Emigratie naar Argentinië

lijsten van aankomsten van Nederlanders in Buenos Aires in de jaren 1901 tot en met 1910

Klik hier voor meer informatie over de passagierslijsten.

Als u de gezochte perso(o)n(en) hebt gevonden, wilt u dan eventuele correcties en/of aanvullingen aan mij doorgeven?

ACHTERNAAM VOORNAMEN FS LEEFTIJD M/V BS BEROEP RELI L/S ACC HAVEN SCHIP AANKOMST WPL
JR M
Koornstra Rinze ong 25 m ong landbouwer pro j 3 Havr Amiral Courbet 19010513
Marijt Theodorus Frederikus ong 28 m ong koopman vrij j 3 Antw Archen 19010515
SCHWARZ JACOB ong 26 m ong koopman isr j 2 Antw Archen 19010515
FERZENAAR CHARLES ong 21 m ong boer pro j 3 Antw Archen 19010515
DE JOUGH ANNA ong 22 v ong schrijver pro j 1 Cher Cordoba 19010519
Meyjes Johannes hfd 54 m geh ingenieur pro j 1 Cher Cordoba 19010519
Meyjes Soetje vrw 39 v geh zonder beroep pro j 1 Cher Cordoba 19010519
Meyjes Willemina dr 6 v ong pro j 1 Cher Cordoba 19010519
Meyjes Willem zn 4 m ong pro onb 1 Cher Cordoba 19010519
Meyjes Soetje dr 3 v ong pro onb 1 Cher Cordoba 19010519
PEERS ANTOINIO ong 25 m ong koopman kat j 3 Les Alpes 19010526
KLOSS J. ong 27 m ong koopman kat j 3 Les Alpes 19010526
Burgers Anton hfd 29 m geh bakker kat j 3 Antw Born 19010708
Burgers DESC. vrw 32 v geh zonder beroep kat j 3 Antw Born 19010708
BURGERS CATHARINA rel 7 v ong kat j 3 Antw Born 19010708
BURGERS MARGARETHA rel 5 v ong kat onb 3 Antw Born 19010708
BURGERS ANTONIA rel 4 v ong kat onb 3 Antw Born 19010708
BURGERS MARIA rel 3 onb ong kat onb 3 Antw Born 19010708
Bartelink Herman ong 32 m geh bakker pro j 3 Antw Pfalz 19020108
Van Dorssen Johannes ong 31 m ong koopman pro j 1 Sout Magdalena 19020602
SEEMER CHARLES rel 35 m geh winkelier var j 1 Bord Chili 19020609
SEEMER SOPHIE vrw 30 v geh zonder beroep var j 1 Bord Chili 19020609
ANDENAJRDE JACOB ong 24 m geh machinist pro j 3 Antw Helgoland 19020610
ICEN G.VANDER ong 34 m geh machinist pro j 3 Antw Helgoland 19020610
LEON JACQUES ong 23 m ong koopman kat n 3 Mars France 19020611
ALLFENBUTTEL M. ong 42 m geh winkelier pro j 3 Mars France 19020611
STENVERS IACOB rel 34 m ong boekhouder kat j 3 Genu La Plata 1 19020616
STENVERS GERARD rel 30 m ong boekhouder kat j 3 Genu La Plata 1 19020616
SMOLDERS HENRY ong 11 m ong zonder beroep kat j 1 Antw Pfalz 19020912
VAJESTEEN MARIA ong 22 v ong zonder beroep kat j 3 Antw Pfalz 19020912
STALILKE EMILL ong 40 m ong timmerman pro j 3 RioG Desterro 19020913
GIBERT CARLOS ong 28 m ong soldaat pro j 3 RioG Desterro 19020913
ARN SE�ORITA ong 26 v ong zonder beroep kat j 1 Brem Pfalz 19021210
LIERNIET FRIEDRIEL ong 31 m ong koopman pro j 1 Antw Pfalz 19021210
MEYJES SE�OR ong 23 m ong koopman pro j 1 Antw Pfalz 19021210
KLASIN G.M. ong 30 m ong winkelier kat j 2 Mars Italia 19021211
DER VONDE VAND ong 36 m ong technicus kat j Havr Amiral Aube 19021216
VAN SOEST JOHANNA ong 55 v geh zonder beroep pro j 1 Sout Thames 19030701
MOENS ISEBEL ong 22 v ong zonder beroep pro j 1 Antw Schleswig 19030715
KROON BASTIAN rel 38 m ong machinist kat j 1 Brem Schleswig 19030715
KROON S.N. rel 25 v geh zonder beroep kat j 1 Brem Schleswig 19030715
MULINK HENRIK ong 27 m ong agent var j 3 Antw Borkum 19031101
WESTENGAARD JOH. ong 38 m ong werkman kat j 3 Antw Wittekind 19031109
CRETS JAC. ong 23 m ong werkman kat j 3 Antw Wittekind 19031109
KOLDEWYN F. ong 38 m ong werkman kat j 3 Antw Wittekind 19031109
KAMERLYNKE ANG. ong 17 m ong werkman kat j 3 Antw Wittekind 19031109
ISOKKING CHRISTIAN rel 28 m geh machinist pro j 2 Antw Helgoland 19040220
ISOKKING JULIA rel 32 v geh zonder beroep pro j 2 Antw Helgoland 19040220
ISOKKING PETRIS rel 7 m ong pro j 2 Antw Helgoland 19040220
ISOKKING CHRISTIAN rel 6 m ong pro j 2 Antw Helgoland 19040220
ISOKKING JOANES rel 3 m ong pro onb 2 Antw Helgoland 19040220
ISOKKING LEONARDUS rel 1 m ong pro onb 2 Antw Helgoland 19040220
VAN DORSSER YSBRAND ong 39 m geh landbouwer kat j 2 Antw Helgoland 19040220
BARLES HENRI ong 50 m geh landbouwer pro j 2 Antw Helgoland 19040220
BUISERTZ ARIE ong 44 m geh dagloner pro j 3 Antw Helgoland 19040220
DE BRUM MARIANO ong 30 m geh dagloner pro j 3 Antw Helgoland 19040220
GROENENVERGER MATHIAS ong 44 m geh dagloner pro j 3 Antw Helgoland 19040220
SCHUITEN ALEX ong 32 m geh dagloner pro j 3 Antw Helgoland 19040220
VESSER PETRONA rel 44 v geh dagloner pro j 3 Antw Helgoland 19040220
VESSER GORINDA rel 12 v ong dagloner pro j 3 Antw Helgoland 19040220
VESSER HERMIETTE rel 6 v ong pro j 3 Antw Helgoland 19040220
VESSER CORNELIA rel 5 v ong pro onb 3 Antw Helgoland 19040220
VESSER PETER rel 2 m ong pro onb 3 Antw Helgoland 19040220
Van Wijngaarden Leendert Teunis hfd 35 m geh landbouwer kat j 3 Antw Pfalz 19040222
Van Wijngaarden Cornelia vrw 33 v geh kat j 3 Antw Pfalz 19040222
Van Wijngaarden Hendrik zn 11 m ong kat j 3 Antw Pfalz 19040222
Van Wijngaarden Cornelia Jannetje dr 7 v ong kat j 3 Antw Pfalz 19040222
Van Wijngaarden Dirk zn 4 m ong kat onb 3 Antw Pfalz 19040222
Van Wijngaarden Arie zn 6 m ong kat onb 3 Antw Pfalz 19040222
DE KEYZER ADRIANNES ong 50 m geh landbouwer kat j 3 Antw Pfalz 19040222
ELSELINGEN LAURENER VAN ong 36 m ong landbouwer kat j 3 Antw Pfalz 19040222
VISSER ARNOLCHIS ong 34 m geh landbouwer kat j 3 Antw Pfalz 19040222
HAKKERS PIET ong 47 m ong landbouwer kat j 3 Antw Pfalz 19040222
GUIS ARIE ong 27 m ong landbouwer kat j 3 Antw Pfalz 19040222
BOHRE GYSCERT ong 41 m geh landbouwer kat j 3 Antw Pfalz 19040222
DUKACY ABRAM oud 44 m geh koopman isr j 3 Hamb Santa Fe 19040628
DUKACY MOSES zn 22 m ong koopman isr j 3 Hamb Santa Fe 19040628
STERZELLY JACK ong 27 m geh artiest pro j onb Nile 19041001
ORTMANN LOUIS ong 35 m ong koopman pro j 1 Vale Aquitaine 19041006
MAN C.DE ong 43 v geh kapitein pro j 2 Antw Norderney 19041111
VEGERSTEEN REINDERK rel 28 m geh timmerman pro j 3 Antw Norderney 19041111
VEGERSTEEN ANNA rel 19 v geh timmerman pro j 3 Antw Norderney 19041111
VEGERSTEEN ANNE rel 21 v ong zonder beroep pro j 3 Antw Norderney 19041111
WECZENBECK MARIE ong 52 v wed zonder beroep kat j 3 Antw Norderney 19041111
PAAUS CORNELIUS ong 33 m geh landbouwer pro j 3 Antw Norderney 19041111
HEYSTEK ARIE ong 35 m geh landbouwer pro j 3 Antw Norderney 19041111
DE KEYSER JENNIS ong 35 m geh landbouwer pro j 3 Antw Norderney 19041111
VIS PETER ong 23 m ong landbouwer pro j 3 Antw Norderney 19041111
VIS JOHANNES ong 33 m ong landbouwer pro j 3 Antw Norderney 19041111
FROOGEN IVAN ong 43 m ong landbouwer pro j 3 Antw Norderney 19041111
CLAERBOUH RENE ong 18 m ong landbouwer pro j 3 Antw Norderney 19041111
HARTOY ANDRE rel 44 m geh ingenieur pro j 1 Boul Cap. Roca 19041116
HARTOY ELENA rel 28 v geh zonder beroep pro j 1 Boul Cap. Roca 19041116
WERCAMODE HENRI ong 60 m geh arbeider kat j 3 Antw Sicilia 19041221
VEZHAGEN onleesbaar ong 29 m ong zeeman pro j 3 Antw Aachen 19050104
SER KUILE J.H.C. ong 22 m ong dagloner kat j 1 Boul Cap Frio 19050121
DE GOOST MADLEN rel 34 m ong zeeman pro j 3 Antw Norderney 19050201
DE GOOST PIETER rel 32 m ong zeeman pro j 3 Antw Norderney 19050201
YSINTEIS JUAN ong 48 onb ges onb 1 Genu Rio Amazonas 19050208
CERVENTRA V.S. ong 24 onb ges onb 1 Genu Rio Amazonas 19050208
Bulsing Charles Louis hfd 43 m geh koopman pro j 1 Sout Cap. Blanco 19050303
Bulsing Jacoba Catharina vrw 35 v geh pro j 1 Sout Cap. Blanco 19050303
HOVLAND SANDER ong 23 m ong arbeider pro j 3 Boul Cap. Blanco 19050303
Klaversteijn Willem hfd 52 m geh landbouwer pro j 3 onb Magdalena 19050304
Klaversteijn Elizabeth vrw 47 v geh pro j 3 onb Magdalena 19050304
Klaversteijn Catharina dr 19 v ong pro j 3 onb Magdalena 19050304
Klaversteijn Willem Elisa zn 17 m ong pro j 3 onb Magdalena 19050304
Klaversteijn Elisabeth Wilhelmina dr 15 v ong pro j 3 onb Magdalena 19050304
Klaversteijn Jeannetta Anthonia Rijnhardine dr 13 v ong pro j 3 onb Magdalena 19050304
CATS HERR rel 54 m geh koopman kat onb 1 Boul Cap Verde 19050317
CATS FRAN rel 54 v geh koopman kat onb 1 Boul Cap Verde 19050317
DE GOOYE ISAAC rel 67 m wed koopman kat onb 1 Boul Cap Verde 19050317
DE GOOYE HARTOU rel 26 m geh koopman kat onb 1 Boul Cap Verde 19050317
DE GOOYE LEWIS rel 25 m ong koopman kat onb 1 Boul Cap Verde 19050317
DE GOOYE ROSALIE rel 30 v ong koopman kat onb 1 Boul Cap Verde 19050317
DRUGEN J.S. ong 26 m ong boerenknecht pro j Kaap Hylas 19050324
VAN VEGGEL WILHELMA rel 12 v ong werkman kat j 3 Antw Aachen 19050328
VAN VEGGEL PETRONELLA rel 40 v geh werkman kat j 3 Antw Aachen 19050328
VAN VEGGEL MARIMUS rel 36 m geh werkman kat j 3 Antw Aachen 19050328
DERKS JOHANNES rel 24 m ong werkman kat j 3 Antw Aachen 19050328
DERKS HENDRIKUS rel 22 m ong werkman kat j 3 Antw Aachen 19050328
DERKS WILHELM rel 28 m ong werkman kat j 3 Antw Aachen 19050328
VAN DUN JOHANNES ong 26 m ong werkman kat j 3 Antw Aachen 19050328
VANDER GRIENDT CORNELIUS rel 25 m ong werkman kat j 3 Antw Aachen 19050328
VANDER GRIENDT GODFRIED rel 21 m ong werkman kat j 3 Antw Aachen 19050328
VANDER GRIENDT ADRIANUS rel 22 m ong werkman kat j 3 Antw Aachen 19050328
VANDER GRIENDT JOHANNES rel 23 m ong werkman kat j 3 Antw Aachen 19050328
VANDER GRIENDT JACOBUS rel 24 m ong werkman kat j 3 Antw Aachen 19050328
VANDER LINDEN MARNIUS rel 25 m ong werkman kat j 3 Antw Aachen 19050328
