aachen 18981101
SMALDERS DELPHINE ong 22 v ong pro j 3 Brem Aachen 18981101
CAHAIS GENIT ong 59 m ong dagloner kat j Havr Campinas 18981111
NOMHEBEL JOHN C. ong 41 m ong winkelier pro j 1 RioJ Clyde 18981203
HERIRICKE ELISE] ong 28 v geh landbouwer pro j 3 Hamb Tucuman 18981208
OLSON RICHARD ong 34 m ong landbouwer pro j 3 Hamb Tucuman 18981208
SORENSEN GHORA ong 19 v ong landbouwer pro j 3 Hamb Tucuman 18981208
PORSTER NATHAN ong 32 m ong landbouwer pro j 3 Hamb Tucuman 18981208
KAUFMAN KARL ong 40 m ong landbouwer pro j 3 Hamb Tucuman 18981208
BROEDESO GERARDO ong 23 m ong landbouwer kat n 3 Havr Cordilleras 18981210
SALVADOR JOUSEF ong 36 m ong landbouwer kat n 3 Havr Cordilleras 18981210
BANDENSTEIN GERAD rel 38 m geh zonder beroep kat j 1 Brem Mark 18981212
BANDENSTEIN SEÐORA vrw 30 v geh zonder beroep kat j 1 Brem Mark 18981212
BOGNERA WILHELM rel 31 m geh technicus kat j 3 Sout Mark 18981212
BOGNERA JOAQUINA rel 49 v geh kat j 3 Sout Mark 18981212
BOGNERA CLARINA rel 3 v ong kat onb 3 Sout Mark 18981212
POELLO HENRI ong 25 m ong winkelier var j 1 Bord Portugal 18981224
SNELLEBRANT LOUIS rel 40 m geh ingenieur var j 1 RioJ Portugal 18981224
MALTOLYSSE JAN ong 28 m ong dagloner kat j 3 RioJ Matteo Bruzzo 18990327
VEDENTURF PETRUS ong 51 m wed kaasmaker kat j 3 Antw Wittekind 18990403
VERHOESTAS MARIA CLARA DE ong 35 v geh onleesbaar onb 1 onb Hellas 18990410
PEMPELMANN THEODOR ong 35 m ong arbeider F.C. pro j 3 Antw Aachen 18990416
DE GOEYE MICHEL rel 40 m geh winkelier pro j 1 Bord Cordillere 18990427
DE GOEYE RACHEL vrw 34 v geh zonder beroep pro j 1 Bord Cordillere 18990427
WOLLFENBUTTEL O. ong 99 m geh winkelier kat j Bord Portugal 18990513
GULDEN G. ong 35 m ong koopman kat j 1 Brem Mark 18990527
HEYDEN HEINRICH oud 36 m geh koopman kat j 1 Brem Mark 18990527
HEYDEN O. moe 28 v geh koopman kat j 1 Brem Mark 18990527
HEYDEN GERBOND zn 1 v ong kat onb 1 Brem Mark 18990527
KNCEPRAS MARIA ong 27 v ong kat onb 1 Brem Mark 18990527
KNPEN WILHEHN oud 48 m geh landarbeider kat j 1 Antw Mark 18990527
KNPEN CAROLINE moe 29 v geh landarbeider kat j 1 Antw Mark 18990527
KNPEN CORNELES zn 8 m ong kat j 1 Antw Mark 18990527
KNPEN JACOB zn 5 m ong kat onb 1 Antw Mark 18990527
KNPEN ELIZABETH zn 2 v ong kat onb 1 Antw Mark 18990527
POTT COEMAN ong 42 m ong landbouwer pro onb 1 Antw Mark 18990527
GOLDENBERG ROSA moe 24 v geh dagloner kat n 3 Antw Coblenz 18990623
LESMER NARSSISE rel 39 m geh koopman pro j 3 Sout Wittekind 18990624
LESMER IVAN rel 34 v geh koopman pro j 3 Sout Wittekind 18990624
RAUGER G. ong 31 m ong sollicitant pro j 2 Sout Nile 18990702
SCHWAL E. ong 18 v geh zonder beroep kat j 1 Bord Cordillere 18990708
TIKKIES SAMUEL rel 32 m geh winkelier kat j 1 Daka Cordillere 18990708
TIKKIES HENRI oud 60 m geh winkelier kat j 1 Daka Cordillere 18990708
VERWERD GUERIT ong 47 m geh arbeider kat j 3 Antw Aachen 18990710
