Emigratie naar Argentinië

lijsten van aankomsten van Nederlanders in Buenos Aires in de jaren 1921 tot en met 1926

Klik hier voor meer informatie over de passagierslijsten.

Als u de gezochte perso(o)n(en) hebt gevonden, wilt u dan eventuele correcties en/of aanvullingen aan mij doorgeven?

ACHTERNAAM VOORNAMEN FS LEEFTIJD M/V BS BEROEP RELI L/S ACC HAVEN SCHIP AANKOMST WPL
JR M
BERTIN DE VAN PIOG JULIA ong 40 v wed koopman kat j 2 Antw Pays de Waes 19210314
Pilmeijer Pierre ong 22 m ong landarbeider kat j 3 Amst Limburgia 19210316
Coijen Cornelis ong 45 m geh monteur pro j 2 Amst Limburgia 19210316
KORTEN PIERRE ong 39 m geh winkelier pro j 2 Amst Limburgia 19210316
KORTEN MARIE ong 35 v geh zonder beroep kat j 2 Amst Limburgia 19210316
van Vliet Pieter Mathildus Christiaan Frederik hfd 48 m geh koopman kat onb 2 RioJ Limburgia 19210316
Van Laer Johannes Adriaan hfd 57 m geh koopman kat onb 1 Amst Limburgia 19210316
Van Laer Suzanna vrw 49 v geh zonder beroep kat onb 1 Amst Limburgia 19210316
Van Duren KORNELIS JACOBUS ong 54 m geh koopman kat onb 1 Amst Limburgia 19210316
Bunge Eduard ong 69 m wed zonder beroep kat onb 1 Amst Limburgia 19210316
Van Calcar Nicolaas ong 54 m wed zonder beroep pro onb 1 Amst Limburgia 19210316
VAN KONYNENBURG MARIANN L.D.M. ong 38 v geh zonder beroep pro onb 1 Amst Limburgia 19210316
DAMMAN GERRIT ong 36 m geh koopman pro onb 1 Amst Limburgia 19210316
JACOBS MICHELINA GRADA T. ong 30 v ong zonder beroep pro onb 1 Amst Limburgia 19210316
Tresfon Jean Henri hfd 27 m geh arbeider kat j 1 Amst Limburgia 19210316
Tresfon Neeltje vrw 24 v geh zonder beroep kat j 1 Amst Limburgia 19210316
Tresfon ALBERT F. zn 1 m ong kat onb 1 Amst Limburgia 19210316
DUIVES GERARDA MARIA ong 26 v geh zonder beroep kat onb 1 Amst Limburgia 19210316
MUYENBERG L.V.D. rel 27 m ong koopman kat j 3 RioG Servulo Dourado 19210317
ROSINGA JOHANNES L.F. ong 24 m ong artiest kat j 2 Barc Reina Victoria Eugenia 19210324
VAN VLIET ANTON rel 24 m geh artiest kat j 2 Barc Reina Victoria Eugenia 19210324
VAN VLIET W.E.H. rel 26 v geh artiest kat j 2 Barc Reina Victoria Eugenia 19210324
van der Mey Gerard Auke rel 34 m geh koopman pro j 1 RioJ Almanzora 19210325
VON BERNARD TEODORO ong 29 m geh koopman pro j 1 Sant Almanzora 19210325
GALLINS JEELOF rel 37 m geh koopman pro j 1 RioJ Kanagawa Maru 19210420
GALLINS W.FRARS rel 5 m ong pro onb 1 RioJ Kanagawa Maru 19210420
GALLINS M.JOHANNAS rel 3 m ong pro onb 1 RioJ Kanagawa Maru 19210420
GALLINS J GELLINS rel 2 m ong pro onb 1 RioJ Kanagawa Maru 19210420
FRANCINA H.M.MAGDALENA ong 52 v geh zonder beroep pro j 1 RioJ Kanagawa Maru 19210420
BAUS MARIA ong 30 v geh dienstmeid kat j 3 RioG Rio de Janeiro 19210422
DE JONG WILHELMUS ong 31 m geh koopman pro j 1 Amst Gelria 19210428
Kuperus Karsjen Jacob hfd 35 m geh koopman pro j 1 Amst Gelria 19210428
Waller Elbert rel 42 m ong koopman pro j 1 Amst Gelria 19210428
Waller Jacob Marinus rel 36 m ong koopman pro j 1 Amst Gelria 19210428
De Dompierre de Chaufepié NORA rel 27 v geh zonder beroep pro j 1 Amst Gelria 19210428
De Dompierre de Chaufepié Rudolf Jan hfd 31 m geh diplomaat pro j 1 Amst Gelria 19210428
De Dompierre de Chaufepié EUGENIE rel 8 v ong pro n 1 Amst Gelria 19210428
De Dompierre de Chaufepié CARA N. rel 4 v ong pro onb 1 Amst Gelria 19210428
Koyck Van Driel T.M. ong 27 m geh zonder beroep pro j 1 Amst Gelria 19210428
SMITH ELISABETH ong 57 v geh zonder beroep kat j 1 Boul Gelria 19210428
Niehuis Johan Gerhard Heinrich hfd 67 m geh koopman pro j 2 Amst Gelria 19210428
Niehuis-De Jong lisabeth vrw 66 v geh zonder beroep pro j 2 Amst Gelria 19210428
Vermandel-Hamakers Carolina Augustina ong 40 v wed zonder beroep pro j 2 Amst Gelria 19210428
BROM PETER H. ong 22 m ong dagloner kat j 2 Amst Limburgia 19210517
ELDERIN P. ong 24 m ong dagloner isr j 2 Boul Limburgia 19210517
Rosberger Cornelis ong 28 m wed koopman pro j 2 Amst Limburgia 19210517
Von Winckler Charlotte ong 26 v ong zonder beroep pro j 1 NewY Vasari 19210603
VOOREN FERNANDUS ong 32 m ong technicus pro j 3 NewY Vasari 19210603
BEIFL ZAKE PIELZE ong 40 m geh ingenieur pro j 1 Rott Mirach 19210608
Hackfoort-Van Koert Cornelia vrw 36 v geh zonder beroep pro j 1 Amst Brabantia 19210609
SEEL HENDRIK ong 45 m geh onleesbaar pro j 1 Amst Brabantia 19210609
GEERTSENA JAN H. ong 40 m geh onleesbaar pro j 1 Amst Brabantia 19210609
VAN LOYD HABERTUS ong 37 m geh koopman pro j 1 Amst Brabantia 19210609
Klaare Willem Teunis hfd 54 m geh directeur pro j 1 Amst Brabantia 19210609
Klaare-Verburgt Cornelia Jansje vrw 54 v geh zonder beroep pro j 1 Amst Brabantia 19210609
Van Houten WILHELN rel 61 m geh koopman pro j 1 RioJ Brabantia 19210609
Van Houten ELISABETH rel 45 v geh zonder beroep pro j 1 RioJ Brabantia 19210609
TJEBBES PIETER ong 38 m geh koopman pro j 1 RioJ Brabantia 19210609
Spetter Jacob hfd 45 m geh fabrikant pro j 2 Amst Brabantia 19210609
Spetter-Kats Mathilda vrw 46 v geh zonder beroep pro j 2 Amst Brabantia 19210609
LOTZE GERARDUS ong 52 m geh koopman pro j 2 Amst Brabantia 19210609
WINTER HENDRIK G. rel 52 m geh koopman pro j 2 Amst Brabantia 19210609
WINTER onleesbaar rel 19 m ong koopman pro j 2 Amst Brabantia 19210609
VENNEMAN LOUIS ong 31 m geh koopman pro j 2 Amst Brabantia 19210609
PEEL ELISABETH rel 64 v wed zonder beroep pro j 3 Amst Brabantia 19210609
PEEL WILLIEM rel 27 m ong technicus pro j 3 Amst Brabantia 19210609
DE BENT ALFONS ong 43 m wed koopman pro j 3 Amst Brabantia 19210609
HEIKEL WALTER ong 42 m geh koopman pro n 1 Hamb Imatia 19210620
HERMMERMAN HELENE ong 42 v geh S/C pro n 1 Hamb Imatia 19210620
HENDRIKUS BOUGERS HUBERTUS ong 28 m ong koopman pro j 2 RioJ Araguaya 19210621
TROMP HIELKE JAN ong 32 m geh koopman kat j 1 Amst Gelria 19210630
PAPPENHEIM FRANZ ong 23 m ong koopman vrij j 2 Amst Gelria 19210630
ZUYDERWYK MARTINUS rel 33 m geh landbouwer kat j 3 Amst Gelria 19210630
ZUYDERWYK MARIA rel 22 v geh zonder beroep kat j 3 Amst Gelria 19210630
ZUYDERWYK MARTINUS rel 29 m geh landbouwer kat j 3 Amst Gelria 19210630
ZUYDERWYK CORNELIA rel 25 v geh zonder beroep kat j 3 Amst Gelria 19210630
ZUYDERWYK ADRIANUS rel 3 m ong kat onb 3 Amst Gelria 19210630
ZUYDERWYK JOHANNES rel 2 m ong kat onb 3 Amst Gelria 19210630
VAN DEN HIL JOHANNES ong 28 m ong landbouwer kat j 3 Amst Gelria 19210630
VAN EGMOND ARNOLD rel 38 m geh koopman pro j 1 RioJ Gelria 19210630
VAN EGMOND CORNELIA rel 31 v geh pro j 1 RioJ Gelria 19210630
OLDERSON JACOB ong 30 m ong acrobaat kat j 2 Bord Sierra Ventana 19210701
HOORN ADAN ong 30 m geh acrobaat kat j 2 Bord Sierra Ventana 19210701
MOLDER JA HENRIK rel 37 m geh student kat j 3 onb Vestris 19210803
MOLDER JULIA rel 33 v geh student kat j 3 onb Vestris 19210803
FROMP EMILE rel 27 v geh zonder beroep pro onb 1 Amst Brabantia 19210810
FROMP GERDA rel 3 v ong pro onb 1 Amst Brabantia 19210810
FROMP IRENE rel 1 v ong pro onb 1 Amst Brabantia 19210810
VAN HAAREN FRANCISCO ong 32 v geh zonder beroep pro j 1 Amst Brabantia 19210810
WESTERMAN JAN ong 18 m ong zonder beroep pro j 1 Amst Brabantia 19210810
PANDER HAN ong 18 m ong zonder beroep pro j 1 Amst Brabantia 19210810
SMINK JERADO ong 45 m geh koopman kat j 1 RioJ Brabantia 19210810
DARSSEN JOHANNES ong 50 m geh koopman kat j 1 RioJ Brabantia 19210810
HOFFSCHLAG WILLIEM ong 71 m geh onleesbaar pro j 3 Amst Brabantia 19210810
VAN ROSSUM P.J. rel 35 m geh koopman kat j 1 RioJ American Legion 19210814
VAN ROSSUM EUGENIE BETH. rel 31 v geh zonder beroep kat j 1 RioJ American Legion 19210814
WYNBERGH JACOBA ong 33 v ong werkvrouw pro j 1 Punt Asturiano 19211103
WEVE MARIA rel 42 v wed zonder beroep kat j 2 Amst Limburgia 19211115
WEVE MARIA rel 20 v ong zonder beroep kat j 2 Amst Limburgia 19211115
BRESLER W. ong 38 m ong koopman j 2 Amst Limburgia 19211115
BLIECK FANCOIS ong 41 m geh ingenieur pro j 2 Amst Limburgia 19211115
SONNEVELD JAN ong 44 m geh consul pro j 1 Amst Zeelandia 19220106