VANDER LINDEN JAN rel 24 m ong werkman kat j 3 Antw Aachen 19050328
VANDER LOO WILLEM ong 25 m ong werkman kat j 3 Antw Aachen 19050328
EKELS CORNELIS ong 40 m geh werkman kat j 3 Antw Aachen 19050328
NOORDENBOS KARL ong 21 m ong onderwijzer kat j 2 Antw Aachen 19050328
VAN VEGGEL MAR. rel 7 m ong kat n 3 Antw Aachen 19050328
VAN VEGGEL HENDRIKUS rel 9 m ong kat n 3 Antw Aachen 19050328
VANDON FRANA rel 30 m geh klerk kat j 3 RioJ Rio Amazonas 19050504
GERRIBSEN GEORG ong 22 m ong winkelier pro j 3 Antw Erlanguer 19050508
ELIE H. ong 26 m ong winkelier kat j 3 Antw Erlanguer 19050508
HOLLEBRANDS M.J. ong ab m ong winkelier kat j 1 Genu Toscana 19050516
BOUCHOVILLE JOSEF ong 58 m wed arbeider kat j 3 Antw Würzburg 19050526
VAN SCHAIK JOHANN rel 52 v geh arbeider pro j 3 Antw Würzburg 19050526
VAN SCHAIK FRANCISCO rel 10 m ong pro j 3 Antw Würzburg 19050526
BOS JAN rel 47 m geh arbeider pro j 3 Antw Würzburg 19050526
BOS PAUL rel 24 m ong arbeider pro j 3 Antw Würzburg 19050526
BATENBURG J. ong 46 m geh arbeider pro j 3 Antw Würzburg 19050526
NIEDERHOFF M. ong 41 m geh arbeider pro j 3 Antw Würzburg 19050526
PELLIKAN F. ong 45 m geh arbeider pro j 3 Antw Würzburg 19050526
PAANS W. ong 49 m wed arbeider pro j 3 Antw Würzburg 19050526
STEYAERT P. ong 33 m geh arbeider pro j 3 Antw Würzburg 19050526
KNEUS ALPH ong 38 m geh arbeider pro j 3 Antw Würzburg 19050526
VAN WAES J. rel 44 m geh arbeider pro j 3 Antw Würzburg 19050526
VAN WAES P. rel 28 m geh arbeider pro j 3 Antw Würzburg 19050526
OTTO HENDRIK ong 22 m ong landman pro j 3 Hamb Cap Verde 19050531
BYLEVALD CORNELIUS ong 23 m ong landman pro j 3 Hamb Cap Verde 19050531
ROELS JACOBUS ong 28 m ong landman pro j 3 Hamb Cap Verde 19050531
KELMERS CORNELIUS ong 24 m ong landman pro j 3 Hamb Cap Verde 19050531
SALI LUIGI ong 22 m ong arbeider kat n 3 Antw Borkum 19050610
NERKS J.B. ong 38 m geh arbeider kat n 3 Antw Borkum 19050610
GOCDHARDT N. ong 52 m geh arbeider kat n 3 Antw Borkum 19050610
KEYKEN PIENNE ong 40 m geh arbeider kat n 3 Antw Borkum 19050610
HOBBELS FRANCOIS ong 40 m geh arbeider kat n 3 Antw Borkum 19050610
SOMMERPN CHARLES ong 37 m geh arbeider kat n 3 Antw Borkum 19050610
CHAUVE GERMANI ong 22 m ong arbeider kat n 3 Antw Borkum 19050610
HERAND LOUIS ong 26 m ong arbeider kat n 3 Antw Borkum 19050610
MARTIN E. ong 20 m ong arbeider kat n 3 Antw Borkum 19050610
REY KEN O. ong 32 v geh arbeider kat n 3 Antw Borkum 19050610
BLOCKLAND F.W. ong 32 m ong arbeider kat n 3 Antw Borkum 19050610
WINGAANDEN L.W. ong 35 m geh arbeider kat n 3 Antw Borkum 19050610
GELDER ANDR D. ong 38 m ong arbeider kat n 3 Antw Borkum 19050610
JONG YSBRAND ong 55 m geh arbeider kat n 3 Antw Borkum 19050610
VERMENLEN CARRIE ong 20 m ong rentenier pro j 1 Sout Danube 19050611
KONIJNEMBURG THOMAS rel 43 m geh rentenier pro j 1 Sout Danube 19050611
KONIJNEMBURG JOITA rel 22 v geh rentenier pro j 1 Sout Danube 19050611
KONIJNEMBURG WILHELM rel 1 m ong pro onb 1 Sout Danube 19050611
NIHMANS NANTZE ong 45 m geh rentenier pro j 1 Sout Danube 19050611
KEULER EUGENE ong 23 m geh winkelier var j 1 RioJ Cordillere 19050701
SAST ALBERT ong 22 m ong timmerman pro j 3 Live Gaelic 19050703
DE WIT HENDRIKUS ong 20 m ong timmerman kat j 3 Live Gaelic 19050703
PLATE H.V. rel 23 m ong winkelier pro j 1 Bord Atlantique 19050715
PLATE rel 54 m geh bankier pro j 1 Bord Atlantique 19050715
VIEYRA MAURICE ong 30 m geh winkelier kat j 1 Bord Atlantique 19050715
DE BAAK rel 25 m ong handwerker kat j 3 Antw Helgoland 19050721
DE BAAK N. rel 22 m ong handwerker pro j 3 Antw Helgoland 19050721
GULDEN GUSTAV rel 44 m geh koopman pro j 1 Boul Cap. Blanco 19050728
GULDEN FRAN rel 39 v geh koopman pro j 1 Boul Cap. Blanco 19050728
CATZ W.S. ong 29 m geh zonder beroep pro j 1 Boul Cap. Blanco 19050728
VAN DELDEN JOHANNES rel 28 m ong bakker kat j 3 Boul Cap. Blanco 19050728
VAN DELDEN SANDER rel 29 m ong machinist kat j 3 Boul Cap. Blanco 19050728
BLUCH SARAH ong 27 v ges artiest onb 1 RioJ Chili 19050730
MEIBOON JACOB rel 48 m geh koopman onb 1 Boul Cap Verde 19050814
MEIBOON FRAN rel 48 m geh koopman onb 1 Boul Cap Verde 19050814
MEIBOON FAL rel 18 v ong zonder beroep onb 1 Boul Cap Verde 19050814
MEIBOON HERRLLE rel 25 m ong zonder beroep onb 1 Boul Cap Verde 19050814
MEIBOON LUIS rel 11 m ong zonder beroep onb 1 Boul Cap Verde 19050814
LEUNCUBRERGH CORNELIUS rel 3 m ong pro onb 3 Hamb Cap Verde 19050814
LEUNCUBRERGH LEEUDERT rel 1 m ong pro onb 3 Hamb Cap Verde 19050814
STUNUPF ROBERT ong 23 m ong dagloner kat j 3 Brem Bonn 19050815
ACKER GEORGE ong 6 m ong kat j 3 Brem Bonn 19050815
LAFACK DIMITRI ong 22 m geh dagloner kat j 3 Brem Bonn 19050815
DOPMELLER WILLELM ong 40 m ong kat j 3 Live Bonn 19050815
SCHMIDT GOSFRIED ong 39 m geh kat j 3 Brem Bonn 19050815
GESENANEN ANDREA ong 29 m ong kat j 3 Brem Bonn 19050815
VAN DIJK PETER ong 43 m ong ingenieur kat j 1 Sout Thames 19050819
VEER KARL ong 40 m ong ingenieur kat j 1 Sout Thames 19050819
MACKENZIE JAMES ong 45 m geh ingenieur kat j 1 Sout Thames 19050819
BRANGER HENRY ong 46 m geh ingenieur kat j 1 Sout Thames 19050819
BEVENKERK ANTONIS ong 39 m geh zonder beroep isr j 3 Antw Bologna 19050901
BAKK HERMANN ong 31 m ong koopman var n 3 Hamb Cap. Roca 19050916
DE MAN C. ong 36 m ong zonder beroep kat j 2 Antw Borkum 19050918
BEYL B.J. ong 25 m geh zonder beroep pro j 2 Antw Borkum 19050918
COENZARTI M. ong 24 m ong dagloner kat j 3 Antw Borkum 19050918
DEN DOREN MARIESVAN ong 48 v geh dagloner kat j 3 Antw Borkum 19050918
GREGOR ong 26 m geh zonder beroep pro j 1 Live Orissa 19050925
JOCHERO G. ong 47 m ong priester kat j 2 Antw Helgoland 19051226
GEERTO JEAN ong 37 m ong priester kat j 2 Antw Helgoland 19051226
BERNARD REMY ong 30 m ong glasblazer kat n 3 Antw Helgoland 19051226
THIERY NICOLAS rel 48 m geh glasblazer kat n 3 Antw Helgoland 19051226
THIERY CHARLES rel 24 m ong glasblazer kat j 3 Antw Helgoland 19051226
MICHEL CHARLES ong 19 m ong glasblazer kat j 3 Antw Helgoland 19051226
BOTHA JACUBUS SMITH rel 30 m ges boer pro onb 1 Kaap Surrey 19060102
BOTHA ANDOCIS HENRICH rel 35 m ges boer pro onb 1 Kaap Surrey 19060102
LOCAERDICK ABRAHARA rel 18 m ges boer pro onb 1 Kaap Surrey 19060102
BOTHA WILLIAM CHRISTOPER rel 9 m ong pro onb 1 Kaap Surrey 19060102
BOTHA BESTER PRUTENELLA rel 52 v ges boer pro onb 3 Kaap Surrey 19060102
BOTHA BESTER PRUTENELLA rel 20 v ges boer pro onb 3 Kaap Surrey 19060102
BOTHA CUCHIA JOHANNA rel 22 v ges boer pro onb 3 Kaap Surrey 19060102
BOTHA HELENA CLAUDENA rel 18 v ges boer pro onb 3 Kaap Surrey 19060102
BOTHA CORNELLIA rel ab v ges boer pro onb 3 Kaap Surrey 19060102
BOTHA JOHANNA rel ab v ges boer pro onb 3 Kaap Surrey 19060102
BOTHA ENRICK BABY rel ab m ges boer pro onb 3 Kaap Surrey 19060102
YREYTAG EDWARD ong 26 m ong koopman kat j 1 Genu Savoia 19060103
YREYRAG EDWARD ong 26 m ges koopman kat j 2 Genu Savoia 19060103
BARON DEVICQUEDE onleesbaar ong 32 m ong kat j 2 Mars Espagne 19060109
SAWES JEAN ong 62 m geh koopman kat j 2 Mars Espagne 19060109
LEOYLIER HENRY MICHEL ong 42 m geh ingenieur kat j 3 Brem Köln 19060110
MISSER ALFIO ong 50 m geh onleesbaar var j 1 Bord Magellan 19060114
VAN VANERMANN D. ong 45 m geh onleesbaar var j 1 Bord Magellan 19060114
VAN JESSALTEYN D. ong 46 m geh onleesbaar var j 1 Bord Magellan 19060114
STOESSEL FRANZ ong 25 m ong winkelier kat onb Havr Amiral Troude 19060128
SCHOTTEL STEFAN ong 34 m ong koopman kat j 1 Hamb Cap Frio 19060303
WYNGAARDEN VAN ong 25 m ong koopman kat j 1 Boul Cap Frio 19060303
DUSSELDORP SIMON ong 37 m ong koopman kat j 1 Bord Amazone 19060309
BAYER LUCIE ong 32 v ong zonder beroep kat j 1 RioJ Amazone 19060309
BAYER MELANIE ong 23 v geh zonder beroep kat j 1 Bord Amazone 19060309
RALIS ADRIANO ong 44 m ong artiest kat j 3 RioG Juanita 19060312
FRIEDT JOHAMM ong 30 m geh schilder kat j 3 Brem Mainz 19060313
MAAL KANI ong 27 m ges koopman pro j 1 Hamb Cap. Blanco 19060314
DE JENSEN MARGARET rel 37 v geh zonder beroep pro j 2 Punt Oravia 19060317
DE JENSEN MARGARET rel 6 v ong pro j 2 Punt Oravia 19060317
MARSCH ALBERTUS ong 30 m ong werkman isr j 3 Havr Santa Fe 19060322
FOKKE ZITTUS ong 36 m geh werkman isr j 3 Havr Santa Fe 19060322
DE WIND S. ong 24 m ges koopman var j 2 Bord Magellan 19060325
KRAUS JACOB rel 44 m geh koopman kat j 1 LaPa onbekend 19060326
KRAUS O. vrw 44 v geh zonder beroep kat j 1 LaPa onbekend 19060326
RAGAY GEORGE ong 25 m ong ingenieur kat onb 1 Hamb Cap Verde 19060330
ODE KEER K. ong 41 m ong ingenieur kat j 1 Punt Panama Maru 19060501
THOLE EGBERT ong 26 m ong koopman pro j 1 Boul Cap. Blanco 19060528
C. PEDRO rel 60 m geh agent N. G. J. pro j 1 Genu Sardegna 19060531
C. CARMEN vrw 40 v geh agent N. G. J. pro j 1 Genu Sardegna 19060531
C. PEDRO zn 16 m ong zonder beroep pro j 1 Genu Sardegna 19060531
C. CARMEN dr 18 v ong zonder beroep pro j 1 Genu Sardegna 19060531
BAS-VETH MONICA ong 46 m geh bankier kat j 1 Mars Espagne 19060601
VAN REES WILLEM ong 46 m ong onb 1 Valp Gaelic 19060602
LAMMENS LUNDERT ong 26 m ong winkelier pro j 3 LaPa Orita 19060602
ULJEL DAVID ong 26 m ong winkelier pro j 3 LaPa Orita 19060602
ZIMMERLI JACOB ong 28 m ong architect pro j 2 Antw Würzburg 19060607