QUARRC YEERT ong 30 m ong klompenmaker kat j 3 Hamb Buenos Aires 18990727
NOUHEBEL JOHN ong 41 m ong koopman pro j 1 RioJ Danube 18990729
GERALDI F.Y. rel 37 m geh dagloner pro j 3 Antw Halle 18990808
GERALDI WILHELMINA rel 48 v geh dagloner pro j 3 Antw Halle 18990808
LOOS EDWARD rel 35 m geh consul pro j 1 Antw Mark 18990819
LOOS E. rel 22 v geh zonder beroep pro j 1 Antw Mark 18990819
WILLEMEN JOSE ong 30 m ong koopman kat j 1 Sout Mark 18990819
ROUFOSSE GEORGE rel 45 m geh ingenieur kat j 3 Antw Mark 18990819
ROUFOSSE G. vrw 30 v geh ingenieur kat j 3 Antw Mark 18990819
ROUFOSSE ANNA dr 11 v ong ingenieur kat j 3 Antw Mark 18990819
ROUFOSSE GOERGES zn 7 m ong kat j 3 Antw Mark 18990819
DUBRARSZKY TOLGYES ong 39 m ong dagloner kat onb 3 RioJ Les Andes 18990906
LOUZZEMA MALVINA ong 34 v ong zonder beroep kat onb 3 RioJ Les Andes 18990906
MENDES ALVES JESUS ong 30 m ong dagloner kat onb 3 Sant Les Andes 18990906
GONZALEZ MAUEL ong 21 m ong dagloner kat onb 3 Sant Les Andes 18990906
CADEB LEMO rel 50 m geh winkelier kat j 1 Bord Cordillere 18990914
CADEB MARTA rel 39 v geh zonder beroep kat j 1 Bord Cordillere 18990914
OESTERMANN W.J. rel 34 m geh winkelier kat j 1 Bord Cordillere 18990914
OESTERMANN J.M. rel 18 m ong zonder beroep kat j 1 Bord Cordillere 18990914
GIPPS ADRIAN ong 24 m ong winkelier pro j 1 Sout Clyde 18990923
BORSBOON JAN ong 40 m ong technicus kat j 1 Hamb Bahia 18991026
PAATS EDUARDO ong 27 m ong koopman kat j 1 Bord La Plata 1 18991109
RIET LEONHARD ong 42 m geh dominee pro j 1 Hamb Petropolis 18991111
ROTH CARL rel 51 m geh koopman pro j 1 Hamb Petropolis 18991111
ROTH JOHANNA rel 45 v geh pro j 1 Hamb Petropolis 18991111
ROTH MARGARITHA rel 13 v ong pro j 1 Hamb Petropolis 18991111
ROTH FREDERIKO rel 6 m ong pro j 1 Hamb Petropolis 18991111
VAN WEYE ANTOON rel 52 m geh logementhouder kat j 3 Antw Mark 18991111
VAN WEYE D. vrw 44 v geh kat j 3 Antw Mark 18991111
GOFFIN HENRI ong 39 m ong industrieel kat j 1 Bord Portugal 18991207
HOCKE HAN TEN ong 34 m ong dagloner kat j 3 Antw Halle 18991211
ZEVEN FRANTZ ong 34 m ong dagloner kat j 3 Antw Halle 18991211
JOELS S. rel 25 m geh koopman kat j 1 Bord Chili 18991224
MNS ARNAU ong 34 m geh winkelier kat j 1 Bord La Plata 1 19000119
YOITZCHE AUGUSTUS ong 40 m geh ingenieur pro j 2 Sout Magdalena 19000301
LEENS SAMUEL hfd 42 m geh winkelier pro j 3 Chili 19000304
LEENS JUDITH vrw 38 v geh zonder beroep pro j 3 Chili 19000304
DEJON SOPHIE ong 42 v geh zonder beroep pro j 3 Chili 19000304
GOYE H.DE rel 21 m geh winkelier var j 1 Bord Le Brasil 19000319
GOYE ROSALIE rel 22 v geh zonder beroep var j 1 Bord Le Brasil 19000319
HARRIS CATERINE rel 34 v geh zonder beroep var j 1 Bord Le Brasil 19000319
KOLEN JOHANES ong 37 m ong dagloner kat j Havr Paraguay 19000321
STEEN GERARD rel 49 m geh koopman pro j 1 onb Pfalz 19000401
STEEN F.G. rel 40 v geh zonder beroep pro j 1 onb Pfalz 19000401