TJEBRES PIETER rel 39 m geh koopman pro j 1 Amst Zeelandia 19220106
TJEBRES SIGA ALIDA ANNA rel 36 v geh zonder beroep pro j 1 Amst Zeelandia 19220106
TJEBRES ELLEN rel 10 v ong pro j 1 Amst Zeelandia 19220106
TJEBRES RENNS rel 3 m ong pro onb 1 Amst Zeelandia 19220106
SWANEVELT ARY JOHAN ong 21 m ong arbeider pro j 3 Amst Zeelandia 19220106
VAN DER ZIJDE CORNELIS BERNARDUS ong 20 m ong arbeider pro j 3 Amst Zeelandia 19220106
GUIJT JANNIGJE vrw 27 v geh zonder beroep j 3 Amst Zeelandia 19220106
OTTO HENDRIK ong 35 m ong pensionhouder n 3 Amst Zeelandia 19220106
KELLER LEENTJE ong 37 v ong zonder beroep kat j 1 RioJ Zeelandia 19220106
BREUER GUILLERMO ong 23 m ong mijnwerker pro j RioJ American Legion 19220122
PERES ANTOINE rel 46 m ges koopman pro onb 1 Amst Limburgia 19220130
VAN WAVEREN MERMANUS rel 25 m ges koopman pro onb 1 Amst Limburgia 19220130
VAN WAVEREN CRISTINA rel 26 v ges koopman pro onb 1 Amst Limburgia 19220130
VAN WAVEREN MERMANUS rel ab m ges koopman pro onb 1 Amst Limburgia 19220130
CROMELIN WALTER rel 38 m ges koopman pro onb 1 Amst Limburgia 19220130
CROMELIN JOHANA rel 32 v ges zonder beroep pro onb 1 Amst Limburgia 19220130
VENNEMA LOUIS MARIA rel 32 m geh koopman kat j 2 Amst Limburgia 19220130
VENNEMA JOHANNA rel 25 v geh koopman kat j 2 Amst Limburgia 19220130
VENNEMA FEDERICUS rel 3 m ong kat onb 2 Amst Limburgia 19220130
BOL JOHANNES ong 37 m geh koopman pro j 2 Amst Limburgia 19220130
PIETER VASSEUR JOHANNES ong 28 m ong koopman pro j 3 Amst Limburgia 19220130
VAN DEVENTER SALOMON ong 33 m ong koopman kat j 3 Sout Limburgia 19220130
LANDSMEER ANDRIES ong 32 m geh klerk pro j 1 Cher Avon 19220218
WALLER ELBERD ong 43 m ong landarbeider pro j 1 Brem Gotha 19220218
HARPMAN JACQUES ong 42 m geh koopman var j 1 Liss Demarara 19220222
KINTZEL CLAUDINA ong 46 v ong onderwijzeres kat j 1 Barc Maffalda 19220228
VERCROST HEDRIKUS rel 26 m ong landbouwer isr j 1 Amst Zeelandia 19220319
VERCROST MARIA rel 28 v geh landbouwer isr j 1 Amst Zeelandia 19220319
COHEN ROZETTE rel 27 v geh zonder beroep kat j 2 RioJ Zeelandia 19220319
COHEN BERTHA rel 5 v ong kat onb 2 RioJ Zeelandia 19220319
STIPRIAAN OCTAVIA ong 39 v geh huisvrouw pro j 1 Valp Orcoma 19220406
ESTIPRIAAN GERMAIN ong 13 m ong huisvrouw pro j 1 Valp Orcoma 19220406
STIPRIAAN EMIL ong 10 m ong pro j 1 Valp Orcoma 19220406
OSI JOHN ong 44 m geh medicus pro j 1 RioJ Orania 19220407
VAN BRAAM HOUCKGEEST J. ong 42 m geh koopman pro j 1 RioJ Orania 19220407
VAN KONYNENBURG Y.E. ong 42 m geh koopman pro j 1 Sant Orania 19220407
VAN KONYNENBURG N.E.Y. ong 38 v geh zonder beroep pro j 1 Sant Orania 19220407
VAN KONYNENBURG JACOBA ong 12 v ong zonder beroep pro j 1 Sant Orania 19220407
VAN KONYNENBURG WILLIAM ong 8 m ong pro j 1 Sant Orania 19220407
THENISSEN Y.P. ong 28 m ong zonder beroep pro j 1 Sant Orania 19220407
VAN GOGH JOHNES ong 20 m ong koopman pro j 1 Amst Orania 19220407
MULLER FLORENCE ong 47 v geh zonder beroep pro j 1 Amst Orania 19220407
MULLER FLORENCE ong 12 v ong zonder beroep pro j 1 Amst Orania 19220407
BLANHENDAAL MARIANA ong 26 v geh zonder beroep pro j 1 Amst Orania 19220407
DE BLUN C.BAN ong 31 m geh zonder beroep pro j 1 Amst Orania 19220407
DE BLON AN.BAN ZURIELE ong 33 v geh zonder beroep pro j 1 Amst Orania 19220407
DE BLON WILLIAM BAN ZURIEL ong 4 m ong pro onb 1 Amst Orania 19220407
KOOREVAAR CORNEDISA ong 21 m ong landbouwer pro j 1 Amst Orania 19220407
SIMMERMAN ISAAK ong 23 m ong werkman kat j 3 Sant Antonio Delfino 19220410
SIETE L.N.JAS ong 39 m geh ingenieur pro j 1 NewY Vestris 19220416
JAS TOKJE ong 37 v geh huisvrouw pro j 1 NewY Vestris 19220416
VAN RAVESTIJN PIETRO rel 41 m geh voorzanger pro j 2 Brem Köln 19220420
VAN RAVESTIJN JOHNNA rel 31 v geh voorzangeres pro j 2 Brem Köln 19220420
WILLIAM VANDER VORM ong 25 m ong koopman pro j 1 NewY Aeolus 19220421
ROERDIMKHOLDER JUAN ong 20 m ong koopman kat j 3 Hamb Bilbao 19220428
DE SWAAF WILLEM JOHANES ong 26 m geh dagloner var j 3 Cher Avon 19220429
GROOT ANA FREDERICA ong 36 v geh dagloner kat j 3 Sant Avon 19220429
GROOT ANA ong 6 v ong kat j 3 Sant Avon 19220429
SANCHEZ RUA CARMEN ong 24 v ong kat j 3 Sant Avon 19220429
VELDHUZEN CORNERIS ong 27 m ong werknemer kat j 3 Punt Avon 19220429
KLEIN RIEMKE rel 30 v geh zonder beroep pro j 3 Amst Gelria 19220429
KLEIN JOUKJE rel 8 v ong pro j 3 Amst Gelria 19220429
KLEIN FRIEDA rel 1 v ong pro onb 3 Amst Gelria 19220429
ALETRINO SELIMA ong 46 v geh zonder beroep vrij n 2 Amst Gelria 19220429
BOUWMAN MARTINUS ong 33 m geh ingenieur pro j 1 Amst Gelria 19220429
KOK WILLEM ong 33 m geh ingenieur pro j 1 Amst Gelria 19220429
HENNY EDUARDO ong 27 m ong bankier var j 1 Amst Gelria 19220429
MARLET PETRUS GERARDUS ong 46 m geh consul var j 1 Amst Gelria 19220429
DAMMAN GERRIT ong 38 m geh arbeider pro j 1 Sant Gelria 19220429
HENNY EDUARD ong 30 m ong koopman var j 1 RioJ Lutetia 19220606
BIEMOND JACOB rel 24 m geh advocaat pro j 1 Amst Orania 19220617
BIEMOND JOHANNA rel 21 v geh zonder beroep pro j 1 Amst Orania 19220617
SOMEBELT MAARTJE ong 41 v geh zonder beroep pro j 1 Amst Orania 19220617
COANDALES JOHANNA ong 32 v ong serveerster pro j 1 Amst Orania 19220617
VAN HOULEN WILLEM rel 63 m geh koopman pro j 1 RioJ Orania 19220617
VAN EGMOND ALBERT ong 40 m geh koopman pro j 1 RioJ Orania 19220617
SONNEVELD JAN ong 43 m geh eigenaar pro j 1 Mont Orania 19220617
VAN PELTS HENDRIK ong 25 m ong timmerman pro j 3 Amst Orania 19220617
OLIVIER ISABEL MARCIA ong 34 v geh zonder beroep pro j 1 Lond S.S. Princesa 19220617
VAN HEES ELSA ong 33 v geh zonder beroep pro j 1 Mont Araguaya 19220626
MYSTEN LEONHARD ong 22 m ong verver pro j 3 Hamb Teutonia 19220627
HATOON DE HARTOG JACOB rel 50 m geh koopman pro j 1 Liss Arlanza 19220705
HARTOG ANNA DEMODIA rel 46 v geh dienstmeid pro j 1 Liss Arlanza 19220705
WYE JOHAN ong 43 m ong werkbaas var j 3 Sout Arlanza 19220705
BEETZ JUAN ong 48 m geh ingenieur var j 1 Hamb Cap. Polonio 19220713
SPITZNAGEL IDA ong 35 v geh var j 1 Hamb Cap. Polonio 19220713
HAAREN FRANCISCA ong 33 v geh zonder beroep kat j 1 RioJ Cap. Polonio 19220713
MAIER CHRISTINA ong 25 v ong kleermaakster pro j 3 Brem Köln 19220722
KOPPESCHAAR WILLEM FEDERIK ong 44 m geh koopman pro j 1 Amst Zeelandia 19220729
TJEBBES PIETER ong 13 m ong zonder beroep pro j 1 Amst Zeelandia 19220729
DORLASS ANNA SARA rel 33 v geh zonder beroep vrij j 2 Amst Zeelandia 19220729
DORLASS ANNA W. rel 3 v ong vrij onb 2 Amst Zeelandia 19220729
DORLASS FRIEDRICH rel 1 m ong vrij onb 2 Amst Zeelandia 19220729
DE WIT ELCO J. ong 27 m ong ingenieur pro j 2 Amst Zeelandia 19220729
VAN EMMERIK HENDRIK ong 36 m geh koopman vrij j 2 Amst Zeelandia 19220729
GODEFROY JAN KAREL ong 37 m ong technicus pro j 2 Sout Zeelandia 19220729
DEAALMEYER SIMON ong 39 m geh ingenieur kat j 1 RioJ Zeelandia 19220729
HISSINK LOUIS ARMAND rel 45 m geh directeur pro j 1 RioJ Zeelandia 19220729
HISSINK MARION DORA rel 36 v geh zonder beroep pro j 1 RioJ Zeelandia 19220729
VAN EGMEND ALBERTO rel 39 m geh bankier pro j 1 RioJ Southern Cross 19220809
VAN EGMEND CATALINA rel 32 v geh huisvrouw pro j 1 RioJ Southern Cross 19220809
LEYDEN GERARDES ong 35 m geh koopman pro j 1 Amst Orania 19220818
ROEST HELENA ong 22 v ong zonder beroep pro j 1 Amst Orania 19220818
DE KAT MAAIKE ong 32 m geh zonder beroep pro j 1 Amst Orania 19220818
BRUNE ANTJE rel 39 v geh zonder beroep pro j 1 RioJ Orania 19220818
DE KAT RUTGER ong 52 m geh ingenieur pro j 1 Sant Orania 19220818
MULKER LOUIS ong 18 m ong arbeider pro j 2 Amst Orania 19220818
KENTER JOHAN ong 38 m ong landarbeider pro j 3 Amst Orania 19220818
BUIS WILLEM ong 37 m ong slager pro j 3 Amst Orania 19220818
WEVER ARISTRIDES ong 30 m geh winkelier kat j 1 NewY American Legion 19220824
WEERTH HARMANUS ong 23 m ong dagloner isr j 3 Amst Gelria 19220901
PISER WILLIAMS ong 34 m geh dagloner kat j 3 Amst Gelria 19220901
NAPEL GUILLERMO rel 16 m geh dagloner kat j 3 Amst Gelria 19220901