VAN WYK JEAN ong 22 m ong architect pro j 2 Antw Würzburg 19060607
VAN DEN AMTEL JOHANNES rel 46 m geh koopman pro j 2 Antw Würzburg 19060607
VAN DEN AMTEL LOUISE rel 27 v geh zonder beroep pro j 2 Antw Würzburg 19060607
BOT JAN ong 23 m ong dagloner pro j 3 Antw Würzburg 19060607
MERET WOUTER ong 44 m geh dagloner pro j 3 Antw Würzburg 19060607
PMPEYUS JEAN ong 41 m geh machinist pro j 3 Antw Würzburg 19060607
DE KEYZER CORNELIUS ong 42 m geh dagloner pro j 3 Antw Würzburg 19060607
BERGENTHIUM JAMES rel 28 m geh timmerman pro j 2 Durb Highland Scot 19060630
BERGENTHIUM ANNA rel 28 v geh zonder beroep pro j 2 Durb Highland Scot 19060630
BERGENTHIUM JOHANNNES rel 2 m ong pro onb 2 Durb Highland Scot 19060630
BERGENTHIUM DESC. rel 6 v ong pro onb 2 Durb Highland Scot 19060630
DIDDEN WILLIAM rel 57 m geh timmerman pro j 2 Durb Highland Scot 19060630
DIDDEN ANTONIA rel 43 v geh zonder beroep pro j 2 Durb Highland Scot 19060630
DIDDEN ALBERT rel 27 m ong klerk pro j 2 Durb Highland Scot 19060630
DIDDEN THEODOR rel 21 m ong fitter pro j 2 Durb Highland Scot 19060630
DIDDEN HAN rel 5 m ong pro onb 2 Durb Highland Scot 19060630
DIDDEN DINA rel 16 v ong zonder beroep pro j 2 Durb Highland Scot 19060630
DIDDEN ANTONIA rel 11 v ong pro j 2 Durb Highland Scot 19060630
DIDDEN WILHELMINA rel 9 v ong pro j 2 Durb Highland Scot 19060630
DIDDEN LOUISA rel 7 v ong pro j 2 Durb Highland Scot 19060630
PRIMS JOHANNES ong 23 m ong fitter pro j 2 Durb Highland Scot 19060630
DE GAEZE HARRYS rel 28 m geh winkelier kat j 1 Bord Atlantique 19060630
DE GAEZE ROSALIE rel 26 v ong winkelier kat j 1 Bord Atlantique 19060630
DE GAEZE CATHERINE rel 40 v geh zonder beroep kat j 1 Bord Atlantique 19060630
DE GAEZE ISIDORE rel 68 m wed winkelier kat j 1 Bord Atlantique 19060630
VIEIRA MAURICE ong 31 m geh koopman kat j 1 Bord Atlantique 19060630
CRISTOFFEL J. ong 42 m geh dagloner pro j 3 Antw Norderney 19060710
DE REIDEL F. ong 44 v geh dagloner pro j 3 Antw Norderney 19060710
ADRIANA J. ong 18 v geh dagloner pro j 3 Antw Norderney 19060710
SAVELKOUL CH. ong 43 m geh winkelier kat j 1 Bord Chili 19060714
LEJSEN D. rel 23 m ong distillateur kat j Havr Amiral Aube 19060722
LEJSEN G. rel 17 m ong distillateur kat j Havr Amiral Aube 19060722
Schulte-Tielen M.G.E. geh 39 v geh kat j 1 Boul Cap Frio 19060730
Pijl Jacob hfd 47 m geh werkman pro j 2 Antw Helgoland 19060807
Pijl Hendrik zn 23 m ong werkman pro j 2 Antw Helgoland 19060807
Pijl JanN znl 22 m ong werkman pro j 2 Antw Helgoland 19060807
KRAAIENVELD KUS ong 42 m geh werkman pro j 2 Antw Helgoland 19060807
NEDERHOFF PETER ong 54 m geh werkman pro j 2 Antw Helgoland 19060807
VERHOCF HENDRIK ong 39 m geh werkman pro j 2 Antw Helgoland 19060807
onleesbaar ANTONIO ong 24 m ong onleesbaar kat j 3 Antw Helgoland 19060807
BERHOCF C.Z. ong 14 m ong zonder beroep pro j 3 Antw Helgoland 19060807
WALLFENBUTTE ong 24 m ong werknemer var j 1 RioJ Magellan 19060811
DEGRAAZ JOSEFUS rel 47 m geh ingenieur pro j 2 Antw Borkum 19060819
DEGRAAZ CARL rel 12 m ong zonder beroep pro j 2 Antw Borkum 19060819
DEGRAAZ ADRIAN rel 10 m ong pro j 2 Antw Borkum 19060819
HOMBERG PIETER ong 21 m ong onleesbaar pro onb 3 onb Highland Fling 19060821
BRONWEV FRANZ JOHN ong 22 m ong onleesbaar pro onb 3 onb Highland Fling 19060821
HEYDEN H. rel 40 m geh koopman kat j 1 Liss Atlantique 19060909
HEYDEN LUISE rel 28 v ong zonder beroep kat j 1 Liss Atlantique 19060909
MACHADO IRMA ong 29 v ong huisvrouw kat j 1 RioJ Atlantique 19060909
GAEN P. rel 50 m geh schoenmaker kat j 3 Antw Darmstadt 19060910
GAEN HELENA rel 48 v geh zonder beroep kat j 3 Antw Darmstadt 19060910
GAEN HELENA rel 11 v ong zonder beroep kat j 3 Antw Darmstadt 19060910
GAEN PIETER rel 7 m ong kat n 3 Antw Darmstadt 19060910
GAEN CARL rel 5 m ong kat onb 3 Antw Darmstadt 19060910
VAN DEN BERGHE CHARLES ong 46 m geh koopman kat j 1 Boul Cap. Vilano 19060914
LEENS S. rel 48 m geh onleesbaar j 1 Boul Cap. Roca 19060928
LEENS L. rel 43 v geh zonder beroep j 1 Boul Cap. Roca 19060928
BREDIUS J.F. rel 60 m geh landbouwer onb 1 Hamb Cap. Blanco 19061011
GOLFIN UBERT rel 46 m geh industrieel kat j 1 Bord Amazone 19061021
BOGGEN LUISE rel 30 v ong zonder beroep pro j 1 Hamb Cap Verde 19061030
VAN DYK P. ong 34 m ong koopman onb 1 Hamb König Friedrich Augus 19061116
HVEFNAGELS GERADUS P. ong 39 m geh koopman onb 1 Hamb König Friedrich Augus 19061116
VAN VEEN JOHANNIA ong 20 m ong winkelier kat j 1 Live Oropesa 19061203
RUDOLPH ANTON ong 24 m ong winkelier kat j 1 Live Oropesa 19061203
DODEBIER L.C. ong 25 m ong koopman pro j 3 Antw Helgoland 19061210
VANDER VEEN R.W. ong 23 m ong ingenieur pro j 1 Hamb Cap. Roca 19061211
ADEV B. rel 60 m geh eigenaar kat j 1 Bord Magellan 19061215
VIUKHUZEN ARNOLD W. ong 35 m geh zonder beroep pro j 2 LaPa Orissa 19070209
DE BOCE F. ong 29 m ong bakker pro j 3 Kaap Highland Chief 19070211
BOOY ong 29 m ong onleesbaar pro j 3 Kaap Highland Chief 19070211
WYNGAARDEN L. ong 32 m ong koopman kat j 1 Mont Cap. Roca 19070222
WYNGAARDEN F. ong 26 v geh koopman pro j 1 Hamb Cap. Roca 19070222
BOSCH JUAN ong 29 m geh koopman kat j 1 Bord Amazone 19070308
CAK SALOMON ong 53 m geh koopman kat j 1 Bord Amazone 19070308
HOLZ KATHERINA ong 29 v geh kat j 3 Brem Karlsruhe 19070308
WILK MARIE rel 44 v geh kat j 3 Brem Karlsruhe 19070308
WILK ALBA rel 18 v ong kat j 3 Brem Karlsruhe 19070308
WILK LUDVIK rel 16 m ong kat j 3 Brem Karlsruhe 19070308
WILK JOSEPH rel 14 m ong kat j 3 Brem Karlsruhe 19070308
WILK MARIE rel 11 v ong kat j 3 Brem Karlsruhe 19070308
WILK KAREL rel 10 m ong kat j 3 Brem Karlsruhe 19070308
VAN DER MEYDEN JAN ong 33 m geh zeeman pro j Boul Cap. Ortegal 19070323
DEVENTER TEUNIS ong 25 m ong zeeman pro j Boul Cap. Ortegal 19070323
BRAND DIRK ong 40 m geh zeeman pro j Boul Cap. Ortegal 19070323
WINGARDEN JACOB rel 23 m ong piloot pro j Boul Cap. Ortegal 19070323
WINGARDEN TEUNIS rel 29 m geh piloot pro j Boul Cap. Ortegal 19070323
WRIAS ARIA ong 13 m ong zonder beroep pro j 2 Brem Darmstadt 19070405
LAUSER DIVKJE rel 18 v ong zonder beroep pro j 2 Brem Darmstadt 19070405
LAUSER ANNA rel 42 v ong zonder beroep pro j 2 Brem Darmstadt 19070405
EYK SIMON ong 30 m ong smid pro j 3 Amst Amstelland 19070406
DORSSEN IVAN ong 36 m ong koopman kat j 1 Sout König Friedrich Augus 19070412
HOED EDOUARD EDEN ong 24 m geh winkelier pro j 1 Bord Chili 19070419
MAUNIK MAD rel 32 v geh pro j 2 Rott Borkum 19070502
MAUNIK DOLLI rel 5 v ong pro onb 2 Rott Borkum 19070502
Benraadt S. N. rel 20 v geh zonder beroep pro j 1 Amst Zaanland 19070506
Benraadt MARIA LUISA dr 1 v ong pro onb 1 Amst Zaanland 19070506
Benraadt Elisabeth Frederica dr 2 v ong pro onb 1 Amst Zaanland 19070506
Bremer Sybrand Gerrit ong 25 m ong landbouwer pro j 3 Amst Zaanland 19070506
VERES K. C. ong 41 m geh ingenieur pro j 1 Punt Oravia 19070513
ROGUICH S. N. ong 23 m ong koopman kat j 1 Punt Oravia 19070513
BLOKLAND KRYN ong 35 m ong landarbeider pro j 3 Boul Cap. Blanco 19070514
KEYNNER TEUNIS ong 37 m geh landarbeider pro j 3 Boul Cap. Blanco 19070514
BLOKLAND LODEWYD ong 48 m geh landarbeider pro j 3 Boul Cap. Blanco 19070514
VISSER THOMAS ong 36 m geh landarbeider pro j 3 Boul Cap. Blanco 19070514
WISTERTROW THOMAS ong 47 m geh landarbeider pro j 3 Boul Cap. Blanco 19070514
KOOREVAR ARIE ong 30 m geh landarbeider pro j 3 Boul Cap. Blanco 19070514
WOL JACOB ong 45 m geh landarbeider pro j 3 Boul Cap. Blanco 19070514
BAKKER MARINUR ong 43 m geh landarbeider pro j 3 Boul Cap. Blanco 19070514
GRENENGEN MATTYS ong 55 m geh landarbeider pro j 3 Boul Cap. Blanco 19070514
VAN ONIEL HEWDRICH ong 34 m geh landarbeider pro j 3 Boul Cap. Blanco 19070514
POTTEN MAARTIN ong 34 m geh landarbeider pro j 3 Boul Cap. Blanco 19070514
KOYMANN COENALIS ong 37 m geh landarbeider pro j 3 Boul Cap. Blanco 19070514
ESMEGER HEINRICH ong 33 m ong landarbeider pro j 3 Boul Cap. Blanco 19070514
BROUNDER ERICK ong 42 m geh landarbeider pro j 3 Boul Cap. Blanco 19070514
DE BRUCCIS MARINUR ong 32 m geh landarbeider pro j 3 Boul Cap. Blanco 19070514
WINOT ALEXANDRE ong 42 m geh dagloner kat j 1 Bord Amazone 19070517
BLEYKMANS DIRK ong 31 m ong timmerman pro j 3 Amst Rijnland 19070604
DOMMENINI JACOBUS ong 31 m ong machinist pro j 3 Amst Rijnland 19070604
Ghijsels Marinus hfd 49 m geh timmerman pro j 3 Amst Rijnland 19070604
Ghijsels Johanna vrw 47 v geh zonder beroep pro j 3 Amst Rijnland 19070604
Ghijsels Bardina dr 15 v ong zonder beroep pro j 3 Amst Rijnland 19070604
Ghijsels Everardus zn 20 m ong timmerman pro j 3 Amst Rijnland 19070604
Ghijsels Abraham zn 18 m ong metselaar pro j 3 Amst Rijnland 19070604
Ghijsels Jan zn 16 m ong ESTUQUERO pro j 3 Amst Rijnland 19070604
Ghijsels Francina dr 21 v ong kokkin pro j 3 Amst Rijnland 19070604
Ghijsels Mattheus zn 12 m ong zonder beroep pro j 3 Amst Rijnland 19070604
Ghijsels JACOBUS zn 8 m ong pro j 3 Amst Rijnland 19070604
Ghijsels JOHAN zn 3 m ong pro onb 3 Amst Rijnland 19070604
Ghijsels JOHANA dr 2 v ong pro onb 3 Amst Rijnland 19070604
Ghijsels MARINUS rel 23 m ong timmerman pro j 3 Amst Rijnland 19070604
MILLAN MINASENDS rel 27 m geh koopman pro j 2 Brem Potaro 19070606