NAPEL TEM rel 18 m ong dagloner kat j 3 Amst Gelria 19220901
SLOVER ADOLFE rel 45 m geh dagloner kat j 3 Amst Gelria 19220901
SLOVER OCTAVIE rel 41 v geh dagloner kat j 3 Amst Gelria 19220901
LUISIUS HENDRIK ong 41 m geh dagloner kat j 3 Amst Gelria 19220901
DIEMONT FREDIK ong 44 m ong dagloner kat j 3 Amst Gelria 19220901
KNECHTMANS JAN ong 35 m geh dagloner kat j 3 Amst Gelria 19220901
BONDT WILLEN ong 28 m geh koopman kat j 3 Amst Gelria 19220901
LANSMER JOANA ong 28 v geh koopman kat j 1 Amst Gelria 19220901
LUISIUS HENRIK ong 41 m geh koopman kat j 1 Amst Gelria 19220901
DIEMONT FEDERIK ong 44 m ong koopman kat j 1 Amst Gelria 19220901
KNECHTMANS JAN ong 35 m ong koopman kat j 1 Amst Gelria 19220901
BONDT WILLIAMS ong 28 m geh koopman kat j 1 Amst Gelria 19220901
LANDSMER JOHANA ong 28 v geh koopman kat j 1 Amst Gelria 19220901
MOLDER JULIA rel 34 v geh koopman kat j 1 Cher Gelria 19220901
MOLDER HENK rel 5 m ong kat onb 1 Cher Gelria 19220901
LAZAR ISIDOR ong 34 m ong koopman kat j 1 RioJ Gelria 19220901
LANDSMEER ANDRES ong 33 m geh koopman kat j 1 Mont Gelria 19220901
MISSER JOHAMES ong 36 m geh koopman kat j 1 Mont Gelria 19220901
JAS LEO ong 38 m geh koopman kat j 3 Amst Gelria 19220901
CASTELE AUGUST ong 53 m ong koopman kat j 3 Amst Gelria 19220901
ENDENDYK MARTHA rel 46 v geh koopman kat j 3 Amst Gelria 19220901
ENDENDYK DIRK rel 10 v ong kat j 3 Amst Gelria 19220901
WILDE JOHAN rel 46 m geh koopman kat j 3 Amst Gelria 19220901
WILDE MARIA rel 42 v geh koopman kat j 3 Amst Gelria 19220901
ERICHE ESTELE ong 47 v ong koopman kat j 3 Amst Gelria 19220901
VIEL DOMISE ong 33 m ong landbouwer kat j 2 Brem Crefeld 19220909
FILZ JOHAN ong 40 m ong koopman kat j 2 Vigo Crefeld 19220909
SUIDERMAN M ABRHAM rel 51 m geh koopman kat j 1 Bilb Belle Isle 19220913
SUIDERMAN M FERNANDA rel 2 v ong kat onb 1 Bilb Belle Isle 19220913
SOUJEH MARIA DE LA V. rel 52 v geh zonder beroep kat j 1 Bilb Belle Isle 19220913
PIERROSI ANGELA rel 25 v ong zonder beroep kat j 1 Bilb Belle Isle 19220913
Wouterlood Martin hfd 49 m geh koopman kat j 2 Amst Oriana 19221021
Wouterlood Marie vrw 42 v geh zonder beroep kat j 2 Amst Oriana 19221021
HAENTJENS HENDRIKA ong 26 v geh zonder beroep pro j 2 Amst Oriana 19221021
VAN RANDWYCK FRANS ong 68 m wed zonder beroep pro j 2 Amst Oriana 19221021
DUYVESTEIN ENGELBARTUS ong 20 m ong landbouwer kat j 3 Amst Oriana 19221021
KNOESTER ARIC rel 37 m geh landbouwer kat j 3 Cher Andes 19221101
KNOESTER HILDERING rel 36 v geh landbouwer kat j 3 Cher Andes 19221101
KNOESTER DINA rel 10 v ong kat j 3 Cher Andes 19221101
KNOESTER DAVID rel 4 m ong kat onb 3 Cher Andes 19221101
ACRISINA Y.Y. ong 27 m ong journalist pro j 1 Urug Canonesa 19221101
HENNING JOHANNA ong 50 v geh zonder beroep kat j 3 RioJ Ortega 19221105
VAN LEER JOSEF ong 41 m ong koopman pro j 1 Amst Flandria 19221105
SONNEVELD CLASINA JOHANNA ong 54 v ong zonder beroep pro j 2 Amst Flandria 19221105
HEMMER ADOLFO rel 33 m geh koopman kat onb 2 Genu Giulio Cesare 19221109
HEMMER EINA rel 30 v geh huisvrouw kat onb 2 Genu Giulio Cesare 19221109
LOUWERENS GERRIC hfd 29 m geh landbouwer kat j 1 NewY Western World 19221114
LOUWERENS NIES vrw 27 v geh landbouwer kat j 1 NewY Western World 19221114
LOUWERENS MARGARET dr 6 v ong kat j 1 NewY Western World 19221114
LOUWERENS ELISABET dr 3 v ong kat onb 1 NewY Western World 19221114
LOUWERENS JOHN zn 2 m ong kat onb 1 NewY Western World 19221114
VON WOOLD W. ong 61 m geh koopman kat j 3 Hamb Antonio Delfino 19221117
FAURE BERUARDO ong 32 m ong zonder beroep kat j 1 Mont Cap. Polonio 19221128
WYE JUAN ong 42 m ong werkbaas pro j 1 Antw Hindenburg 19221129
RODE ALEXANDER ong 41 m ong industrieel var j 2 RioJ Crefeld 19221201
CORNELIS ROOZEN NICOLAS JANK ong 28 m ong landbouwer kat j 2 Amst Gelria 19230202
MUELINK HENDRIKUS ong 46 m ong winkelier pro j 2 Amst Gelria 19230202
TESSELHOFF LAURA rel 23 v geh zonder beroep pro j 2 Amst Gelria 19230202
TESSELHOFF ARNOLD rel 2 m ong pro onb 2 Amst Gelria 19230202
TESSELHOFF LODEWYK ong 33 m geh winkelier pro j 2 Cher Gelria 19230202
ESPISSACATTELA JOSUA ong 43 m ong winkelier isr j 2 Amst Gelria 19230202
PAPPENHEIM FRANS ong 24 m ong winkelier isr j 1 Amst Gelria 19230202
NEGRI FEDERICO F.F. ong 31 m geh zeeman kat j 3 NuGe Tijuca 19230210
GOLDSMITHS BERTA ong 35 v ong CASALINGA kat j 1 Genu Duca di Aosta 19230216
HUBESTUS DERKSEN ADRIANUS PETRUS ong 43 m geh winkelier pro j 1 Amst Zeelandia 19230217
Poels Franciscus Johannes ong 21 m ong winkelier kat j 1 Amst Zeelandia 19230217
LESEMAN GERHRD HENRCIH ong 38 m ong directeur pro j 1 Sant Zeelandia 19230217
KONINGS JOHANNA rel 31 v geh zonder beroep kat j 2 Amst Gelria 19230406
SAMKALDER JOSEPH ong 48 m geh winkelier kat j 2 Amst Gelria 19230406
VAN NIJMEGEN SCHONE. DIONYS ong 39 m geh arbeider kat j 2 Amst Gelria 19230406
ROTGANS JAKOB ong 29 m geh ingenieur kat j 1 Amst Gelria 19230406
BURGERHOUT HERMAN ong 36 m geh ingenieur kat j 1 Amst Gelria 19230406
BERENDRECHT JACOBUS ong 54 m geh minister kat j 1 Amst Gelria 19230406
FOLKERS ENRIQUE ong 49 m geh architect kat j 1 Liss Gelria 19230406
VAN FORCEST H. rel 25 m geh architect pro j 1 Rott Algorab 19230412
CATS MEYER ong 28 m wed winkelier isr j 1 Amst Zeelandia 19230421
WYSMAN GUURTGR ong 21 v geh S/C pro j 3 Amst Zeelandia 19230421
CHRISTOP HERDES GEORGE JOHANN ong 37 m geh winkelier kat j 1 RioJ Zeelandia 19230421
ENRIS GERARD ong 46 m geh koopman kat j 1 Sant PSSA. Mafalda 19230423
VAN STRAATEN WILLIAM rel 29 m geh winkelier kat j 1 Bord Massilia 19230502
VAN STRAATEN DENISE rel 21 v geh zonder beroep kat j 1 Bord Massilia 19230502
VAN STRAATEN SANTIAGO rel 1 m ong kat onb 1 Bord Massilia 19230502
OLDERSOM JACOBUS ong 31 m geh artiest pro j 2 Bord Massilia 19230502
VAN HOORN JOHANNES ong 31 m ong artiest pro j 2 Bord Massilia 19230502
ROVS EMANUEL ong 38 m geh winkelier pro j 1 Mont Cap. Polonio 19230503
ROSSO ROSA ong 37 v wed zonder beroep kat j 2 Hamb Cap. Polonio 19230503
LOUDEN ALEXANDER rel 30 m geh diplomaat pro j 1 Amst Orania 19230504
LOUDEN FREDERIQUE rel 26 v geh zonder beroep pro j 1 Amst Orania 19230504
BAAS JOHANES rel 38 m geh koopman pro j 1 Amst Orania 19230504
BAAS MARIA rel 36 v geh zonder beroep pro j 1 Amst Orania 19230504
STIENSTRA ELISABETH ong 26 v geh zonder beroep pro j 1 Amst Orania 19230504
KAAN PIETER rel 40 m geh koopman pro j 1 Amst Orania 19230504
KAAN ALENITA rel 1 v ong pro onb 1 Amst Orania 19230504
KAAN PIEL rel 6 m ong pro onb 1 Amst Orania 19230504
KAAN JOHANNA rel 25 v geh zonder beroep pro j 1 Amst Orania 19230504
KIENDRA JELLE ong 24 m geh koopman pro j 1 Amst Orania 19230504
SCHOLDA HENRICH ong 26 m geh arbeider kat j 2 Amst Orania 19230504
SCHOLDE CARMELIA rel 33 v geh zonder beroep kat j 2 Amst Orania 19230504
SCHOLDE ALBERTUS rel 20 m ong koopman pro j 2 Amst Orania 19230504
ANEL PETER ong 42 m wed koopman pro j 2 Amst Orania 19230504
RAYMAHERO ANNA ong 49 v ong zonder beroep pro j 2 Amst Orania 19230504
WOLF HENRIK rel 40 m geh landbouwer pro j 3 Amst Orania 19230504
WOLF FRIEDA rel 42 v geh zonder beroep pro j 3 Amst Orania 19230504
WOLF HEDWIG rel 12 v ong zonder beroep pro j 3 Amst Orania 19230504
WOLF HEINRICH rel 9 m ong pro j 3 Amst Orania 19230504
WOLF ERIK rel 3 m ong pro onb 3 Amst Orania 19230504
DE VEER CARLOS OTTO ong 58 m geh ingenieur kat j 3 Punt Jose Menendez 19230505
MATHIEN JOHANNS ong 45 m geh fabrikant pro j 1 Rott Alhena 19230507
VAN ROSSUN PETRIS ong 38 m geh koopman kat j 1 RioJ Mosella 19230514
RAUT MICIN ong 35 v ong dagloner isr j 3 Hamb Mosella 19230514
DE JONG HENRIKUS ong 32 m geh geoloog pro j 1 Amst Flandre 19230520
LOEBER JEAN GERHARD ong 21 m ong koopman pro j 1 Amst Flandre 19230520
VAN VEEN BENOI ong 21 m ong koopman isr j 1 Amst Flandre 19230520
FRANSEN DAALMEYER SIMON hfd 40 m geh ingenieur pro j 1 Amst Flandre 19230520
FRANSEN DAALMEYER MARIA vrw 38 v geh zonder beroep pro j 1 Amst Flandre 19230520
KERSSEMAKERS JOHANNES GERARDUS rel 54 m geh koopman kat j 1 Amst Flandre 19230520
KERSSEMAKERS MATTEUS GERARDUS M. rel 22 m ong koopman kat j 1 Amst Flandre 19230520
MARLET PETRUS GERARDUS ong 46 m geh ingenieur kat j 1 Amst Flandre 19230520
VAN ROOSMALEN PAULUS ong 38 m geh koopman kat j 1 Sout Flandre 19230520
LOENEN PIETER ong 20 m ong onderwijzer pro j 2 Amst Flandre 19230520
VAN DORSSEN JUAN ong 52 m geh winkelier kat j 1 Mont Andes 19230520
SCHILDER MARIA rel 38 v geh zonder beroep kat j 3 Hamb Antonio Delfino 19230521
SCHILDER HENRICH rel 17 m ong zonder beroep kat j 3 Hamb Antonio Delfino 19230521
SCHILDER JOHANN rel 13 m ong zonder beroep kat j 3 Hamb Antonio Delfino 19230521
BOSCH ANTON WILLEN S.D. ong 47 m ong ingenieur kat j 1 Lond Highland Piper 19230528
I ANTON ong 27 m ong smid pro j 3 Brem Crefeld 19230601
POWNALL GEORGE rel 26 m geh landbouwer kat j 3 Sout Arlanza 19230601
POWNALL FRANCES rel 41 v geh dienstmeid kat j 3 Sout Arlanza 19230601
HYMBERG ANA rel 46 v geh werkvrouw pro j 1 Punt Jose Menendez 19230602
HYMBERG CATHARINA rel 21 v ong werkvrouw pro j 1 Punt Jose Menendez 19230602
KALKSMA JUAN ong 39 m geh winkelier kat j 1 Amst Gelria 19230608
VAN LEIDEN CROK GERRIT JAN rel 36 m geh directeur gerant kat j 1 Amst Gelria 19230608
VAN LEIDEN CROK ELISABETH rel 32 v geh zonder beroep kat j 1 Amst Gelria 19230608
MOLDER JAN rel 39 m geh bankier kat j 1 Amst Gelria 19230608
MOLDER IRIS rel 14 v ong zonder beroep kat j 1 Amst Gelria 19230608
WUBBE EMILE ong 24 m ges winkelier pro j 1 Amst Gelria 19230608
FRELIER EVERHARDUS ong 22 m ong arbeider pro j 1 Amst Gelria 19230608
BRAAM HOECKGEST JUAN ong 41 m geh ingenieur kat j 1 RioJ Gelria 19230608
SMIT DEMOLDER JULIA ong 35 v geh naaister pro j 1 Mont Gelria 19230608
BAALTES ong 22 m ong spoorwerker kat j 3 Bres Desna 19230612
SEYSSEN PETER J. ong 32 m ong winkelier kat j 1 Mars Formosa 19230612
FISCHER CONSTANT ong 28 m ong arbeider bud j 3 Sing Kanagawa Maru 19230621
DE NEEF SIMON ong 35 m ong koopman pro j 1 RioJ Zeelandia 19230623
VAN STRAATEN ELISABET rel 47 v ong zonder beroep isr j 1 Sant Zeelandia 19230623
COSMAN HENRI rel 5 m ong isr onb 1 Sant Zeelandia 19230623
COSMAN BERTHE rel 1 v ong isr onb 1 Sant Zeelandia 19230623
KOSMAN SIMON ong 36 m geh koopman onb 1 Sant Zeelandia 19230623
ANTHENY JOHN JOSEF ong 39 m ong ambtenaar kat j 2 Lond Highland Pride 19230624
DALY THOMAS ong 24 m ong landbouwer kat j 2 Lond Highland Pride 19230624
VAN EEGHEN CORNELIO rel 61 m geh rentenier kat j 1 Liss Massilia 19230627
VAN EEGHEN HENRIETTE rel 52 v geh huisvrouw kat j 1 Liss Massilia 19230627
BOERING STOFFER rel 38 m geh landarbeider kat j 3 Hamb Gral. Belgrano 19230705
VAN DER VLUGT ARIE hfd 32 m geh architect pro j 1 Hamb Galicia 19230801
VAN DER VLUGT ELISABETH vrw 29 v geh huisvrouw pro j 1 Hamb Galicia 19230801
VAN DER VLUGT ADRIANA dr 4 v ong pro onb 1 Hamb Galicia 19230801
VAN DER VLUGT ARIE zn 10 m ong pro onb 1 Hamb Galicia 19230801
M_LLER CORNELIA moe 30 v geh huisvrouw pro j 3 Hamb Galicia 19230801
ROSIERSE WILLEM rel 25 m geh artiest kat j 2 Sout Arlanza 19230803
ROSIERSE GERTRUD rel 33 v geh artiest kat j 2 Sout Arlanza 19230803
HERMANN LOEBER ong 47 m geh koopman kat j 1 Sant Antonio Delfino 19230805
VAN EGMOND ALBERT rel 40 m geh koopman pro j 1 RioJ Lutetia 19230815
VAN EGMOND CATHARINA rel 33 v geh zonder beroep pro j 1 RioJ Lutetia 19230815
VAN BRAAN HOUCKGEEST J. rel 43 m geh ingenieur pro j 1 RioJ Lutetia 19230815
VAN HOUCKGEEST HENRIETTE rel 41 v geh pro j 1 RioJ Lutetia 19230815
JOHANNA HENRIETTE ong 13 v ong pro j 1 RioJ Lutetia 19230815
VELING THEODORUS J. ong 39 m geh koopman pro j 1 Sant Lutetia 19230815
KAARS SYPESTEYN ERNEST ong 23 m ong koopman pro j 1 Sant Lutetia 19230815
VAN WEGEN HENRI ong 34 m ong landbouwer kat j 2 Bord Lutetia 19230815
STRENGERS HENDRIK ong 41 m geh koopman kat j 1 Genu PSSA. Mafalda 19230816
ROOSMALEN JACOBUS ong 38 m geh koopman pro j 1 RioJ RE D'Italia 19230911
VAN DUSSELDORP ANNA rel 29 v geh zonder beroep pro j Sant Massilia 19230912
DUBOIS RENE ong 48 m geh impressario pro j Sant Massilia 19230912
VAN ROOSMALLEN IGNACIO ong 35 m ong exporteur kat j 1 NewY Vandyck 19230915 CAVENTER
VAN DER KRUISSEN ADRIANA rel 22 v geh zonder beroep pro j Amst Flandre 19230921 Amsterdam
VAN DER KRUISSEN EDUARD rel 1 m ong kat onb Amst Flandre 19230921 Amsterdam
VAN DER KRUISSEN JOHANNA rel 4 v ong kat onb Amst Flandre 19230921 Amsterdam
DUYVIS J.T. ong 39 m geh directeur kat j 1 RioJ Cap. Polonio 19231003 Amsterdam
COMANNS WALDEMA ong 41 m ong koopman kat j 3 Hamb Cap. Polonio 19231003 Limburg
DE BRUNE JOHANNES rel 34 m geh bankier onb 1 Amst Gelria 19231012
DE BRUNE ANTJE rel 30 v geh zonder beroep onb 1 Amst Gelria 19231012
DE BRUNE JACOB rel 2 m ong onb 1 Amst Gelria 19231012
WIESSING GEORGE rel 39 m geh ingenieur kat j 1 Amst Gelria 19231012
Camps Nicolaas Johannes Antonius hfd 33 m geh koopman kat j 1 Amst Gelria 19231012
Camps Wilhelmina vrw 35 v geh SA kat j 1 Amst Gelria 19231012
MARLET PETRUS GERARDUS ong 47 m geh ingenieur j 1 Mont Gelria 19231012
VAN GAART JOHAN ong 66 m wed houtbewerkster kat j 2 Amst Gelria 19231012
THESINGH MATHEUS HG. ong 30 m ong winkelier pro j 2 Amst Gelria 19231012
HOENDERS WILLEM ong 38 m ong architect j 2 Amst Gelria 19231012
VAN BERKEI MARIA ong 44 v geh zonder beroep kat j 2 Amst Gelria 19231012
ELANDSMEER ARIE ong 25 m ong arbeider kat j 3 Amst Gelria 19231012
GROET JOHANNES V.D. ong 27 m ong metselaar pro j 3 Amst Gelria 19231012
VAN MARIS JACOBUS ong 25 m ong slager pro j 3 Amst Gelria 19231012
GRATTAN PLUNKETT CONSTANCE ELIZ. rel 9 v ong pro j 1 Live Deseado 19231016 onleesbaar
BUDZISCH CORNELIE rel 22 v geh dienstmeid pro j 3 Cher Deseado 19231016 MAASAEN
DEVINE MARGARET JOSEPHINE ong 29 v ong verpleegster pro j 1 Live Deseado 19231016 CAOLOW
HAAN JOHANNA J. rel 27 v geh zonder beroep pro j 1 Rott Aludra 19231026 LASSER
BRESLER WILLEM ANTOO ong 40 m ong winkelier pro j 2 Amst Orania 19231027 s-Gravenhage
KUYK LEENDERT ong 33 m ong winkelier pro j 2 Amst Orania 19231027 Hillegom
SOUGET MAURIX ong 21 m ong winkelier kat j 2 Amst Orania 19231027 Amsterdam
TER LINDEN PETRUS ong 31 m ong tuinman pro j 3 Amst Orania 19231027 Rotterdam
ASSIES PETRUS ong 22 m ong timmerman kat j 3 Amst Orania 19231027 Nijmegen
VAN BRAKELL BUYS HENRI DE VAYNES ong 45 m ong bankdirecteur kat j 1 Cher Orania 19231027 Batavia
DEN DULK MARTIN G. ong 48 m geh boekhouder pro j 1 NewY Vestris 19231028 Den Helder
FAURE BERNARD rel 40 m geh winkelier pro j 1 Amst Zeelandia 19231107
FAURE FREDERICA R.C. rel 33 v geh huisvrouw pro j 1 Amst Zeelandia 19231107
FAURE FREDERIK rel 9 m ong pro j 1 Amst Zeelandia 19231107
FAURE BERNARD rel 5 m ong pro onb 1 Amst Zeelandia 19231107
LEVIE ALFRED ong 50 m geh winkelier isr j 1 Amst Zeelandia 19231107
VISSCHER JAN F. ong 46 m geh winkelier kat j 1 Mont Zeelandia 19231107
AAFTINK PIETER rel 37 m geh timmerman pro j 2 Amst Zeelandia 19231107
AAFTINK MARGJE rel 36 v geh huisvrouw pro j 2 Amst Zeelandia 19231107
AAFTINK CORNELIA rel 15 v ong zonder beroep pro j 2 Amst Zeelandia 19231107
AAFTINK HIDDE rel 13 v ong zonder beroep pro j 2 Amst Zeelandia 19231107
AAFTINK HILBERTUS rel 11 m ong zonder beroep pro j 2 Amst Zeelandia 19231107
AAFTINK MARIA rel 9 v ong pro j 2 Amst Zeelandia 19231107
AAFTINK WILHELMINA rel 6 v ong pro j 2 Amst Zeelandia 19231107
AAFTINK MARGJE rel 2 v ong pro onb 2 Amst Zeelandia 19231107
DULL MARTHA ong 29 v geh huisvrouw pro j 3 Hamb Württemberg 19231113 Rotterdam
SMINK DIRK rel 38 m geh bevrachter pro j 1 Rott Alcyone 19231121
DE SMINK LUISA S. rel 29 v geh huisvrouw pro j 1 Rott Alcyone 19231121
SEEBO FRIEDRICK W.L. ong 25 m ong industrieel kat j 1 Rott Alcyone 19231121
Boers Jelle hfd 29 m geh landbouwer pro j 1 Rott Alcyone 19231121
Boers Trijntje vrw 27 v geh huisvrouw pro j 1 Rott Alcyone 19231121
Boers Femmechien dr 3 v ong pro onb 1 Rott Alcyone 19231121
Boers Berend zn 2 m ong pro onb 1 Rott Alcyone 19231121