MILLAN MARIA rel 23 v geh zonder beroep pro j 2 Brem Potaro 19070606
VON DE VLIS BLASTIAN ong 40 m geh baggermachinist pro j 2 PuSa Oriana 19070607
WEIBOAN JACOB ong 50 m geh winkelier var j 1 Bord Atlantique 19070614
S. FEME ELISABETH ong 47 v geh zonder beroep var j 1 Bord Atlantique 19070614
S. FILLS ISIDORE ong 24 m ong zonder beroep var j 1 Bord Atlantique 19070614
VECK GATEIK rel 43 m geh landbouwer kat j 1 Live Oropesa 19070616
VECK ELISABETA rel 38 v ong landbouwer kat j 1 Live Oropesa 19070616
VECK EDUARO rel 19 m ong landbouwer kat j 1 Live Oropesa 19070616
VECK CARL rel 15 m ong landbouwer kat j 1 Live Oropesa 19070616
VECK WICHEL rel 15 m ong   kat j 1 Live Oropesa 19070616
VECK HANNET rel 13 v ong kat j 1 Live Oropesa 19070616
VECK OLGA rel 11 v ong kat j 1 Live Oropesa 19070616
VECK GEORGE rel 9 m ong kat j 1 Live Oropesa 19070616
VECK ADOLF rel 7 m ong kat j 1 Live Oropesa 19070616
VECK GEORGINA rel 6 v ong kat j 1 Live Oropesa 19070616
VECK EVA rel 4 v ong kat onb 1 Live Oropesa 19070616
VECK WILCHELMINA rel 2 v ong kat onb 1 Live Oropesa 19070616
LOP GUSTAAF ABRAHAM ong 21 m ong koopman kat j 3 RioJ Beacon Grange 19070622
SCHLIMMER W.G.VAN WELY rel 30 v geh zonder beroep pro j 1 Sout Aragon 19070624
SCHLIMMER BERTHA rel 9 v ong pro j 1 Sout Aragon 19070624
SCHLIMMER WILHELMINA rel 7 v ong pro j 1 Sout Aragon 19070624
KOCK LOUISE HENRY ong 24 m ong koopman kat j 1 Sout Aragon 19070624
ZILLES PAUL ong 33 m ong herbergier kat j 2 Mars Italia 19070705
LASFEUR HERMAN ong 24 m ong schrijver pro j 1 Amst Amstelland 19070714
FRNNDT HEINRICH rel 25 m geh zonder beroep pro j 3 Hamb Cap. Roca 19070720
FRNNDT MARTHA rel 23 v geh zonder beroep pro j 3 Hamb Cap. Roca 19070720
DELECUW JACOB ong 33 m geh handelsreiziger kat j 3 Bord Amazone 19070726
GUISS ARG ong 31 m geh zeeman pro j 3 Boul Cap. Blanco 19070729
SINNINGA F.M.H ong 21 m ong koopman kat j 1 Amst Zaanland 19070801
DIRLES MERONW ALIDA ong 36 v ong koopman kat j 1 Amst Zaanland 19070801
BOSCH WILMAR rel 5 m ong kat onb 1 Amst Zaanland 19070801
BOSCH HENDRIK rel 4 m ong kat onb 1 Amst Zaanland 19070801
GENTIS CIERMELIS rel 24 m ong koopman kat j 1 Amst Zaanland 19070801
BRANS ADRIAAN ong 34 m geh kleermaker kat j 3 Amst Zaanland 19070801
Kuitert Rinze hfd 39 m geh arbeider pro j 3 Amst Zaanland 19070801
LAST ALDERT ong 23 m ong timmerman pro j 3 Amst Zaanland 19070801
WASSINGTON ANTHOON ong 34 m geh koopman pro j 1 Sout Amazone 19070818
DISSEL S. ong 30 m ong koopman pro j 1 Sout Amazone 19070818
KNYF JACOB ong 28 m ong koopman pro j 1 Sout Amazone 19070818
VOSTOATEN OBIS ong 40 m geh landbouwer var j 3 onb Amazone 19070818
HENRIOT LOUISE] ong 28 v ong artiest kat j 2 Mars Italia 19070902
TEN BRINK LAMBERTERO ong 22 m ong dagloner pro j 1 Amst Rijnland 19070905
BOCHERS GERARDO rel 31 m geh landbouwer pro j 1 Amst Rijnland 19070905
BOCHERS HELENA rel 30 v geh landbouwer kat j 1 Amst Rijnland 19070905
BOCHERS ADRIANUS rel 1 m ong kat onb 1 Amst Rijnland 19070905
HERMAN EGELIK ong 34 m ong koopman pro j 1 Amst Rijnland 19070905
HAAFF PETER ong 30 m ong koopman pro j 1 Amst Rijnland 19070905
LETTINGA MARKE ong 57 v wed zonder beroep pro j 1 Amst Rijnland 19070905
SEVERINES JUAN rel 28 m geh landbouwer pro j 1 Amst Rijnland 19070905
SEVERINES LOUISE rel 26 v geh landbouwer pro j 1 Amst Rijnland 19070905
W. WESSCH JUAN ong 31 m geh landbouwer pro onb 1 Amst Rijnland 19070905
VAN DER WAL E ong 16 m ong landbouwer pro j 1 Amst Rijnland 19070905
LINDULAT C. ong 26 m geh landbouwer kat j 3 Hamb König Friedrich Augus 19070925
JACOBSEN ALU ong 17 m ong zeeman kat j 3 Hamb König Friedrich Augus 19070925
JOHNNSEN ANTON rel 19 m ong zeeman kat j 3 Hamb König Friedrich Augus 19070925
JOHNNSEN E. rel 24 m ong zeeman kat j 3 Hamb König Friedrich Augus 19070925
ANDERSEN JOHAN rel 24 m ong zeeman kat j 3 Hamb König Friedrich Augus 19070925
ANDERSEN ADOLF rel 20 m ong zeeman kat j 3 Hamb König Friedrich Augus 19070925
JACOBSEN ong 20 m ong zeeman kat j 3 Hamb König Friedrich Augus 19070925
WANTEI FREDRIECH G. ong 50 m ong koopman kat j 1 Brem Stuttgart 19071001
WALTHER KARL ong 36 m ong koopman pro j 1 Brem Stuttgart 19071001
RYKERS BASTIAN ong 26 m geh kapitein pro j 3 Cher Cap. Blanco 19071020
VANDER WILD LEENDERT ong 24 m ong technicus pro j 3 Cher Cap. Blanco 19071020
BERTOND LOUISE ong 28 v geh dagloner kat j 3 Sant Italia 19071102
JONANNES ADAM ZALB rel 72 m ong zonder beroep onb 2 Amst Zaanland 19071103
HANCKRIM HELLENE rel 61 v ong zonder beroep onb 2 Amst Zaanland 19071103
ZALB ANNA rel 24 v ong zonder beroep onb 2 Amst Zaanland 19071103
HOOGLAND VENTURA rel 4 m ong onb 2 Boul Zaanland 19071103
HOOGLAND FRANCISCA rel 48 v ong zonder beroep onb 2 Boul Zaanland 19071103
HERDEL DESC. ong ab v wed pro onb 1 Amst Amstelland 19080106
Klinkert Lydia ong 29 v wed pro onb 1 Amst Amstelland 19080106
MIPMBEY AURORA rel 31 v geh zonder beroep vrij onb 3 Amst Amstelland 19080106
MIPMBEY CATHARINA rel 6 v ong vrij onb 3 Amst Amstelland 19080106
Leenders Jacobus hfd 25 m geh notaris vrij onb 3 Amst Amstelland 19080106
Leenders Anna vrw 25 v geh zonder beroep vrij onb 3 Amst Amstelland 19080106
SCHOUTEN P.R.C. ong 23 m ong notaris vrij onb 3 Amst Amstelland 19080106
HUNT DESC. rel 17 m ong zonder beroep vrij onb 3 Amst Amstelland 19080106
DESC DESC. rel 24 m ong dagloner vrij onb 3 Amst Amstelland 19080106
GELDENN VAN ong 36 m geh drogist kat j 2 Brem Stuttgart 19080108
VIELL P.M. ong 36 m ong matroos kat j 3 RioJ Cordillere 19080124
CORNELIS ADRIAAN ong 21 m ong koopman kat j 2 Barc P. de Satrustegui 19080124
WESTERDEYK PAUL ong 20 m ong timmerman kat j 1 RioJ Oravia 19080124
LAGAE JULES ong 35 m ong architect pro j 1 Boul Cap. Vilano 19080128
HOHENBUSCERG SCHWARRENBEREGEN ong 32 m ong werkman kat j Sout Cap. Arcona 19080201
GOEDKOOP P. ong 55 m geh rentenier pro j 1 onb Cap. Vilano 19080401
ISOKKING CHRISTIAN ong 32 m geh ingenieur pro j 1 Hamb Sao Paulo 19080415
ISOKKING LEONARD ong 6 m ong pro j 1 Hamb Sao Paulo 19080415
ISOKKING ERNIELLE ong 3 v ong pro onb 1 Hamb Sao Paulo 19080415
ISOOKING MARIE ong 2 v ong pro onb 1 Hamb Sao Paulo 19080415
ICHRAND GEAVAR ong 35 m geh kapitein pro j 1 Hamb Sao Paulo 19080415
VERBECK THEOBARNO ong 42 m geh kapitein pro j 1 Hamb Sao Paulo 19080415
VAN DE HOAY PETER ong 37 m geh kapitein pro j 1 Hamb Sao Paulo 19080415
WESSEL HENDRICK rel 28 m geh koopman pro j 1 Live Orita 19080419
HANSEN HANS ong 26 m ong koopman pro j 1 Live Orita 19080419
HAARE JAK ong 35 m ong ingenieur kat j 1 RioG Jupiter 19080507
DE BREE DOMINIC ong 22 v geh zonder beroep kat j 3 Amst Zaanland 19080509
DE VRIJ JUAN ong 19 m ong landbouwer kat j 3 Amst Zaanland 19080509
RUITER E. ong 59 m ong zonder beroep pro j 1 Barc Zaanland 19080509
HERNEER ong 36 v ong zonder beroep pro j 1 Barc Zaanland 19080509
EBENDAL F. ong 46 m ong dienstknecht kat j 1 Boul Cap. Blanco 19080517
LIMBEERG GRAF ong 41 m geh koopman kat j 1 Sant Cap. Blanco 19080517
CESCHINO JOSE ong 26 m ong mijnwerker kat j 2 Punt Orita 19080523
CORBYN DIEGO ong 30 m ong mijnwerker kat j 2 Punt Orita 19080523
BELHEAZ MAGDALEN ong 35 v geh zonder beroep kat j 2 Punt Orita 19080523
VAN DEN PYL JACOBO ong 29 m ong mijnwerker kat j 2 Punt Orita 19080523
BRINK L. ong 25 m geh technicus kat j 3 Punt Orita 19080523
KALKER JOHN ong 41 m geh koopman kat j 1 Liss Avon 19080523
SLADEK FRIDOLIN ong 30 m ong koopman kat j 2 RioJ Sicilia 19080530
STAAB CHARLES ong 28 m ong koopman pro j 3 LaPa Oriana 19080531
Van Driel Willem hfd 32 m geh dagloner pro j 3 Gibr Rijnland 19080609
Van Driel Neeltje vrw 30 v geh dagloner pro j 3 Gibr Rijnland 19080609
Van Driel Maartje dr 5 v ong pro onb 3 Gibr Rijnland 19080609
Van Driel Huibertje dr 4 v ong pro onb 3 Gibr Rijnland 19080609
Van Driel Maria Hendrina dr 3 v ong pro onb 3 Gibr Rijnland 19080609
VAN DRIEL JACOB rel 11 m ong pro onb 3 Gibr Rijnland 19080609
KEIZER WILLEM JACOBUS ong 27 m geh dagloner pro j 3 Gibr Rijnland 19080609
ROZELAN JOEL ong 22 m ong timmerman pro j 3 Gibr Rijnland 19080609
Van der Reijden Wijnand hfd 31 m geh dagloner pro j 3 Gibr Rijnland 19080609
Van der Reijden Anna vrw 36 v geh dagloonster pro j 3 Gibr Rijnland 19080609
Van der Reijden Maria dr 6 v ong pro j 3 Gibr Rijnland 19080609
Van der Reijden Corstiaan zn 5 m ong pro onb 3 Gibr Rijnland 19080609
Van der Reijden Adriana( JANTJI op lijst) dr 2 v ong pro onb 3 Gibr Rijnland 19080609
Van der Reijden Klazina dr 11 v ong pro onb 3 Gibr Rijnland 19080609
Van Schie Johannes ong 21 m ong timmerman pro j 3 Gibr Rijnland 19080609
B.D. SLUIGO PIETER rel 25 m geh koopman pro j 3 Gibr Rijnland 19080609
B.D. SLUIGO CAYETANA rel 24 v geh zonder beroep pro j 3 Gibr Rijnland 19080609
VEVOEY ANTON ong 21 m ong electricien kat j 3 Antw Frisia 19080622
ZUIGDLAND O. ong 39 m geh technicus kat j 2 Daka Amazone 19080626
VAN HEER EDGARD rel 42 m geh ingenieur pro j 2 Antw Giessen 19080627
VAN HEER DESC. vrw 30 v geh zonder beroep pro j 2 Antw Giessen 19080627
VAN HEER LINA rel 10 v ong pro j 2 Antw Giessen 19080627
VAN HEER ELENA rel 8 v ong pro j 2 Antw Giessen 19080627
HALEN EVA ong 32 v ong onleesbaar kat j 3 RioG Juanita 19080705
KURER NICOLAS ong 20 m geh dagloner kat j 3 Amst Amstelland 19080709