Boers Sapke dr   4 v ong pro onb 1 Rott Alcyone 19231121
SMINK ANTONIO rel 38 m geh veefokker j Amst Flandre 19231123
SMINK HENDRICA rel 43 v geh zonder beroep j Amst Flandre 19231123
SMINK RAMONA rel 25 v geh zonder beroep j Amst Flandre 19231123
SMINK EGONA rel 7 v ong onb Amst Flandre 19231123
DAVIS SAM ong 38 m ong koopman onb Sout Flandre 19231123
PENN ANTONY ong 24 m ong zonder beroep kat j Amst Flandre 19231123
TER ELLEN JOHANA rel 27 v geh zonder beroep kat j Amst Flandre 19231123
TER ELLEN JOHANA rel 3 v ong kat onb Amst Flandre 19231123
SNEL J. ong 43 m wed koopman kat j Amst Flandre 19231123
UNQUEL JOHANES ong 54 m geh landbouwer kat j Amst Flandre 19231123
CORNELIA L. ong 63 v wed zonder beroep kat j Amst Flandre 19231123
BROUWER DE KONING J. rel 25 m geh landbouwer kat j Amst Flandre 19231123
BROUWER DE KONING K. rel 26 v geh landbouwer kat j Amst Flandre 19231123
BROUWER DE KONING J. rel 3 m ong kat onb Amst Flandre 19231123
BROUWER DE KONING H. rel 2 m ong kat onb Amst Flandre 19231123
BROUWER DE KONING ARIE rel 6 m ong kat onb Amst Flandre 19231123
RODRIGUEZ MOZES ong 23 m ong musicus kat j Amst Flandre 19231123
GROENENDAEL JOHAN ong 22 m ong landbouwer kat j Cher Flandre 19231123
BLAS EMANUEL ong 24 m ong landbouwer kat j Cher Flandre 19231123
BRAAMCAM-FERNANDEZ MARIA rel 39 v geh zonder beroep kat j 2 Liss Andes 19231123
COHEN GERHARD ong 23 m ong koopman isr j 3 Hamb Villa Garcia 19231204
ADDENS NANNO ong 39 m ong landbouwer pro j 3 Brem Crefeld 19231205
MADLENER GODOFRID ong 31 m ong koopman kat j 3 Bord Lutetia 19231205 s-Gravenhage
VISSER WILLEM rel 36 m geh koopman kat j 1 Rott Cap. Polonio 19231206
VISSER COLOMBO DE B. MARIA rel 36 v geh zonder beroep kat j 1 Rott Cap. Polonio 19231206
BARON DE TUYLL VICENT LEOPOLD rel 41 m geh veefokker pro j 1 Sout Avon 19231222
VAN BALAN WILLENE rel 33 m geh koopman kat j Sant Pan America 19240123
KRUYT FRANCOIS ong 38 m geh vertegenwoordiger pro j Sout Andes 19240125
LOMBARES KRUYT ANDRE ong 38 v geh zonder beroep pro j Sout Andes 19240125
SEEMEE CLARA DE ong 38 v geh zonder beroep isr j 2 Sant Lutetia 19240130
DE HARTOG JACOB ong 51 m geh koopman pro j 1 Bahi Avon 19240222 AMCAN
SMITE REINIER ong 28 m ong artiest pro j Mont Gral. Belgrano 19240327
LERCH ARTHUR ong 41 m ong artiest isr j Mont Gral. Belgrano 19240327
LERCH SESSIE rel 48 v geh artiest isr j Mont Gral. Belgrano 19240327
LERCH IRENE rel 1 v ong isr onb Mont Gral. Belgrano 19240327
LERCH EJEN rel 23 v ong isr onb Mont Gral. Belgrano 19240327
VAN LEYDEN GERRIT JAN rel 37 m geh industrieel pro j 1 Amst Flandria 19240405 Krommenie
VAN LEYDEN ELISABETH rel 34 v geh zonder beroep pro j 1 Amst Flandria 19240405 Koog a/d Zaan
VAN TYEN CREMERS ENRIQUE rel 46 m geh koopman pro j 1 Amst Flandria 19240405 Amsterdam
VAN TYEN CREMERS PAULINA rel 40 v geh zonder beroep pro j 1 Amst Flandria 19240405 LOCLE
GOEDHART JAN ong 57 m geh zonder beroep pro j 1 Amst Flandria 19240405 Moerdijk
VAN BRAAM HOUCKGEEST JUAN EMILE ong 44 m geh ingenieur pro j 1 RioJ Flandria 19240405 Den Helder
BARON VAN HEERDT TOT EVERSBERG ong 31 m ong diplomaat pro j 1 RioJ Flandria 19240405 Den Helder
REDDERING JACOBUS ong 38 m geh koopman pro j 2 Amst Flandria 19240405 Amsterdam
HOFFMANS OSCAR MARIE ong 26 m ong econoom kat j 1 Boul Highland Laddie 19240407 HELDEN
Poels Franciscus Johannes ong 22 m ong koopman kat j 1 Boul Highland Laddie 19240407 Venray
HENDRITUR PETRUS ANTONIUS ong 43 m ong winkelier kat j 1 Rott Francesca 19240412 Napels
HENDRITUR PETRUS ong 43 m ong winkelier kat j 1 Rott Algorab 19240412 Rotterdam
SOHNLEIN SUZE rel 32 v geh huisvrouw pro j 1 Amst Gelria 19240425 Amsterdam
WOLFF DAVID ong 43 m geh vertegenwoordiger pro j 1 Amst Gelria 19240425 Amsterdam
KOOI VAN REINIER HENDRIK ong 25 m ong bakker pro j 3 Amst Gelria 19240425 Turijn
MOLENAAR WILLEM ong 45 m geh koopman pro j 1 Hamb Gral. San Martin 19240427 Terschelling
FASSEUR GIOIVANNA ong 23 v ong artiest pro j Barc Conte Rosso 19240509 Rotterdam
VISSER HENDRICK rel 42 m geh koopman j Rott Alhena 19240510 Amsterdam
VISSER WILHALMINA rel 39 v geh zonder beroep kat j Rott Alhena 19240510 Amsterdam
VISSER CLASSINA W. rel 11 v ong zonder beroep j Rott Alhena 19240510 Amsterdam
VISSER HELENA rel 7 v ong j Rott Alhena 19240510 Amsterdam
HANGIAS WILHELMINA JACOBA ong 23 v ong kindermeisje j Rott Alhena 19240510 Haarlem
VELD AART ong 22 m ong arbeider pro j Rott Alhena 19240510 Rotterdam
FRUITMAN JUDA ong 30 m ong koopman pro j Rott Alhena 19240510 Amsterdam
OSTERMANN AGNES ong 57 v geh medicus var j 1 Hamb Cap. Polonio 19240515 HAVA
TER LINDEN GONDA CONDA GERTRUI rel 31 v geh zonder beroep var j 2 Amst Orania 19240517 GORICHEN
TER LINDEN PETRUS CORNELIS rel 2 m ong var onb 2 Amst Orania 19240517 Rotterdam
TAVENIER JAN rel 27 m geh artiest pro j 1 Havr Ceylan 19240707 Vlissingen
TAVENIER MARTHA rel 29 v geh artiest pro j 1 Havr Ceylan 19240707 Rotterdam
OLIVIER JEAN ong 20 m ong arbeider pro j 3 Bord Ceylan 19240707 RENENS
CAVALINI JEAN LOUIS rel 32 m geh koopman pro j 1 RioJ Andes 19240717 Amsterdam
MURPHY ALOYSINS JOHN ong 35 m geh schrijver kat j 3 Sout Andes 19240717 WEXFORD-JOWN
VANTHIEL DE VRIES JACOB ong 79 m ong civiel ingenieur pro onb RioJ Arlanza 19240731 Gelderland
TROMMEL PEDRO rel 49 m geh landbouwer lut j 3 Cher Arlanza 19240731 HARTEMENER
TROMMEL LIENDER rel 22 m geh landbouwer lut j 3 Cher Arlanza 19240731 Aalsmeer
TROMMEL SOFIA rel 20 v geh dienstmeid lut j 3 Cher Arlanza 19240731 Aalsmeer
VEENHOF ANTONIO ong 23 m ong landbouwer kat j 3 Cher Arlanza 19240731 Amsterdam
VAN DE WINT JAN rel 25 m geh koopman pro j 1 Rott Alwaki 19240803
VAN DE WINT PALS TRIJNTJE rel 29 v geh pro j 1 Rott Alwaki 19240803
VAN DE WINT ALLE rel 20 m ong koopman pro j 1 Rott Alwaki 19240803
NIERSTRASZ CORNELIS J. ong 20 m ong student pro j 1 Rott Alwaki 19240803
VAN EEGHEN R.MARGARETHA ong 53 v geh zonder beroep vrij j 1 Vigo Gelria 19240808
PEPER ELIAZER ong 37 m geh koopman vrij j 1 RioJ Gelria 19240808
DONKLER LEO rel 5 m ong isr onb 2 Amst Gelria 19240808
DONKLER ISABELLA rel 1 v ong isr onb 2 Amst Gelria 19240808
SCHOLTZ ANNA ong 40 v ong zonder beroep kat j 2 Amst Gelria 19240808
BAKELS PIETERS ong 26 m ong ingenieur pro j 2 Amst Gelria 19240808
SQUIRE JEANNETTE . rel 33 v geh huisvrouw pro j 1 Lond Highland Piper 19240812
KRAAN MARTINUS rel 35 m geh arbeider kat j 3 Hamb Highland Piper 19240812
KRAAN CHRISTIAN rel 21 m ong landarbeider kat j 3 Hamb Highland Piper 19240812
PUTTENAAR CHRISTOFFEL rel 31 m geh tekenaar kat j 2 NewY Voltaire 19240814
DE BLOCK ALEXANDER MARINUS ong 39 m ong koopman kat j 1 Rott Aludra 19240828 Amsterdam
WARTH PAULINA ong 42 v geh zonder beroep pro j 1 Mont Almanzora 19240828
DE WEYER HENDRICUS THEOPORE ong 27 m ong artiest pro j 1 Mont Almanzora 19240828
KIRKER JOHN ong 55 m geh agent pro j 1 Sout Almanzora 19240828 Belfast
GLASTRA LUCAS ong 30 m geh onb 1 Mont Aludra 19240828
GLASTRA STENNER MARIA ANA AUGUSTA ong 29 v geh zonder beroep pro j 1 Rott Aludra 19240828 Amsterdam
LOEBER HERMANN ong 48 m geh koopman lut j 1 Amst Zeelandia 19240830 Amsterdam
DE JONGH DANIEL ong 45 m geh koopman pro j 2 Amst Zeelandia 19240830 Dordrecht
BEIZEPOL PIETER G. ong 19 m ong arbeider pro j 2 Amst Zeelandia 19240830 Hasselt
LANDHUIS EGBERT ong 23 m ong boekbinder pro j 2 Amst Zeelandia 19240830 Almelo
VAN GEFFEN JAN ong 41 m ong technicus pro j 2 Amst Zeelandia 19240830 Alblasserdam
ENGELS JACOB ong 20 m ong musicus pro j 2 Amst Zeelandia 19240830 Amsterdam
SADZWKA MARTA VAN DOVSSER rel 28 v geh zonder beroep kat j Bord Massilia 19240902 Gelderland
RYTZELL HELENE rel 47 v geh zonder beroep pro j Bord Massilia 19240902 Rotterdam
DE VRIES JANES ong 30 m ong boekhouder pro j NewY Pan America 19240903 Amsterdam
POSTHUMA JOHN ong 35 m geh koopman pro j 1 Sant Andes 19240911 Wolvega
WUNDER BERNARD rel 45 m geh ingenieur kat j 1 Amst Orania 19240920
WUNDER CLAIRE rel 42 v geh koopman kat j 1 Amst Orania 19240920
WUNDER GERARD rel 16 m ong student kat j 1 Amst Orania 19240920
VON DOEHREM LILI rel 40 v geh huisvrouw kat j 1 Amst Orania 19240920
VAN WAVERER HERMANUS rel 28 m geh koopman kat j 1 Amst Orania 19240920
VAN WAVERER CHISTINA rel 29 v geh huisvrouw kat j 1 Amst Orania 19240920
VAN WAVERER HERMANUS rel 4 m ong kat onb 1 Amst Orania 19240920
VAN WAVERER STINE rel 4 v ong kat onb 1 Amst Orania 19240920
DE GLOPPER TIJS ong 38 m geh koopman kat j 1 RioJ Orania 19240920
VAN THIEL DE VRIES JACOB ong 29 m geh ingenieur kat j 1 RioJ Orania 19240920
STUIT ENRIQUE ong 47 m geh koopman kat j 1 RioJ Orania 19240920
REITSMA DAVID rel 49 m geh koopman kat j 1 RioJ Orania 19240920
REITSMA ELISABETH rel 40 v geh koopman kat j 1 RioJ Orania 19240920
VERHAAREN ALPHONSUS ong 22 m ong koopman kat j 1 RioJ Orania 19240920
KLEIN RIENKE rel 32 v geh huisvrouw pro j 1 RioJ Orania 19240920
KLEIN JOUKJE rel 10 v ong pro j 1 RioJ Orania 19240920
KLEIN FRIEDA rel 6 v ong pro j 1 RioJ Orania 19240920
TAUREL ANDREA ong 33 m ong koopman pro j 1 RioJ Orania 19240920
HORN FREDERIK ong 34 m ong koopman pro j 1 RioJ Orania 19240920
DESLOOVER LOUISE ong 44 v ong koopman pro j 1 RioJ Orania 19240920
GERRITSEN FREDERICK rel 39 m geh koopman pro j 1 Amst Orania 19240920
GERRITSEN BLAZINA rel 41 v geh huisvrouw pro j 1 Amst Orania 19240920
GERRITSEN PIETER rel 11 m ong zonder beroep pro j 1 Amst Orania 19240920
GERRITSEN ANA MARIA rel 10 v ong pro j 1 Amst Orania 19240920
GERRITSEN NEOLEJA rel 8 v ong pro j 1 Amst Orania 19240920
GERRITSEN JANNEKA rel 6 v ong pro j 1 Amst Orania 19240920
PHILIPPUS JOHANNES ong 52 m geh olievertegenwoordiger kat j 3 Barc Reina Victoria Eugenia 19240929 Amsterdam
BAKKER HERMANN G. ong 50 m ong koopman kat j 1 RioJ Bayern 19241008
GOEDHART GERBREN ong 33 m geh koopman pro j Amst Gelria 19241010
VAN HAAREN NICOLAS rel 30 m geh koopman kat j 1 Liss Gelria 19241010
ZHAN JOHAN GEORG ong 42 m ong instructeur pro j Amst Gelria 19241010
BEINTEMA WILLIAM ong 21 m ong machinist pro j Amst Gelria 19241010
WINANDUS STEFFEN ong 26 m ong machinist pro j Amst Gelria 19241010
VAN HELLENBERG GUILLAUME rel 50 m geh sjouwerman kat j Sant Darro 19241014
DE HAAS JOHANNES rel 38 m ong artiest pro j Mars Alsina 19241019
PLAISIER WILLEN ong 50 m wed boerenknecht ort j 3 Cher Avon 19241204 Haarlemmermeer
HOLZ LINA rel 45 v geh zonder beroep pro j 2 Brem Köln 19241212 s-Gravenhage
MILLENAAR WILLEM rel 32 m geh bouwmeester pro j 3 Live Deseado 19241212 Haarlem
MILLENAAR MARYTJE rel 29 v geh dienstmeid pro j 3 Live Deseado 19241212 Haarlem
MILLENAAR ANNA rel 5 v ong pro onb 3 Live Deseado 19241212 Amsterdam
MILLENAAR ARIC rel 3 m ong pro onb 3 Live Deseado 19241212 Amsterdam
MILLENAAR KLASS rel 2 m ong pro onb 3 Live Deseado 19241212 Haarlem
MILLENAAR ABRAHAM rel 10 m ong pro onb 3 Live Deseado 19241212 Haarlem
LEEWEN VAN HENDRIK rel 32 m geh bouwmeester pro j 3 Live Deseado 19241212 Nieuw-Amstel
LEEWEN VAN AALTJE rel 28 v geh dienstmeid pro j 3 Live Deseado 19241212 Nieuw-Amstel
LEEWEN VAN LEENDERD rel 7 m ong pro j 3 Live Deseado 19241212 Velzen
VRIES JAN ong 22 m ong chauffeur pro j 3 Live Deseado 19241212 Smilde
BAAYI HENRICOS ong 21 m ong bouwmeester pro j 3 Live Deseado 19241212 Amsterdam
HAUBEL DIRK ong 20 m ong landbouwer pro j 3 Live Deseado 19241212 NEW
BRUYNIS ANTONI rel 30 m ong landbouwer pro j 3 Live Deseado 19241212 NEW
BRUYNIS JAN rel 20 m ong landbouwer pro j 3 Live Deseado 19241212 NEW
MAARL VAN DER DICK ong 20 m ong landbouwer pro j 3 Live Deseado 19241212 NEW
GEHRELS CORNELIS ong 23 m ong landbouwer pro j 3 Live Deseado 19241212 NEW
BEINUM GERLACH ong 21 m ong landbouwer pro j 3 Live Deseado 19241212 NEW
VAN WAVEREN ADRIAAN GILLES rel 43 m geh civiel ingenieur pro j 1 Amst Gelria 19241212 Hillegom
VAN WAVEREN MARIA M. rel 36 v geh zonder beroep pro j 1 Amst Gelria 19241212 Hillegom
HOOLHORST OTTO rel 51 m geh ingenieur pro j 1 Amst Gelria 19241212 Elst
HOOLHORST MARIA rel 23 v geh zonder beroep pro j 1 Amst Gelria 19241212 Hengelo
HOOLHORST ALBERT rel 9 m ong pro n 1 Amst Gelria 19241212 Soerabaja
HOOLHORST CHISTIAAN rel 1 m ong pro onb 1 Amst Gelria 19241212 Soerabaja
VAN KONYNENBURG JAN EIMOND rel 45 m geh koopman pro j 1 Sout Gelria 19241212 Leeuwarden
VAN KONYNENBURG EVerdiNA NELINA rel 42 v geh zonder beroep pro j 1 Sout Gelria 19241212 Haarlem
VAN KONYNENBURG JACOBA CHISTINA rel 15 v ong zonder beroep pro j 1 Sout Gelria 19241212 Maassluis
VAN KONYNENBURG WILLEM HENDRIK rel 12 m ong zonder beroep pro j 1 Sout Gelria 19241212 Hoek van Holland
WOERD MECHIEL J. ong 25 m ong landbouwer vrij j 2 Amst Gelria 19241212 WISCH
BIERMANN JOHANNES P. ong 41 m geh machinist kat j 1 Amst Gelria 19241212 Velzen
KAMPER HUIBERT rel 25 m ong landbouwer pro j 2 Amst Gelria 19241212 Haarlemmermeer
KAMPER ARIE rel 22 m ong landbouwer pro j 2 Amst Gelria 19241212 Z.N.SCHERMER
PEETTOM GERRIT ong 20 m ong landbouwer pro j 2 Amst Gelria 19241212 Haarlemmermeer
ROOS JAN ong 19 m ong landbouwer pro j 2 Amst Gelria 19241212 Amsterdam
RAKKER MARINUS ong 22 m ong landbouwer pro j 2 Amst Gelria 19241212 Haarlemmermeer
DE WEERTH PETRONELLA C. ong 27 v geh zonder beroep pro j 2 Amst Gelria 19241212 Amsterdam
DE KROM CORNELIS ong 26 m ong geestelijke kat j 2 Amst Gelria 19241212 EERZEK
HOOGMA ANTONUS J. ong 27 m ong werknemer vrij j 3 Amst Gelria 19241212 Oldemarkt
HOITINGA DIRK ong 54 m geh dierenoppasser pro j 1 Rott Aludra 19241223 Friesland
LOOKUYT MARIANNE ong 42 v geh zonder beroep pro j 2 RioJ Crefeld 19250102
PYTTERSEN HENDRIK ong 43 m ong koopman pro j 1 Sout Flandria 19250103
PAN ROSSUN PETRUS rel 39 m geh koopman kat j 1 RioJ Flandria 19250103
PETERSEN ERNEST H.M. ong 32 m ong winkelier kat j 2 Amst Flandria 19250103
HAENTJENS ARIE BIRD rel 32 m geh smid pro j 2 Amst Flandria 19250103
HAENTJENS JANTJE rel 26 v geh huisvrouw pro j 2 Amst Flandria 19250103
WATERDRINKER CORNELIS rel 44 m geh landbouwer ref j 2 Amst Flandria 19250103
WATERDRINKER BIRDKG rel 33 v geh huisvrouw ref j 2 Amst Flandria 19250103
WATERDRINKER JOHANNA rel 5 v ong ref onb 2 Amst Flandria 19250103
WATERDRINKER BAARTJE rel 4 v ong ref onb 2 Amst Flandria 19250103
WATERDRINKER SIMON CORNELIS rel 2 m ong ref onb 2 Amst Flandria 19250103
WATERDRINKER ALBERDINA rel 1 v ong ref onb 2 Amst Flandria 19250103
DE VOS CORNELIS ong 18 m ong landbouwer ref j 2 Amst Flandria 19250103
VAN DER HORST ABRAHAM rel 47 m geh landbouwer ref j 2 Amst Flandria 19250103
VAN DER HORST MARIA C. rel 43 v geh huisvrouw ref j 2 Amst Flandria 19250103
VAN DER HORST HERRIC JAN rel 41 m ong landbouwer ref j 2 Amst Flandria 19250103
VAN DER HORST COSINA CLARA rel 19 v ong zonder beroep ref j 2 Amst Flandria 19250103
VAN DER HORST CLARA DINA rel 16 v ong zonder beroep ref j 2 Amst Flandria 19250103
VAN DER HORST HERRIC rel 15 m ong zonder beroep ref j 2 Amst Flandria 19250103
VAN DER HORST HORST JACOB rel 11 m ong zonder beroep ref j 2 Amst Flandria 19250103
VAN VEEN TEUNIS ong 60 m geh landbouwer ref j 2 Amst Flandria 19250103
VAN BUUREN CHRISTIAN H. ong 26 m geh koopman ref j 2 Amst Flandria 19250103
VERBURG WILLIEM ong 21 m ong technicus ref j 2 Amst Flandria 19250103
STREEFKERK DIRK ong 20 m ong technicus ref j 2 Amst Flandria 19250103
POESIAT HENDRIK BART ong 26 m geh timmerman ref j 2 Amst Flandria 19250103
MUL PIETER rel 31 m geh zeeman ref j 2 Amst Flandria 19250103
MUL JAN rel 33 m ong zeeman ref j 2 Amst Flandria 19250103
VAN GEMERT BOUKE ong 23 m ong zeeman ref j 2 Amst Flandria 19250103
ZIJLSTRA UWIEBE ong 52 m geh loodgieter pro j 2 Amst Flandria 19250103
POTHOVEN WINDSANT rel 58 v geh zonder beroep kat j 1 Rott Algorab 19250112 Harlingen
POTHOVEN MARTINUS rel 57 m geh zonder beroep kat j 1 Rott Algorab 19250112 s-Gravenhage
KOL EVERARD rel 65 m geh INDEPENDIENTE pro j 1 Lond Highland Pride 19250112 Utrecht
GLOPPER TIFS DE ong 38 m ong industrieel pro j 1 RioJ Formose 19250123 Aardenburg
ROORDA SMIT JELLE ALBERTUS rel 70 m geh medicus pro j 1 Rott Alhena 19250130 Kollumerland