VAN DER HOTH KLAAS ong 27 m geh dagloner kat j 3 Amst Amstelland 19080709
KORSEHOK WILLIAM ong 23 m ong smid kat j 3 Amst Amstelland 19080709
BLURMER onleesbaar ong 20 m ong koopman pro j 2 Amst Amstelland 19080709
RANELINK PC ong 40 m wed koopman pro j 1 Amst Amstelland 19080709
HERNYNEN WIVAN ong 41 m geh ingenieur pro onb 1 Boul König Friedrich Augus 19080711
MARIE NABEN FRITZ WELLY ong 29 m ong koopman kat j 2 Live Orita 19080725
MENDE RICHARD ong 24 m ong pro j 3 Hamb Cap. Ortegal 19080807
JAMERMANN MARGARETE ong 34 v ong huisvrouw pro j 3 Hamb Cap. Ortegal 19080807
HILTNER HUGO ong 40 m geh pro j 3 Hamb Cap. Ortegal 19080807
FRITSCH GUSTAV ong 39 m wed pro j 3 Hamb Cap. Ortegal 19080807
SCHATTERIHOFER ANTON rel 59 m wed bakker pro j 3 Hamb Cap. Ortegal 19080807
SCHATTERIHOFER JOSEPH rel 23 m ong pro j 3 Hamb Cap. Ortegal 19080807
NORDENDORP CARL F. ong 35 m ong koopman pro j 3 Antw Gotha 19080826
DEKASON PEDRO rel 48 m geh dagloner pro j 3 LasP Argentina 19080827
DEKASON MARIA rel 45 v geh dagloonster pro j 3 LasP Argentina 19080827
DEKASON CECIL rel 14 v ong dagloonster pro j 3 LasP Argentina 19080827
DEKASON NOLSELEY rel 9 m ong pro n 3 LasP Argentina 19080827
DEKASON ANDERSON rel 8 m ong pro n 3 LasP Argentina 19080827
DEKASON CHARLES rel 7 m ong pro n 3 LasP Argentina 19080827
DEKASON GORDON rel 5 m ong pro onb 3 LasP Argentina 19080827
DEKASON DOUGLA rel 4 v ong pro onb 3 LasP Argentina 19080827
DEKASON MARY rel 1 v ong pro onb 3 LasP Argentina 19080827
DEKASON DUBY rel ab v ong dagloonster pro n 3 LasP Argentina 19080827
DELPORTE JUAN rel 30 m geh dagloner pro j 3 LasP Argentina 19080827
DELPORTE EMMA rel 28 v geh dagloonster pro j 3 LasP Argentina 19080827
DELPORTE CARLO rel 10 m ong pro n 3 LasP Argentina 19080827
DELPORTE NATALE rel 7 m ong pro onb 3 LasP Argentina 19080827
CROUS JUAN rel 23 m geh dagloner pro j 3 LasP Argentina 19080827
CROUS MARIA rel 36 v geh dagloner pro j 3 LasP Argentina 19080827
CROUS PEDRO rel 8 m ong pro n 3 LasP Argentina 19080827
CROUS MARIA rel 5 v ong pro onb 3 LasP Argentina 19080827
CROUS ESTER rel 4 v ong pro onb 3 LasP Argentina 19080827
DELPORTE GIOVANNI rel 2 m ong pro onb 3 LasP Argentina 19080827
DELANZE JUAN hfd 40 m geh dagloner pro j 3 LasP Argentina 19080827
DELANZE JUANA vrw 35 v geh dagloonster pro j 3 LasP Argentina 19080827
DELANZE ANGELA dr 9 v ong pro n 3 LasP Argentina 19080827
DELANZE MARIA dr 8 v ong pro n 3 LasP Argentina 19080827
DELANZE CARLO zn 3 m ong pro onb 3 LasP Argentina 19080827
DELANZE HENRI zn 1 m ong pro onb 3 LasP Argentina 19080827
DELANZE O. moe 70 v wed dagloonster pro n 3 LasP Argentina 19080827
STANO WILG ong 48 m ong dagloner pro j 3 LasP Argentina 19080827
DELANGE JUAN ong 10 m ong kat j 3 LasP Argentina 19080827
HEMHEN GEZINA ong 52 v geh zonder beroep pro j 1 Amst Amstelland 19081006
WESSELS CATHERINA ong 36 v geh zonder beroep pro j 3 Amst Amstelland 19081006
POZEDECHI MAX ong 19 m ong koopman pro j 3 Amst Amstelland 19081006
DUEGN WILLEMVAN ong 25 m ong koopman pro j 3 Amst Amstelland 19081006
ROON WILHELMINA VAN ong 20 v geh zonder beroep pro j 3 Amst Amstelland 19081006
WEJNVELDS ADRIAAN ong 29 m ong zonder beroep pro j 3 Amst Amstelland 19081006
SCHAAF JAN VANDER ong 50 m wed zonder beroep pro j 3 Amst Amstelland 19081006
LOESS BASSINAN VAN ong 34 m ong technicus pro j 3 Amst Amstelland 19081006
DOURNA JAN ong 33 m ong dagloner pro j 3 Amst Amstelland 19081006
IMIS ELISE ong 28 v ong dienstmeid pro j 3 Amst Amstelland 19081006
PLOEG BRUNO ong 14 m ong dagloner pro j 3 Amst Amstelland 19081006
LONGHUT W. ong 22 m ong koopman kat j 1 Hamb Cap. Blanco 19081012
WILLEBECK LE MOIRE DIRK rel 41 m geh dagloner pro j 1 Sout Avaguaya 19081021
WILLEBECK LE MOIRE ELIZE rel 38 v geh zonder beroep pro j 1 Sout Avaguaya 19081021
LOTZE HENDRICUS rel 38 m geh koopman j 3 Boul König Wilhelm II 19081025
LOTZE ANNA rel 21 v geh huisvrouw j 3 Boul König Wilhelm II 19081025
GELDER GUERRITANO rel 33 m geh koopman pro j 3 Vigo Zaanland 19081110
GELDER FEDERICA rel 45 v geh zonder beroep kat j 3 Vigo Zaanland 19081110
PEREDECHI ALFRED ong 20 m ong koopman kat j 3 Vigo Zaanland 19081110
JUCOL WILHELUINA rel 23 v ges zonder beroep kat j 3 Vigo Zaanland 19081110
JUCOL CATHARINA rel 6 v ong kat onb 3 Vigo Zaanland 19081110
BRAAKEMIECK KAREL rel 31 m geh technicus kat j 3 Vigo Zaanland 19081110
BRAAKEMIECK PIETER rel 9 m ong kat j 3 Vigo Zaanland 19081110
DE BEER LICUDER rel 46 m geh timmerman kat n 3 Vigo Zaanland 19081110
DE BEER LICUDER rel 16 m ong timmerman kat n 3 Vigo Zaanland 19081110
DE BEER JANO rel 21 m ong timmerman kat j 3 Vigo Zaanland 19081110
IBORGHUIS KLAAS ong 42 m ong schilder pro j 3 Vigo Zaanland 19081110
IBROLL MOR rel ab v ong zonder beroep pro j 3 Vigo Zaanland 19081110
IBROLL CARLA rel 1 v ong pro onb 3 Vigo Zaanland 19081110
DUAGON ANA ong 32 v geh zonder beroep kat j 2 Cher Amazone 19081115
SPINOSA CATTELA JUAN ong 29 m geh importeur kat j 2 Cher Amazone 19081115
VANDEMBERG FRANZ ong 42 m ges drogist pro j 3 Sout Amazone 19081115
IMULDERR SOH.PETRUS ong 42 m geh monteur kat j 1 Hamb Bahia 19081122
SKING FRANK ong 36 m ong technicus kat j 2 RioJ Danube 19081129
ROCHETTE JOSE ong 41 m geh landeigenaar pro j 3 Cher Danube 19081129
CORRIGINO GIUSEPPE ong 24 m ong dagloner kat j 3 RioJ Danube 19081129
HOFFMAN MAX ong 30 m ong kat j 3 StaC Belle Spain 19081130
THIRY GUILLERME ong 36 m geh var j 3 Havr Belle Spain 19081130
RUYSER HERRIL ong 22 m ong koopman pro j 1 Amst Rijnland 19081201
SLUG KAREL VAN DER ong 23 m ong koopman pro j 1 Amst Rijnland 19081201
COSSEN WILLIM ong 23 m ong schilder pro j 3 Amst Rijnland 19081201
SJVEWS HARVL ong 22 m geh zeeman pro j 3 Amst Rijnland 19081201
DE KROON ADRIAAN rel 38 m geh architect kat onb 3 Amst Rijnland 19081201
DE KROON MILHELMINA rel 38 v geh zonder beroep kat onb 3 Amst Rijnland 19081201
DE KROON ANNI rel 13 v ong zonder beroep kat onb 3 Amst Rijnland 19081201
DE KROON THEA rel 11 v ong zonder beroep kat onb 3 Amst Rijnland 19081201
DE KROON HENNY rel 10 m ong kat onb 3 Amst Rijnland 19081201
DE KROON ADRIAAN rel 9 m ong kat onb 3 Amst Rijnland 19081201
DE KROON GREGORINS rel 7 m ong kat onb 3 Amst Rijnland 19081201
DE KROON HENRIETTE rel 5 v ong kat onb 3 Amst Rijnland 19081201
DE KROON ABDON rel 3 m ong kat onb 3 Amst Rijnland 19081201
DE KROON JULIANA rel 1 v ong kat onb 3 Amst Rijnland 19081201
DE KROON SABINA rel 4 v ong kat onb 3 Amst Rijnland 19081201
BENING FREDERIK ong 40 m ong onderwijzer pro onb 3 Amst Rijnland 19081201
ROZELAV FILIP ong 21 m ong stoffeerder vrij onb 3 Amst Rijnland 19081201
HNITEMA ANNA ong 39 m geh landbouwer pro onb 3 Amst Rijnland 19081201
DUPPEV DIVK ong 28 m geh landbouwer pro onb 3 Amst Rijnland 19081201
HOBIMA FIBERTINO ong 31 m ong zonder beroep vrij onb 3 Amst Rijnland 19081201
VIN EDWARD ong 33 m ong landbouwer pro onb 3 Amst Rijnland 19081201
OTTO HENDRIC ong 22 m ong koopman pro onb 3 Amst Rijnland 19081201
WEYEN IVAN ong 27 m ong schilder kat j 3 Boul Cap. Blanco 19081213
WILSON CHARLES rel 1 m ong pro onb 1 Sout Aragon 19090103
DE TUYL BARONES ong 23 v ong dienstmeid pro j 1 Sout Aragon 19090103
BEYDERVELLEN JOHANNES ong 44 m ong ingenieur pro j 2 Cher Aragon 19090103
LAMBRIX NICOLAS ong 20 m ong glazenmaker kat j 3 Antw Norderney 19090106
LENDERS ADOLFO ong 26 m ong glazenmaker kat j 3 Antw Norderney 19090106
SCHRAMIN JOSEF ong 26 m ong glazenmaker kat j 3 Antw Norderney 19090106
MERCHS G. ong 23 m ong glazenmaker kat j 3 Antw Norderney 19090106
VAN EYADEN W. ong 24 m ong glazenmaker kat j 3 Antw Norderney 19090106
HANSEN onleesbaar ong 18 v geh zonder beroep pro j 3 Amst Amstelland 19090109
BIENVENU STAAL P. ong 35 m ong geestelijke kat j 2 Brem Giessen 19090112
BONGERS ANTONIUS ong 17 m ong glazenmaker kat j 3 Antw Giessen 19090112
BECHER HUBERTUS ong 17 m ong glazenmaker kat j 3 Antw Giessen 19090112
IMAL FRANCIUSCUS ong 22 m ong glazenmaker kat j 3 Antw Giessen 19090112
VAN DER SINDEN GAQBRIEL ong 25 m ong glazenmaker kat j 3 Antw Giessen 19090112
SEGHIRE CH. rel 18 m ges onleesbaar kat j 3 onb Regina Ellena 19090124
SEGHIRE H. rel 22 v ges onleesbaar kat j 3 onb Regina Ellena 19090124
SEGHIRE M. rel 25 v ges onleesbaar kat j 3 onb Regina Ellena 19090124
SEGHIRE R. rel 19 m ges onleesbaar kat j 3 onb Regina Ellena 19090124
FILKENSTEIN ROSA ong 40 v ong naaister kat j 1 RioJ Amazone 19090130
NOEMAN D. ong 20 m ong arbeider kat j 3 Mars Formosa 19090130
DE HOUD PATER L. ong 33 m ong pro n 2 Antw Frankfurt 19090209
WYNGAARDEN W.S. rel 35 m geh pro n 2 Antw Frankfurt 19090209
WYNGAARDEN ANNA rel 5 v ong pro onb 2 Antw Frankfurt 19090209
WYNGAARDEN GERARD rel 6 m ong pro onb 2 Antw Frankfurt 19090209
VAN HEES W. ong 28 m ong arbeider pro j 3 Antw Frankfurt 19090209
FREAND D ong 22 m ong zeeman kat j 2 RioG Austria 19090214
ITAIMS D ong 27 m ong zeeman kat j 2 RioG Austria 19090214
BROUR D ong 22 m ong zeeman kat j 2 RioG Austria 19090214
BORCENBEL D ong 33 m geh zeeman kat j 2 RioG Austria 19090214
ITRADE D ong 29 m ong zeeman kat j 2 RioG Austria 19090214
KENT P. ong 23 m ong zeeman kat j 2 RioG Austria 19090214
HUTMAN D ong 38 m ong zeeman kat j 2 RioG Austria 19090214