ROORDA SMIT-VAN DUGTEREN ARNOLDA MARIA rel 65 v geh huisvrouw pro j 1 Rott Alhena 19250130 Utrecht
VAN DUGTEREN JOHANNA rel 60 v ong zonder beroep pro j 1 Rott Alhena 19250130 Utrecht
VAN WERSCH NICOLAAS MATHIAS ong 21 m ong knecht kat j 1 Rott Alhena 19250130 Kerkrade
BEYERBERGEN VAN HEN. L.J.H. ong 29 m ong boekhouder kat j 1 Amst Zeelandia 19250130 s-Gravenhage
VAN DE LAGEMAAT NICOLAAS ong 22 m ong technicus pro j 2 Amst Zeelandia 19250130 Utrecht
SONNEVELDT ANTONIE ong 44 m geh dominee var j Amst Orania 19250214
DE GROOT JOHANNES ong 26 m ong koopman var j Amst Orania 19250214
VAN DER VEEN PIETER ong 25 m ong koopman var j Amst Orania 19250214
ZUIDAM JACUBUS rel 50 m geh koopman var j Amst Orania 19250214
ZUIDAM GEERTJE rel 43 v geh zonder beroep var j Amst Orania 19250214
ZUIDAM ADRIANA rel 14 v ong zonder beroep var j Amst Orania 19250214
ZUIDAM ARIE rel 11 m ong zonder beroep var j Amst Orania 19250214
ZUIDAM LENA rel 13 v ong zonder beroep var j Amst Orania 19250214
SCHOUTEN WILLENS rel 22 m geh landbouwer var j Amst Orania 19250214
SCHOUTEN KORSTIAAN rel 21 m ong landbouwer var j Amst Orania 19250214
DEKKER JOHANNES ong 37 m geh landbouwer var j Amst Orania 19250214
STANGERNBERGER HERMANUS ong 22 m ong landbouwer var j Amst Orania 19250214
KLEIJN CHISTRIAN ong 37 m ong landbouwer var j Amst Orania 19250214
ARNOLD JOHANNES ong 23 m ong landbouwer var j Amst Orania 19250214
DE JONG ZEGER ong 23 m ong landbouwer var j Amst Orania 19250214
PAALMAR REINHARD rel 34 m geh koopman var j Amst Orania 19250214
PAALMAR JANTJE rel 30 v geh huisvrouw var j Amst Orania 19250214
PAALMAR GEESJE rel 7 v ong var j Amst Orania 19250214
PAALMAR GERARD rel 5 m ong var onb Amst Orania 19250214
PAALMAR JENNEETTE rel 3 v ong var onb Amst Orania 19250214
PAALMAR HENRIETTE rel 1 v ong var onb Amst Orania 19250214
DE MORTEGANO KATY ong 30 v geh medicus ang j Coru Lipari 19250219
Oberman Meindert rel 49 m ong koopman pro j 1 Rott Aldabi 19250219
OBERMAN Jacob Helenus rel 20 m ong koopman pro j 1 Rott Aldabi 19250219 Rotterdam
Oberman Gerk rel 18 m ong koopman pro j 1 Rott Aldabi 19250219 Rotterdam
GODMAN LOUIS FREDERICK ong 21 m ong student pro j 3 Kaap Manila Maru 19250221 ;s-Gravenhage
DE BEAUFORT MAURIE TS.HUBERT ong ab m geh directeur CIA. NAVEG. pro j 1 Bord Massilia 19250224 WENDEMBERG
WESSELS ENRIQUE G. ong 22 m ong onb 1 Mont Massilia 19250224 DESCOMOCIDO
STEENS LEONARDUS ALBERTUS ong 20 m ong tekenaar kat j 2 Amst Gelria 19250227 s-Gravenhage
FRANKEN FRANS rel 36 m geh fabrikant kat j 1 NewY Voltaire 19250227 Tilburg
FRANKEN FRANS rel 3 m ong kat onb 1 NewY Voltaire 19250227 Tilburg
FRANKEN BETTY rel 27 v geh huisvrouw kat j 1 NewY Voltaire 19250227 Tilburg
FRANKEN HARRY rel 26 m ong fabrikant kat j 1 NewY Voltaire 19250227 Tilburg
FRANKEN TONY rel 22 m ong fabrikant kat j 1 NewY Voltaire 19250227 Tilburg
PASSIER CATA ong 37 v ong dienstmeid kat j 1 NewY Voltaire 19250227 Breda
VAN KONYNENBURG JUAN EDUARDO ong 45 m ges kat j 1 Mont Gelria 19250227
EBERDINE DE KOMYNEN. NELINE ong 42 v ges kat j 1 Mont Gelria 19250227
GOEDHART GUILLERMO ong 33 m ges j 1 Mont Gelria 19250227
VAN VERDUYNEN MICHELS ong 40 m ong minister pro j 1 Amst Gelria 19250227 s-Gravenhage
SONNEVELD JAN ong 46 m geh ingenieur pro j 1 Amst Gelria 19250227 ABBENBROEK
SONNEVELD MARTHA ong 33 v geh zonder beroep pro j 1 Amst Gelria 19250227 MAASLAN
DAMMAN GERRIT ong 40 m geh koopman pro j 1 Amst Gelria 19250227 Amsterdam
KRAAY JANSJE rel 28 v geh zonder beroep pro j 2 Amst Gelria 19250227 Kockengen
KRAAY PIETER rel 4 m ong pro onb 2 Amst Gelria 19250227 MIDEN
KRAAY JACOB rel 3 m ong pro onb 2 Amst Gelria 19250227 Weesp
KRAAY ELSJE rel 1 m ong pro onb 2 Amst Gelria 19250227 Apeldoorn
DOORN NICHOLAS ong 38 m geh missionaris pro j 2 Sout Gelria 19250227 STEIUM
VAN DEN BERG ADRIAN ong 24 m ong chauffeur pro j 2 Amst Gelria 19250227 s-Gravenhage
VERSTRAETEN BARTHELOMEUS ong 31 m ong zeeman kat j 3 Amst Gelria 19250227 Amsterdam
LAMBERTUS JOHAMES VANDE HUJL ong 24 m ong brander kat j 3 Sant Nazario Sauro 19250301 Amsterdam
VAN STRAATEN GUILLERMO ong 31 m geh onb 1 Mont Alsina 19250301
LEYSSEN JOHANES PETER ong 32 m ong koopman kat j 1 Mars Alsina 19250301 Helden
VAN GENINDEN JOHANNES ong 24 m geh technicus kat j Rott Alwaki 19250305
WEICHS FREIFRAU V. rel 35 v geh zonder beroep kat j 2 Brem Weser 19250305 Gulpen
DOYER JACOB rel 62 m geh architect pro j 1 Boul Highland Loch 19250308 Zwolle
DOYER ROELINI rel 60 v geh huisvrouw pro j 1 Boul Highland Loch 19250308 Diever
SASBARG CORNELIO ong 25 m ong j 3 Mont Australia 19250312
JONKER EBERDENA rel 30 v geh zonder beroep kat j 3 Rott Alcyone 19250312 Dokkum
JONKER GERT rel 30 m geh kleermaker kat j 3 Rott Alcyone 19250312 Borger
KRUYT LUIS ong 40 m geh kat j 1 Mont Andes 19250312
GEUKEN LAURENS rel 63 m geh koopman lut j Sout Flandria 19250313
GEUKEN ADELE rel 59 v geh koopman lut j Sout Flandria 19250313
VAN LOBBERECHT JOHANNS ong 37 m geh arbeider pro j Amst Flandria 19250313
DEN OUDEN ADRIANOS ong 51 m ong koopman kat j Amst Flandria 19250313
VAN DER GIESEN WOUTER ong 30 m geh technicus pro j Amst Flandria 19250313
VANGELDER HENDRIK PETER rel 43 m ong bankier kat j RioJ Arlanza 19250325
KINDT CORNELIS ong 53 m geh ingenieur vrij j Bahi Arlanza 19250325
OHVIER CORNELIUS ong 44 m geh landbouwer pro j 1 Live Desna 19250331
HAMAKERS CHARLES rel 50 m ong koopman pro j 1 Live Desna 19250331
HAMAKERS VIOLET rel 19 v ong zonder beroep pro j 1 Live Desna 19250331
DEVRIES JANIS ong 32 m geh koopman pro j 1 Sant Pan America 19250415 Diemen
VAN BRAAM HOUCKGEEST JUAN rel 45 m geh ingenieur pro j 1 RioJ Orania 19250418 Den Helder
VAN BRAAM HOUCKGEEST ENRIQUETA rel 38 v geh huisvrouw pro j 1 RioJ Orania 19250418 Dordrecht
CASSELS JULIA ong 32 v geh zonder beroep kat j 1 Lond Highland Piper 19250418
WIJK R ALBERTUS rel 37 m geh landbouwer pro j 1 Rott Aludra 19250425
WIJK R ALICE rel 28 v geh huisvrouw pro j 1 Rott Aludra 19250425
OLTROP R WIERE ong 34 m ong koopman pro j 2 Amst Gelria 19250430
ZILSTRAR WILLKE ong 25 m ong dagloner������ j 3 Amst Gelria 19250430
FRENK BENJAMIN rel 30 m geh koopman kat j Bord Lutetia 19250502
DUNICAN ANTONIO ong 42 m ong boekhouder kat j 1 Punt Jose Menendez 19250504
POELA ENRIQUE rel 52 m geh onb 1 Mont PSSA. Mafalda 19250505
VAN DUSSELDORP CATHERINUS JOHANNES rel 38 m geh industrieel pro j 1 Sout Andes 19250507 Vlaardingen
VAN DUSSELDORP ANNA ALBERTINA rel 30 v geh zonder beroep pro j 1 Sout Andes 19250507 Rotterdam
LANSER JOEST ong 48 m geh OBRAS pro j 1 Rott Algorab 19250512
VAN HEEK H.AUGUST ong 25 m ong fabrikant pro j 1 Amst Flandria 19250518
VRYMINCX FREDERICO ong 55 m geh koopman pro j 1 Liss Flandria 19250518
MULLER WILLEM rel 36 m geh boekhouder pro j 2 Amst Flandria 19250518
MULLER CORNELIA rel 38 v geh huisvrouw pro j 2 Amst Flandria 19250518
MULLER MARTINUS rel 12 m ong huisvrouw pro j 2 Amst Flandria 19250518
MULLER PIETER rel 9 m ong pro j 2 Amst Flandria 19250518
MULLER JOHANNES rel 3 m ong pro onb 2 Amst Flandria 19250518
Rooseman Cornelis geh 27 m geh koopman pro j 2 Amst Flandria 19250518
Georges Charles Martel Apolinarus geh 42 m geh beeldhouwer pro j 2 Amst Flandria 19250518
Ohm Hendrik ong 23 m ong banketbakker pro j 2 Amst Flandria 19250518
SAMUEL ERNST ong 29 m ong koopman isr j 2 Amst Flandria 19250518
SCHOENMAKER JACOBUS ong 23 m ong landbouwer pro j 3 Amst Flandria 19250518
SNEL PIETER ong 44 m ges koopman pro j Brem Werra 19250521
VLIJMEN MARIA ong 25 v ong zonder beroep pro j Mont Zeelandia 19250604
VAN SWOLD HARMEN ong 40 m geh werkman pro j Mont Zeelandia 19250604
HUNTER HERBERT ong 19 m ong koopman pro j 1 Mont Almanzora 19250618
WILLINK WILLEM ADAM ong 34 m geh industrieel pro j 1 Amst Orania 19250626 Winterswijk
DE BOEJE ISAAC ong 50 m wed koopman isr j 2 Amst Orania 19250626 Rotterdam
VAN DELDEN HERMAN WILLIAM rel 40 m geh koopman pro j 2 Amst Orania 19250626 Amsterdam