BUG G. ong 17 m ong zeeman kat j 2 RioG Austria 19090214
DE GENS B. rel 36 m geh j 1 Hamb Cap. Blanco 19090221
WILLINK W. ong 22 m ong pastoor pro j 1 Hamb Cap. Blanco 19090221
REE JACOB ong 35 m ong machinist pro j 3 RioG Cruz de Malta 19090226
VERBAN L.S. ong 33 m ong piloot pro j 3 RioG Cruz de Malta 19090226
ONNBELARDE ong 27 m ong machinist pro j 3 RioG Cruz de Malta 19090226
VANDIJK FREDERIK ong 21 m geh technicus pro j 1 Amst Rijnland 19090312
DE YONG HERMAN ong 28 m ong koopman pro j 1 Amst Rijnland 19090312
KANTIN G. rel 62 m geh zonder beroep pro j 3 Amst Rijnland 19090312
KANTIN JOHANN rel 29 m geh zonder beroep pro j 3 Amst Rijnland 19090312
KANTIN GERARDO rel 6 m ong pro n 3 Amst Rijnland 19090312
LISKON HENRICK ong 22 m ong koopman pro j 3 Amst Rijnland 19090312
BOS JANNEY ong 30 v ong onleesbaar pro j 3 Amst Rijnland 19090312
GLAUBITS ANNA rel 39 v ong onleesbaar pro j 3 Amst Rijnland 19090312
GLAUBITS MELLEM rel 11 m ong onleesbaar pro j 3 Amst Rijnland 19090312
GLAUBITS MARIA rel 10 v ong pro j 3 Amst Rijnland 19090312
GLAUBITS FLORIS rel 7 m ong pro n 3 Amst Rijnland 19090312
GLAUBITS PHILIPPUS rel 4 m ong pro onb 3 Amst Rijnland 19090312
GLAUBITS APOLONIA rel 2 v ong pro onb 3 Amst Rijnland 19090312
WILDERS JOHANN ong 24 m ong timmerman pro j 3 Amst Rijnland 19090312
ANCEAUX JOHANNA rel 22 v ong zonder beroep pro j 3 Amst Rijnland 19090312
ANCEAUX DAVID rel 20 m ong stoffeerder pro j 3 Amst Rijnland 19090312
DAVIDS FREDERIK ong 24 m ong winkelier pro j 3 Amst Rijnland 19090312
Rodenburg Gerrit ong 20 m ong technicus pro j 3 Amst Rijnland 19090312
DE GROOT H. rel 49 m ong timmerman kat j 3 Amst Rijnland 19090312
DE GROOT CORNALIS rel 58 m geh timmerman kat j 3 Amst Rijnland 19090312
ENDENDYK G. rel 31 m geh koopman pro j 3 Amst Rijnland 19090312
ENDENDYK MAOTHA rel 30 v geh zonder beroep pro j 3 Amst Rijnland 19090312
LONE JJOAN ong 35 m geh dagloner pro j 3 RioJ Rijnland 19090312
KLINKERT JACOB KARL ong 27 m ong landbouwer kat j 3 Sout Aragon 19090314
HEINSTORFER MAX ong 26 m ong tuinman pro j 3 Sout Aragon 19090314
GRISTWOOD FREDERICK ong 27 m geh drukker pro j 3 Sout Aragon 19090314
KENNEDY FREDERICK CHARLES ong 18 m ong landbouwer pro j 3 Sout Aragon 19090314
RYMER EDWIN ong 24 m ong technicus pro j 3 Sout Aragon 19090314
OSTERMANN LOUIS ong 38 m geh winkelier pro j 1 Boul König Wilhelm II 19090314
SPENCER DAVID ong 26 m geh timmerman pro j 3 Sout Aragon 19090314
BASKEN L. ong 25 m ong koopman pro j 2 Antw Gotha 19090324
BAGUETE F. ong 17 m ong onleesbaar pro j 3 Antw Gotha 19090324
DAVIDS LENA ong 44 v geh zonder beroep kat j 1 Cher Amazone 19090328
AGRISCRIBBE SARAH ong 35 v geh zonder beroep kat j 1 Cher Amazone 19090328
AGTSERIBLE JOSEPH ong 36 m geh winkelier pro onb 1 Sant Thames 19090516
DAVIDS LEONARD ong 50 m geh winkelier var j 1 Sant Amazone 19090522
BEBER WILLIAM ong 20 m ong arbeider kat j 3 Punt Orcoma 19090523
VANDERBUG HENRI rel 42 m geh koopman var j 1 Boul König Wilhelm II 19090527
VANDERBUG ESTHER rel 40 v geh zonder beroep var j 1 Boul König Wilhelm II 19090527
MAIBOOM JACOB rel 50 m geh koopman var j 1 Boul König Wilhelm II 19090527
MAIBOOM BERTHE rel 48 v geh zonder beroep var j 1 Boul König Wilhelm II 19090527
GULDEN GUSTAVO rel 38 m geh koopman j 1 Boul König Wilhelm II 19090527
GULDEN JULIANA rel 40 v geh zonder beroep kat j 1 Boul König Wilhelm II 19090527
GAADTVAN BOGGEN DIEDRICH ong 48 m wed ingenieur j 1 Sout König Wilhelm II 19090527
VAN HATTUM MARTINIO I. rel 44 m geh ingenieur j 1 Sout König Wilhelm II 19090527
VAN HATTUM ADRIANUS I. rel 31 m geh ingenieur j 1 Sout König Wilhelm II 19090527
SMIT HENDRIK ong 61 m geh bouwmeester j 1 Sout König Wilhelm II 19090527
DE WOODE ALEXANDER ong 46 m geh winkelier kat j 1 RioJ Atlantique 19090529
VAN DAM IVANZ ong 34 m geh kok j 3 Live Oropesa 19090531
HAMAKERS DEZENTJE LUCIE rel 26 v geh zonder beroep pro j 1 Sout Araguaya 19090605
JACOBSEN LEONARD ong 45 m geh koopman kat j 1 Hamb Cap. Vilano 19090606
LEYNEN ERNESTO ong 40 m geh zonder beroep j 1 RioJ Cap. Vilano 19090606
ARZIAS JACQUES rel 36 m geh koopman pro j 1 Amst Zaanland 19090611
ARZIAS HENDRIKA rel 37 v geh zonder beroep pro j 1 Amst Zaanland 19090611
RIESZ JAN ong 33 m geh landbouwer pro j 3 Amst Zaanland 19090611
WOLF onleesbaar ong 28 m geh koopman isr j 3 Amst Zaanland 19090611
MACLENER BERRIK ong 18 m ong koopman kat j 3 Amst Zaanland 19090611
SCHWAB ISAAK rel 37 m geh koopman pro j 1 Hamb König Friedrich Augus 19090626
CATS LEON rel 59 m geh koopman pro j 1 Boul König Friedrich Augus 19090626
CATS vrw 59 v geh zonder beroep pro j 1 Boul König Friedrich Augus 19090626
SMIT HENDRIK ong 54 m geh koopman kat j 1 RioJ König Friedrich Augus 19090626
BORSBOOM JOHANNES rel 49 m geh landbouwer kat j 3 Amst Rijnland 19090626
BORSBOOM JAMITA rel 48 v geh zonder beroep kat j 3 Amst Rijnland 19090626
FLOUYN GERARD ong 28 m ong landbouwer kat j 3 Amst Rijnland 19090626
STORCH JONAS rel 50 m geh koopman var j 1 Bord Magellan 19090709
STORCH MARGUERITTE rel 51 v geh var j 1 Bord Magellan 19090709
STORCH FREDERICA rel 20 v ong var j 1 Bord Magellan 19090709
VERHOEF PIETER ong 43 m geh dagloner pro j 3 Amst Amstelland 19090710
PIJL JACOB rel 50 m geh dagloner pro j 3 Amst Amstelland 19090710
PIJL HENDRICH rel 26 m ong dagloner pro j 3 Amst Amstelland 19090710
BURENGA JOABE ong 16 m ong zonder beroep pro j 3 Amst Amstelland 19090710
NIEMPOORT MEES ong 34 m ong ingenieur kat j 3 Antw Giessen 19090726
VORSTMAN JAN GISBERT ong 47 m ong ingenieur kat j 1 Sout Danube 19090731
VAN DAMM MR. ong 22 m ong dagloner pro j 1 Live Rembrandt 19090808
JAS BERNARDO rel 5 m ong kat onb 2 RioG Cruz de Malta 19090809
JAS ARADA rel 7 v ong kat onb 2 RioG Cruz de Malta 19090809
JAS ILDA rel 28 v geh zonder beroep kat j 2 RioG Cruz de Malta 19090809
JAS JYAN rel 30 m ong werkman kat j 2 RioG Cruz de Malta 19090809
VAN DER WYBER M. rel 30 m geh koopman kat j 3 Boul Cap. Vilano 19090812
VAN DER WYBER EMILIE rel 27 v geh koopman kat j 3 Boul Cap. Vilano 19090812
SOTZL G.H. ong 34 m geh landbouwer pro j 3 Boul Cap. Vilano 19090812
ROMBANT ALPHONS ong 31 m ong landbouwer pro j 3 Boul Cap. Vilano 19090812
GORTER CORNATES rel 22 m ong timmerman pro j 3 Amst Frisia 19090815
GORTER LEONARD rel 20 m ong timmerman pro j 3 Amst Frisia 19090815
GORTER DIRK rel 18 m ong schoenmaker pro j 3 Amst Frisia 19090815
SCHMIDT RENSE ong 66 m geh landbouwer pro j 3 Amst Frisia 19090815
Francken Arnoldus hfd 44 m geh dagloner kat j 3 Sant Frisia 19090815
Francken Jannetje vrw 40 v geh dagloner kat j 3 Sant Frisia 19090815
Francken Johanna dr 18 v ong dagloner kat j 3 Sant Frisia 19090815
Francken Elisabeth dr 16 v ong dagloner kat j 3 Sant Frisia 19090815
Francken Johannes zn 11 m ong dagloner kat j 3 Sant Frisia 19090815
Francken Arnoldus zn 9 m ong kat j 3 Sant Frisia 19090815
Francken Gerrit zn 7 v ong kat j 3 Sant Frisia 19090815
Francken Adriaan zn 5 m ong kat onb 3 Sant Frisia 19090815
DE BARROJO ALICIA ong 55 v geh onleesbaar pro j 1 Live Orissa 19090821
VAEL EDWARD ong 52 m geh koopman kat j 3 RioJ Orissa 19090821
SCENS G. rel 59 v ong koopman pro j 1 Boul Cap. Ortegal 19090901
SCENS G. rel 49 v geh zonder beroep pro j 1 Boul Cap. Ortegal 19090901
SCENS DESC. zn 16 m ong zonder beroep pro j 1 Boul Cap. Ortegal 19090901
SUMER RIKA ong 49 v geh zonder beroep pro j 1 Boul Cap. Ortegal 19090901
ROOS LAID ong 22 m ong koopman pro j 3 Amst Zaanland 19090903
DIRK D. ong 24 m ong koopman pro j 3 Amst Zaanland 19090903
D PISTER ong 40 m geh technicus pro j 3 Amst Zaanland 19090903
ALMAKEZ DIRK ong 32 m ong ingenieur pro j 3 Amst Zaanland 19090903
WISMANN VALERIA ong 17 v ong COSTURERO pro j 3 Amst Zaanland 19090903
JOHAAFOMAN GERARDUS ong 24 m ong knecht kat j 3 Amst Zaanland 19090903
W-LCHLI MARIA rel 37 v geh huisvrouw pro j 1 Genu Toscana 19090910
WILMINK JEAN ong 42 m geh koopman pro j 1 Sant Toscana 19090910
RIPHAGEN DOMENICO ong 23 m ong koopman pro j 1 Sant Toscana 19090910
VAN HOUTEN AMALIE rel 40 v geh koopman pro j 1 Hamb Cap. Blanco 19090913
VAN HOUTEN ELSE rel 15 v ong koopman pro j 1 Hamb Cap. Blanco 19090913
BROCKMANS HWEN MOURICK ong 33 m geh ingenieur pro j 1 Hamb Cap. Blanco 19090913
DUSSELDORP MAURISE rel 38 m geh OLLANDES kat j 1 Cher Araguaya 19090914
TEN BRINK LAMBERT ong 23 m ong technicus kat j 3 Amst Rijnland 19090918
BEENUR GENJE ong 29 m ong bakker pro j 3 Amst Rijnland 19090918
BOKKIE HENZI ong 70 m wed koopman kat j 1 Bord Magellan 19090919
MULLER JOSEPH ong 35 m geh koopman kat j 1 Bord Magellan 19090919
Van Leijden Cornelia Johanna vrw 26 m geh zonder beroep pro j 1 Amst Hollandia 19090926
DOYER RAYMUNDI ong 45 v geh zonder beroep pro j 1 Amst Hollandia 19090926
VAN VORSTEMBEIG GEORGE B. ong 24 m ong koopman pro j 1 Amst Hollandia 19090926
DOYER CARMEN ong 10 v ong pro j 1 Amst Hollandia 19090926
BIRK MARIA . ong 25 v ong geestelijke kat j 1 Amst Hollandia 19090926
AAHN SOPHIA ong 25 v ong geestelijke kat j 2 Amst Hollandia 19090926
KRAUZE PAULINA ong 32 v ong geestelijke kat j 2 Amst Hollandia 19090926
FELISH GEORGE R. rel 25 m geh kat j 2 Amst Hollandia 19090926
FELISH CORNELLA rel 21 v geh kat j 2 Amst Hollandia 19090926
VEITH PETER ong 35 m ong geestelijke kat j 2 Amst Hollandia 19090926
HAKKERS JAMES rel 21 m geh FAJIMADOR kat j 2 Amst Hollandia 19090926
HAKKERS KAIKE rel 18 v geh zonder beroep kat j 2 Amst Hollandia 19090926
HAKKERS PIETERNELLA rel 16 v ong kat j 2 Amst Hollandia 19090926
HAKKERS PIETER rel 14 m ong kat j 2 Amst Hollandia 19090926
HAKKERS MAGDALEM rel 11 v ong kat j 2 Amst Hollandia 19090926
HAKKERS ARIE rel 8 m ong kat j 2 Amst Hollandia 19090926
HAKKERS ARALZI rel 4 v ong kat onb 2 Amst Hollandia 19090926
HAKKERS DICK rel 3 m ong kat onb 2 Amst Hollandia 19090926
GEERTS JOHANNES rel 33 m geh machinist kat j 2 Amst Hollandia 19090926
GEERTS JOHANNA rel 25 v geh kat j 2 Amst Hollandia 19090926
GEERTS F.CORNELIS rel 3 m ong kat onb 2 Amst Hollandia 19090926
GEERTS MARIUS E. rel 1 m ong kat onb 2 Amst Hollandia 19090926
RAELANTS ANNA F. ong 32 v geh pro j 2 Amst Hollandia 19090926
HAKKENS DRIE rel 51 m geh onleesbaar pro j 2 Amst Hollandia 19090926
HAKKENS PIET rel 14 m ong onleesbaar pro j 2 Amst Hollandia 19090926
VAN HEININGEN AGATHA ong 24 v ong dienstmeid pro j 2 Amst Hollandia 19090926
FRENI RETMS B. ong 10 m ong pro j 2 Amst Hollandia 19090926
RUNJBER GERRIT ong 22 m ong koopman kat j 2 Amst Hollandia 19090926
SCHADDELE ARIE ong 40 m geh dagloner pro j 2 Amst Hollandia 19090926
RIJKERS CORNELIS ong 41 m geh dagloner pro j 3 Amst Hollandia 19090926
SYRNE DONVEN JAN ong 40 m geh dagloner pro j 3 Amst Hollandia 19090926
SIVERS JAN ong 31 m geh dagloner pro j 3 Amst Hollandia 19090926
DE FEICHER ANTON ong 31 m geh dagloner pro j 3 Amst Hollandia 19090926
VAN DEN ANDEL CARL ong 21 m ong dagloner pro j 3 Amst Hollandia 19090926
KOSIMAN DANIEL ong 23 m ong dagloner pro j 3 Amst Hollandia 19090926
VAN OVRT JACOBANS ong 25 m ong dagloner pro j 3 Amst Hollandia 19090926
VERDONSCHOS CASPAR ong 24 m ong timmerman kat j 3 Amst Hollandia 19090926
DOYER Y.J. ong 47 m geh architect pro j 1 RioJ Hollandia 19090926
RERNER MARIE ong 57 v wed pro j 2 Hamb Araguaya 19091009
SCHAAK HENRY ong 33 m geh koopman kat j 1 Cher Araguaya 19091009
SCHAAK BLANCHE ong 30 v geh pro j 1 Cher Araguaya 19091009
BLOM WILHELM J. ong 45 m geh rentenier pro j 1 Boul König Wilhelm II 19091012
RLABERWEYD FREDEGANDUS ong 29 m ong onleesbaar pro j 2 Antw Frankfurt 19091019
OTTON ROBERT ong 35 m ong onleesbaar pro j 2 Antw Frankfurt 19091019
MICHIELS FRATER ong 43 m ong onleesbaar pro j 2 Antw Frankfurt 19091019
VAN MINNENBRUGGE THOMAS ong 23 m ong onleesbaar pro j 2 Antw Frankfurt 19091019
ACHARD ELVA ong 29 v ong onleesbaar pro j 2 Antw Frankfurt 19091019
DEBHER JOHAN ong 40 m geh koopman pro j 3 Amst Amstelland 19091019
KLESH DE REUS HENRY ong 20 m ong koopman kat j 3 Amst Amstelland 19091019
onleesbaar MARINUS ong 56 m ong landbouwer pro j 3 Amst Amstelland 19091019
VAN STONVE MIJNTJE ong 23 v ong zonder beroep pro j 3 Amst Amstelland 19091019
VAN HAREN L. ong 30 m ong koopman pro j 1 Boul König Friedrich Augus 19091114
VAN HAAREN FAC. ong 29 m ong koopman kat j 1 Liss König Friedrich Augus 19091114
WARDEN ANNA ong 25 v ong zonder beroep pro onb 3 Amst Frisia 19100103
GEVEKE LAURENTZ ong 22 m ong koopman pro onb 3 Amst Frisia 19100103
CHVISTMANN HENDOIK rel 36 m geh koopman pro onb 3 Amst Frisia 19100103
CHVISTMANN MARIE rel 32 v geh zonder beroep pro onb 3 Amst Frisia 19100103
CHVISTMANN CARLOS rel 1 m ong pro onb 3 Amst Frisia 19100103
NELTERS MARIUS ong 21 m ong knecht pro onb 3 Amst Frisia 19100103
TROMP HENDRIK ong 28 m ong knecht pro onb 3 Amst Frisia 19100103
NOLFS JEAN ong 45 m geh koopman kat onb 3 Amst Frisia 19100103
VAN HARIZEN PIETER rel 32 m geh knecht pro onb 1 Amst Amstelland 19100122
VAN HARIZEN CHRISTINA rel 52 v geh zonder beroep pro onb 1 Amst Amstelland 19100122
SMINK HENDRIKA ong 35 v geh zonder beroep pro onb 1 Amst Amstelland 19100122
RASELAER JOHEL ong 24 m ong timmerman isr onb 3 Amst Amstelland 19100122
VANDAM FRANS rel 27 m geh kok pro j 2 RioJ Asturias 19100311
VANDAM LUISA rel 26 v geh dienstmeid pro j 2 RioJ Asturias 19100311
HOLDGREFE GASPAR ong 36 m geh koopman pro j 1 Hamb Cap. Vilano 19100313
DE GENS BASTIAN rel 37 m geh veefokker pro j 1 Amst Frisia 19100314
DE GENS SOPHIA rel 29 v geh zonder beroep pro j 1 Amst Frisia 19100314
HERPT JEAN ong 46 m geh winkelier pro j 1 Boul Frisia 19100314
SCHWENDER ANITA ong 30 v geh artiest pro j 2 Genu Tomaso di Savoia 19100320
PIETSCH CHARLOTTE ong 27 v ong landman pro j 3 Hamb Cap. Arcona 19100322
BREDESTIN E. ong 23 v ong pro j 2 Antw Eisenach 19100323
DE WAAL CARMELIUS rel 1 m ong pro onb 2 Antw Eisenach 19100323
LANGENDREN HELENE ong 49 v ong dienstmeid j 3 Antw Eisenach 19100323
VAN DER MUATH JEAN ong 39 m geh kok pro j 3 Mars Pampa 19100330
STUYT HEVIDRIK rel 32 m ong knecht pro onb 3 Amst Rijnland 19100406
STUYT RICHARD rel 30 m ong knecht pro onb 3 Amst Rijnland 19100406
LANSER CORNELIS] ong 23 m ong dagloner pro onb 3 Amst Rijnland 19100406
VAN DER HERIK WILLENS ong 33 m geh zeeman pro onb 3 Amst Rijnland 19100406
SPINOSA CATTELA J. ong 28 m ong koopman onb 3 Boul Hollandia 19100416
DE VRIES LOUIS rel 25 m geh koopman onb 3 Boul Hollandia 19100416
DE VRIES D. vrw 32 v geh koopman onb 3 Boul Hollandia 19100416
VEN DENBERG M. ong 22 v ong onleesbaar onb 3 Boul Hollandia 19100416
HORTE H.E. ong 54 m geh koopman onb 3 Boul Hollandia 19100416
IMIAT FREDRIK rel 50 m geh koopman pro onb 1 Amst Hollandia 19100416
IMIAT HENRIETTE rel 39 v geh zonder beroep pro onb 1 Amst Hollandia 19100416
IMIAT ELISABETH rel 12 v ong zonder beroep pro onb 1 Amst Hollandia 19100416
GOEDHUIS MARIE ong 28 v ong zonder beroep pro onb 1 Amst Hollandia 19100416
PLATE HENRI E. rel 53 m geh koopman pro onb 1 Amst Hollandia 19100416
PLATE EMILI E. rel 45 v geh zonder beroep pro onb 1 Amst Hollandia 19100416
HUIZINGA ANDRIES rel 32 m geh koopman pro onb 1 Amst Hollandia 19100416
HUIZINGA JEANNE rel 28 v geh zonder beroep pro onb 1 Amst Hollandia 19100416
VIS CHRISTIAN ong 38 m geh koopman kat onb 1 Amst Hollandia 19100416
LUENWENBERG PIETER ong 44 m geh koopman kat onb 1 Amst Hollandia 19100416
SCHOUTEN WILEELMIN ong 43 v ong zonder beroep kat onb 1 Amst Hollandia 19100416
DEFENHE JEAN rel 32 m geh koopman kat onb 1 Amst Hollandia 19100416
DEFENHE KLARA rel 31 v geh koopman kat onb 1 Amst Hollandia 19100416
DEFENHE HUBERT rel 5 m ong kat onb 1 Amst Hollandia 19100416
DEFENHE MARIA rel 2 v ong kat onb 1 Amst Hollandia 19100416
DEUSS HELENA rel 37 v geh zonder beroep kat onb 1 Amst Hollandia 19100416
DEUSS ANNA rel 16 v ong zonder beroep kat onb 1 Amst Hollandia 19100416
SCHOUTIN HENDRIHUS ong 49 m geh zonder beroep kat onb 1 Amst Hollandia 19100416
onleesbaar BERTUS ong 28 m ong technicus pro onb 1 Amst Hollandia 19100416
TOEWATER JAN ong 23 m ong koopman pro onb 1 Amst Hollandia 19100416
HENMANS JOHAN ong 36 m geh koopman kat onb 1 Amst Hollandia 19100416
VAN DER LINDEN MARINUS ong 27 m ong dagloner kat onb 3 Amst Hollandia 19100416
VAN DER GRIENDS JAN ong 27 m ong dagloner kat onb 3 Amst Hollandia 19100416
VAN KRUTEN GIJOBERT ong 23 m ong dagloner kat onb 3 Amst Hollandia 19100416
VAN BOMMEL CHRISTIAAN ong 23 m ong dagloner kat onb 3 Amst Hollandia 19100416
VAN LEUWEN JACOBUS ong 23 m ong dagloner kat onb 3 Amst Hollandia 19100416
KIPPING HENDRIK ong 46 m ong dagloner kat onb 3 Amst Hollandia 19100416
KALIS CORNELIS ong 46 m geh zeeman pro onb 3 Amst Hollandia 19100416
GUYT TEUNIS ong 14 m ong zeeman pro onb 3 Amst Hollandia 19100416
WOLFS JEAN rel 31 m geh carousselbezitter kat j 2 Antw Santa Elena 19100510
WOLFS DESC. rel 31 v geh carousselbezitter kat j 2 Antw Santa Elena 19100510
BONWENS BART rel 31 m geh koopman kat j 2 Antw Santa Elena 19100510
BONWENS DESC. vrw 27 v geh kat j 2 Antw Santa Elena 19100510
DAORENBELG KLARE rel 23 v ong kassier kat j 2 Antw Santa Elena 19100510
DAORENBELG IRNI rel 20 v ong kassier kat j 2 Antw Santa Elena 19100510
DE BOER NELIS ong 27 m ong arbeider pro j 2 Antw Santa Elena 19100510
DEMONTHE PIERRE ong 51 m wed arbeider kat j 2 Antw Santa Elena 19100510
SELDER JAN rel 27 m ong arbeider kat j 2 Antw Santa Elena 19100510
SELDER HANNES rel 30 m wed arbeider kat j 2 Antw Santa Elena 19100510
POSTNNAS JOON ong 25 m ong arbeider kat j 2 Antw Santa Elena 19100510
KROMHONT V.MEER JANNS ong 24 m geh arbeider pro j 2 Antw Santa Elena 19100510
LABELGICA ELVIRA ong 39 v geh naaister kat j 1 Sant Cordillera 19100514
RAOMENFEN JOHANNA rel 26 v geh zonder beroep pro j 2 Amst Frisia 19100514
HAMY JOHANNA ong 1 m ong pro onb 2 Amst Frisia 19100514
SICHENS SJONKJE rel 49 v geh zonder beroep pro j 3 Amst Frisia 19100514
SICHENS JAN rel 16 m ong zonder beroep pro j 3 Amst Frisia 19100514
SICHENS INTE rel 14 v ong zonder beroep pro j 3 Amst Frisia 19100514
SICHENS CLARINA rel 6 v ong pro n 3 Amst Frisia 19100514
VLEINKE MARINOS ong 24 m geh dagloner pro j 3 Amst Frisia 19100514
VAN HAART JOHAN ong 16 m ong dagloner pro j 3 Amst Frisia 19100514
JANSEN CARLOS ong 45 m wed dagloner pro j 3 Amst Frisia 19100514
SICBEN JAKOBUS ong 45 m ong dagloner kat j 3 Amst Frisia 19100514
LANGE P.C. ong 40 m geh winkelier pro j 2 Sant Frisia 19100514
RICHELMAN JOHANNA ong 31 v ong zonder beroep kat j 2 Sant Frisia 19100514
VANDEN BOSCH JUAN ong 42 m geh inspecteur pro j 3 Antw Santa Cruz 19100602
WESENBECK MARIE ong 55 v wed inspecteur pro j 3 Antw Santa Cruz 19100602
HERTINGA DIRK ong 45 m geh landman pro j 3 Antw Santa Cruz 19100602
HAMAKERS KARL rel 35 m geh koopman pro j 1 Amst Hollandia 19100617
HAMAKERS LUCIA rel 26 v geh koopman pro j 1 Amst Hollandia 19100617
HAMAKERS VIOLET rel 5 v ong pro onb 1 Amst Hollandia 19100617
HAMAKERS CECIL rel 3 m ong pro onb 1 Amst Hollandia 19100617
HAMAKERS ILEG. rel 1 m ong pro onb 1 Amst Hollandia 19100617
BERGSMA MARIA ong 21 v ong dienstmeid pro j 1 Amst Hollandia 19100617
MEURS C. ong 46 m geh koopman pro j 1 Amst Hollandia 19100617
PIEK THEODORA rel 30 v ong huisvrouw kat j 2 Amst Hollandia 19100617
PIEK M. rel 11 m ong huisvrouw kat j 2 Amst Hollandia 19100617
HOVGENDYK KORNELIS rel 54 m geh machinist pro j 2 Amst Hollandia 19100617
HOVGENDYK MARGARETHA rel 56 v geh huisvrouw pro j 2 Amst Hollandia 19100617
HOVGENDYK G. rel 23 v ong huisvrouw pro j 2 Amst Hollandia 19100617
HOVGENDYK MARGARETHA rel 20 v ong huisvrouw pro j 2 Amst Hollandia 19100617
THOMAS ong 22 m geh huisvrouw pro j 2 Amst Hollandia 19100617
HAGEMANN NICOLAAS ong 21 m ong landbouwer pro j 2 Amst Hollandia 19100617
SCHASFER J.H. ong 36 m ong ingenieur pro j 2 Amst Hollandia 19100617
WYEN. BRECHVELR M. rel 27 v geh huisvrouw pro j 2 Amst Hollandia 19100617
WYEN. BRECHVELR LYN. rel 1 v ong pro onb 2 Amst Hollandia 19100617
DALFSEN W. rel 29 m geh koopman kat j 2 Amst Hollandia 19100617
BURKHARDS ANNA ong 21 v ong dienstmeid pro j 2 Amst Hollandia 19100617
JAS IBILDA ong 25 v geh huisvrouw kat j 3 Amst Hollandia 19100617
WYNGAARDERO CORNELIA rel 12 v ong huisvrouw kat j 3 Amst Hollandia 19100617
WYNGAARDERO HENDRIK rel ab m ong huisvrouw kat j 3 Amst Hollandia 19100617
BOUS I. ong 23 m ong huisvrouw kat j 3 Amst Hollandia 19100617
VELEDHSEN IBANA rel 33 v geh huisvrouw kat j 3 Amst Hollandia 19100617
VELEDHSEN GEERDRUIDA rel 1 m ong kat onb 3 Amst Hollandia 19100617
PETERS JOHANA rel 25 v geh huisvrouw kat j 3 Amst Hollandia 19100617
PETERS ALBERTO rel 3 m ong kat onb 3 Amst Hollandia 19100617
PETERS L. rel 1 m ong kat onb 3 Amst Hollandia 19100617
JAS GRADA rel 1 v ong kat onb 3 Amst Hollandia 19100617
JAS BERNARD rel 6 m ong kat onb 3 Amst Hollandia 19100617
BORGHT ANNA rel 27 v geh zonder beroep pro j 3 Amst Hollandia 19100617
BORGHT E. rel 9 v ong pro j 3 Amst Hollandia 19100617
BORGHT MERCEDES rel 7 v ong pro j 3 Amst Hollandia 19100617
BORGHT BENITO rel 3 m ong pro onb 3 Amst Hollandia 19100617
BORGHT ARMANDO rel 1 m ong pro onb 3 Amst Hollandia 19100617
RUBENOVITCH FANNY ong 26 v ong kapster kat j 1 Sant Araguaya 19100618
PERRATTI ELICIA ong 25 v ong naaister kat j 1 Sant Araguaya 19100618
PARE JACOB ong 25 m ong onleesbaar pro j 3 Hamb Cap. Roca 19100622
HANDERBURG HENRI ong 43 m geh verzekeringsagent pro j 2 Genu Formosa 19100630
DE TORRES PAUL ALFRED ong 21 m ong arbeider pro j 3 Genu Formosa 19100630
GROUDIS E. ong 23 v geh koopman pro j 1 LaRo Oriana 19100711
KELL S. rel 59 m wed technicus pro j 3 Amst Frisia 19100715
VAN VOSTENBERG GEORGE ong 25 m ong koopman pro onb 1 Amst Frisia 19100715
DE MEYIER WILHELMINE rel 26 v geh zonder beroep pro onb 1 Amst Frisia 19100715
DE MEYIER ELISABETH rel 2 v ong pro onb 1 Amst Frisia 19100715
BRAT ENRIQUE ong 40 m geh koopman pro onb 1 Amst Frisia 19100715
VAN HUST WILLEM ong 19 m ong koopman kat onb 2 Amst Frisia 19100715
BEENTS JAN ong 26 m ong ingenieur pro onb 2 Amst Frisia 19100715
BUNRMAN ELISABETH ong 33 v geh pro j 2 Amst Frisia 19100715
KELL JUAN rel 19 v ong zonder beroep pro j 3 Amst Frisia 19100715
KELL ENRIQUE rel 15 m ong zonder beroep pro j 3 Amst Frisia 19100715
KELL ALBERTINA rel 12 v ong zonder beroep pro j 3 Amst Frisia 19100715
MEYER FRANCISCUS ong 40 m geh blikslager kat j 3 Amst Frisia 19100715
ANCEANA W. ong 25 m ong koopman pro j 3 Amst Frisia 19100715
LAPPEMAN HENRI rel 45 m ges winkelier kat j 1 Mars Pampa 19100730
ZEUTZYTZKI ERIC ong 31 m ong advocaat kat j 1 Genu Bologna 19100806
HARTING HERMAN rel 36 m geh knecht pro j 1 Amst Zeelandia 19100812
BRINCK K.AUFDEN ong 63 m wed timmerman pro j 1 Amst Zeelandia 19100812
BAER HENRI ong 20 m ong koopman kat j 1 Amst Zeelandia 19100812
FOETER PIES ong 26 m ong verpleger pro j 1 Amst Zeelandia 19100812
JONHER JAN ong 32 m ong verpleger pro j 1 Amst Zeelandia 19100812
HARTING ELISABETH rel 32 v geh zonder beroep pro j 1 Amst Zeelandia 19100812
DIVIDS MARIE ong 42 v geh zonder beroep kat j 1 Boul Zeelandia 19100812
GEFFEN JANVAN ong 27 m ong dagloner pro j 1 Amst Zeelandia 19100812
GLAS HEINRICH ong 19 m ong koopman pro j 1 Amst Zeelandia 19100812
CROWALL RAIMALD ong 30 m ong winkelier pro j 1 Vigo Araguaya 19100814
WEMMERS ALBERT ong 36 m ong winkelier kat j 3 Sant Araguaya 19100814
VAN LEAWEN GYSBERT ong 24 m ong winkelier kat j 3 Sant Araguaya 19100814
SCHOZ CANLOJ ong 30 m ong zeeman pro j 2 RioG Austria 19100814
HULLBERG C. ong 28 m ong zeeman pro j 2 RioG Austria 19100814
BETTENHALN J. ong 33 m ong zeeman pro j 2 RioG Austria 19100814
OSTERMANN ong 26 m ong zeeman pro j 2 RioG Austria 19100814
SALLGREN ong 42 m ong zeeman pro j 2 RioG Austria 19100814
VENDEHAN J. ong 38 m ong zeeman pro j 2 RioG Austria 19100814
BOYSEN B.N. ong 46 m geh zeeman pro j 2 RioG Austria 19100814
HIEKO W.E. ong 24 m ong pro j 1 Live Rembrandt 19100820
SARRELL H.F. ong 44 m ong kat j 2 Live Rembrandt 19100820
ADRIANI P.G. ong 24 m ong koopman pro j 3 LaPa Oropesa 19100821
BECK HARRY ong 23 m ong timmerman var j 3 Sout Amazone 19100827
BORNESTIN ROSA ong 23 v ong naaister j 3 RioJ Amazone 19100827
SOLLISCH ADALIO ong 44 m geh smid var j 3 RioJ Amazone 19100827
GEOSCO GERBAND ong 28 m ong artiest j 1 RioG Sirio 19100906
ALSDOLF ADOLF ong 38 m geh artiest j 1 RioG Sirio 19100906
GEOSCO GERBAND ong 28 m geh artiest j 1 RioG Sirio 19100906
ALSDOLF ADOLF ong 38 m geh artiest onb 1 RioG Sirio 19100906
AGTSERIBLE JOSEPH rel 38 m geh winkelier kat j 1 Boul Cap. Blanco 19100909
AGTSERIBLE SARA rel 37 v geh winkelier kat j 1 Boul Cap. Blanco 19100909
AGTSERIBLE M. rel 18 m ong winkelier kat j 1 Boul Cap. Blanco 19100909
AGTSERIBLE V. rel 10 m ong kat j 1 Boul Cap. Blanco 19100909
SKATEV DE GOYE VARN rel 47 m geh handelsman kat j 1 Boul Cap. Blanco 19100909
DE GOYE H. rel 37 m geh handelsman kat j 1 Boul Cap. Blanco 19100909
DE GOYE D rel 35 v geh handelsman kat j 1 Boul Cap. Blanco 19100909
DAVIDS L. rel 51 m geh winkelier isr j 1 Boul Cap. Blanco 19100909
DAVIDS BERTHA rel 41 v geh winkelier isr j 1 Boul Cap. Blanco 19100909
DAVIDS H. rel 28 m geh winkelier isr j 1 Boul Cap. Blanco 19100909
DAVIDS RIBECCA rel 24 v geh winkelier isr j 1 Boul Cap. Blanco 19100909
AGTSERIBLE YOSEPH rel 38 m geh winkelier kat j 1 Boul Cap. Blanco 19100909
AGTSERIBLE SARA rel 37 v geh kat j 1 Boul Cap. Blanco 19100909
AGTSERIBLE M. rel 18 m ong kat j 1 Boul Cap. Blanco 19100909
AGTSERIBLE W. rel 10 m ong kat j 1 Boul Cap. Blanco 19100909
ITSALER DE GOYE VAN rel 47 m geh winkelier kat j 1 Boul Cap. Blanco 19100909
DE GOYE H. rel 37 m geh winkelier kat j 1 Boul Cap. Blanco 19100909
DE GOYE SE�ORA vrw 35 v geh winkelier kat j 1 Boul Cap. Blanco 19100909
DAVIDS L. rel 51 m geh winkelier isr j 1 Sout Cap. Blanco 19100909
DAVIDS BERTHA rel 41 v geh isr j 1 Sout Cap. Blanco 19100909
DAVIDS H. rel 28 m geh winkelier isr j 1 Sout Cap. Blanco 19100909
DAVIDS REBECCA rel 24 v geh isr j 1 Sout Cap. Blanco 19100909
VAN HARREWEGA ELENA ong 20 v ong dienstmeid pro j 1 Sout Asturias 19100910
VAN KARRUEGA ELENA ong 20 v ong dienstmeid kat j 1 Sout Asturias 19100910
MARTINELLI KAUL ong 22 m ong winkelier kat j 1 Genu Regina Ellena 19100913
KAISER FRITZ ong 32 m ong koopman kat n 1 RioJ Cap. Ortegal 19100918
KOYAER FRITZ ong 32 m ong winkelier pro n 1 RioJ Cap. Ortegal 19100918
BAKKER ANTONIO ong 35 v geh koopman pro onb 1 Amst Frisia 19100924
HOUTEN CONSTANCIA ong 20 v ong zonder beroep pro onb 1 Amst Frisia 19100924
EICHLER PIET ong 30 m ong koopman pro j 2 Amst Frisia 19100924
THUMMLER JUAN ong 38 m geh koopman vrij onb 2 Amst Frisia 19100924
Sonneveldt Antonie Cornelis hfd 29 m geh onderwijzer pro onb 2 Amst Frisia 19100924
Sonneveldt Metje vrw 23 v geh zonder beroep pro onb 2 Amst Frisia 19100924
Sonneveldt Cornelia dr 1 v ong pro onb 2 Amst Frisia 19100924
VENEMA GEERT rel 27 m geh werkman vrij onb 2 Amst Frisia 19100924
VENEMA DESC. rel 26 v geh zonder beroep pro onb 2 Amst Frisia 19100924
VON KEMENADE MARIA ong 52 v geh timmerman kat j 3 Amst Frisia 19100924
JANSEN FLORIS ong 28 m ong journalist pro j 3 Amst Frisia 19100924
SANNET GEORGE ong 32 m ong koopman kat j 1 Boul König Wilhelm II 19100929
ZIMMERMAN PETER rel ab m ges onb 3 RioJ Argentina 19101101
ZIMMERMAN JOHANNES rel ab m ges onb 3 RioJ Argentina 19101101
Rochette Alfred rel 40 m geh molenaar onb ViGa Gotha 19101128
HITO JOSEPH ong 17 m ong molenaar onb ViGa Gotha 19101128
VAN DER DRONGELEN HUBERT ong 17 m ong molenaar onb ViGa Gotha 19101128
WYTO JOHANN ong 26 m ong molenaar onb ViGa Gotha 19101128
VOARJANS THEODORE ong 29 m ong molenaar onb ViGa Gotha 19101128
ROCHETTE MARIE rel 39 v geh huisvrouw onb ViGa Gotha 19101128
ROCHETTE OLGA rel 4 v ong onb ViGa Gotha 19101128
ROCHETTE ALFRED rel 1 m ong onb ViGa Gotha 19101128