VAN DELDEN ANNA rel 43 v geh huisvrouw pro j 2 Amst Orania 19250626 N.ISEMBURG
VAN BUUREN HEINTJEE rel 25 v geh huisvrouw pro j 2 Amst Orania 19250626 Amsterdam
VAN BUUREN JENNEKE rel 3 v ong pro onb 2 Amst Orania 19250626 Zandvoort
SCHWIPPERT WILHELM ong 45 m ong koopman kat j 3 Amst Orania 19250626 s-Gravenhage
FENNEY BERNARDO hfd 54 m geh onb Mont Andes 19250702
FENNEY MARIANA vrw 58 v geh onb Mont Andes 19250702
STOLLAR MATIAS hfd 41 m geh onb Mont Andes 19250702
STOLLAR CATALINA vrw 38 v geh onb Mont Andes 19250702
MONETA JOSE hfd 56 m geh onb Mont Andes 19250702
MONETA MARGARITA vrw 52 v geh onb Mont Andes 19250702
CEVALLOS FERNERA ong 48 v geh onb Mont Andes 19250702
VALDIVIA JOSE ong 30 m geh onb Mont Andes 19250702
VONBERNAND SIN NOMBRE ong 34 m geh onb Mont Andes 19250702
VAN HELLENBERG HUBAR GUGLIELMO ong 50 m geh exporteur pro j RioJ Andes 19250702
GOEDHART GUILLERMO ong 34 m geh onb 1 Mont Cap. Norte 19250704
MARLET PEDRO ong 50 m ges onb 1 Mont Mosella 19250712
VAN STRATEN GUILLERMINO ong 31 m ong onb 1 Mont Flandria 19250718
SCHNEIDER PEDRO ong 38 m geh onb 1 Mont Flandria 19250718
SCHNEIDER TRYNTJE rel 37 v geh huisvrouw kat j Amst Flandria 19250718
SCHNEIDER MARIA rel 14 v ong zonder beroep kat j Amst Flandria 19250718
SCHNEIDER CORNELIA rel 8 v ong kat j Amst Flandria 19250718
SCHNEIDER PIET rel 10 m ong kat j Amst Flandria 19250718
MOSTERT SUZANNA rel 28 v ong zonder beroep kat j Amst Flandria 19250718
VAN STRAATEN ISAAC rel 61 m geh koopman kat j Amst Flandria 19250718
VAN TIENHOVEN G. rel 22 m ong arbeider kat j Amst Flandria 19250718
SWAVING BERTHA ELIZABETH ong 59 v geh huisvrouw kat j Amst Flandria 19250718
DEKKER GESINA ADRIANA rel 44 v geh huisvrouw pro j Amst Flandria 19250718
DEKKER ADRIANUS MAX rel 14 m ong zonder beroep pro j Amst Flandria 19250718
DEKKER JANSJE CATHARINA rel 11 v ong zonder beroep pro j Amst Flandria 19250718
DEKKER JAN ADOLPH rel 5 m ong pro onb Amst Flandria 19250718
FAURE BERNARDO ong 42 m geh onb 1 Mont Cap. Polonio 19250722
BANKE GAASTRA ong 45 m geh koopman pro j 1 Boul Cap. Polonio 19250722 Dordrecht
KERNELIS JANSMA ong 20 m ong veedrijver pro j 1 Rott Alwaki 19250729 ESTEN-OPIJNEN
YPE NAUTA ong 25 m ong veedrijver pro j 1 Rott Alwaki 19250729 Wanswerd
PIETER VEER ong 25 m ong veedrijver pro j 1 Rott Alwaki 19250729 Marssum
ENGBERT BROEN ong 50 m wed industrieel j 1 Rott Alwaki 19250729 Marssum
BREEN-KROPMANS MARIA CATHARINA ong 48 v geh huisvrouw j 1 Rott Alwaki 19250729 Vlaardingen
OBERMAN NICOLAS ong 15 m ong j 1 Rott Alwaki 19250729 Bolsward
DE LEEUW ADOLPH rel 64 m geh ingenieur pro j 1 Sant Arlanza 19250730 Zwolle
PEPER ELIAZER ong 38 m geh koopman vrij j 1 RioJ Pan America 19250805 Amsterdam
COHEN MAURITZ ong 33 m geh koopman kat j 3 Hamb Monte Olivia 19250806 BOIS LE DUC
PICKENTPAK ADRIANE rel 36 v geh zonder beroep kat j 3 Hamb Monte Olivia 19250806 Rotterdam
HEYWOOD KATERINA ANNA ong 45 v geh huisvrouw pro j 3 Amst Zeelandia 19250807 Delft
SCHEVERS ALBERT ong 23 m ong geestelijke kat j 2 Bord Lutetia 19250812 Brabant
NIEUWENHUIS HERBERT ong 34 m ong koopman kat j 2 Genu Duca di Aosta 19250812 Utrecht
VAN SCHUILENBURG JUAN rel 22 m ong geestelijke kat j 2 Bord Lutetia 19250812 Amsterdam
HUCKGOOST JUAN VAN BRAAN ong 45 m geh ingenieur var j 1 RioJ Antonio Delfino 19250814
BORKUS ANTON ong 53 m geh bakker var j 3 Hamb Antonio Delfino 19250814 Gelderland
GEUKEN LAURENS ong 63 m geh koopman pro j 1 Sant Desna 19250818
TUINMAN BARTALD ong 30 m geh technicus pro j 1 Rott Aludra 19250827
BEETS JUAN rel 41 m geh ingenieur pro j 1 Amst Orania 19250828
FRANKEN FRANS J. rel 37 m geh koopman pro j 1 Sant Orania 19250828
FRANKEN ELIZA rel 27 v geh huisvrouw kat j 1 Sant Orania 19250828
CASTELIJN LEONARDUS rel 26 m geh technicus j 2 Amst Orania 19250828
CASTELIJN MARIA ELIZABETH rel 40 v geh huisvrouw pro j 2 Amst Orania 19250828
MUENCH HEINDRICH WILHELM ong 30 m ong arbeider kat j 3 Amst Orania 19250828
VAN WIEN MARTHE rel 39 v geh zonder beroep isr j 1 Bord Massilia 19250908 Arnhem
VAN DER EYNDE HABERTINA rel 32 v geh huisvrouw kat j 1 Antw Groix 19250911 MAASTRICHT
VAN DER EYNDE CAROLINE rel 9 v ong kat j 1 Antw Groix 19250911 s-Gravenhage
KNUFNANN C.J.F.L. ong 46 m geh drogist pro j 1 RioJ Sierra Morena 19250914 RIOUW
DE VRIES JANIS PIER rel 31 m geh koopman pro j 1 NewY American Legion 19250915 Amsterdam
PAPPENHEIM FRANCISCO ong 27 m ong onb 1 Mont Flandria 19250918
DE ROOS EMANUEL rel 40 m geh koopman pro j 1 Amst Flandria 19250918
DE ROOS ROOSJE rel 39 v geh huisvrouw pro j 1 Amst Flandria 19250918
DE MEYIER JOANX ong 49 m geh koopman pro j 1 Sout Flandria 19250918 Arnhem
JOOSTEN PIETER HUBERTUS ong 24 m ong geestelijke kat j 1 Amst Flandria 19250918 Limburg
HUTTEMAN WILHELM ong 33 m geh koopman pro j 1 Amst Flandria 19250918 HESSEN
MAIER FRANCOISE rel 32 v geh zonder beroep pro j 2 Hamb Holm 19250926 Amsterdam
STOEL NANETTE ong 27 v ong onderwijzeres pro j 3 Boul Cap. Polonio 19250929 Amsterdam
RUBENS ELIAS ong 30 m geh onb 2 Mont Gelria 19251001
CROMMELIN WALTER L. rel 41 m geh koopman pro j 1 Amst Gelria 19251001 Amsterdam
CROMMELIN JUANA D. rel 36 v geh zonder beroep pro j 1 Amst Gelria 19251001 Rotterdam
GOEDHART PETER CORNELIS ong 60 m geh industrieel pro j 1 Amst Gelria 19251001 Sliedrecht
RYSDYK PIERTERTJE ong 31 v geh zonder beroep pro j 2 Amst Gelria 19251001 Sliedrecht
RYSDYK PIETER ong 6 m ong pro j 2 Amst Gelria 19251001 Sliedrecht
RUBENS SARA ong 32 v geh zonder beroep isr j 2 Amst Gelria 19251001 Groningen
BROEGERS ARNOLD ong 47 m geh bouwmeester kat j 2 Amst Gelria 19251001 Amsterdam
BROEDERS CATALINA ong 47 v wed zonder beroep kat j 2 Amst Gelria 19251001 HANSWEERT
MARTIN MARIA ong 63 v wed zonder beroep pro j 1 Lond Highland Pride 19251002 Middelburg
HENNING THEODOSA ong 21 v ong zonder beroep var j 2 RioJ Gral. Belgrano 19251008
PAPPENHEIM FRANCISCO ong 27 m ong onb 1 Mont Avon 19251009
GREER SEYMOUR rel 33 m geh gerant pro j Sout Avon 19251009
MACKINNON MARY rel 52 v geh dienstmeid kat j Sout Avon 19251009
HERTEN KATHLEEN rel 43 v geh dienstmeid pro j Sout Avon 19251009
GREER LESLIE ong 41 m geh gerant pro j Sout Avon 19251009
DE TUYLL VICENT rel 43 m geh veefokker pro j Sout Avon 19251009
NEARY LEO ong 32 m ong koopman kat j RioJ Avon 19251009
CAGNEY ALFRED ong 53 m ong priester kat j Sant Avon 19251009
KENNEDY GEORGE ong 32 m ong medicus kat j Sout Avon 19251009
GERAERDS THESINGH H. ong 25 v geh werkvrouw kat j 1 NewY Western World 19251013 Amsterdam
MATTHEWS REKA rel 28 v geh geestelijke pro j 1 NewY Western World 19251013 s-Gravenhage
VAN BRAAM HOUCKGEEST JUAN ong 46 m geh onb 1 Mont Zeelandia 19251015
LOTTGERING GUILLERMO ELISA ong 41 m geh onb 2 Mont Zeelandia 19251015
LAMBERT C.RICHARD ong 46 m geh koopman pro j 1 Amst Zeelandia 19251015 Amsterdam
KOPPESCHAAR WILLEM F. ong 47 m geh koopman pro j 1 Amst Zeelandia 19251015 Leiden
VAN BRAAM HOUCKGEEST HENRIETTE ong 44 v geh zonder beroep pro j 1 Sout Zeelandia 19251015 Dordrecht
KOMIES ANTONIUS CORNELIS ong 34 m geh steenhouwer kat j 2 Amst Zeelandia 19251015 Rotterdam
VAN KOERT JOHANNA HENDERICA ong 42 v ong huisvrouw pro j 1 Lond Highland Rover 19251018 s-Gravenhage
CALKEEN HENDREK ong 41 m ong koopman pro j 2 NewY Vauban 19251024
GIPS-ROKS MAARTJE ong 54 v wed zonder beroep pro j 1 Rott Aldabi 19251029 Dordrecht
SMINK-SCHUDEL LONTEE ong 51 v geh zonder beroep pro j 1 Rott Aldabi 19251029 Amsterdam
DULFER GERARD MARINUS H. ong 33 m geh ambtenaar IND. PENS. kat j 1 Rott Aldabi 19251029 Rotterdam
JANSE-VAN DER KULLEN CHRISTINA ong 35 v geh zonder beroep pro j 1 Rott Aldabi 19251029 Utrecht
LEISTRA LEENDERRT ong 19 m ong veedrijver pro j 1 Rott Aldabi 19251029 Friesland
MULLER MAURICE rel 55 m geh koopman isr j 1 Amst Oriana 19251030 Groningen
MULLER ELISABETH rel 50 v geh huisvrouw isr j 1 Amst Oriana 19251030 Zutphen
Poels Franciscus Johannes ong 24 m geh koopman kat j 1 Sout Oriana 19251030 Venray
WASSINGTON ANTHOON rel 52 m geh industrieel vrij j 2 Amst Oriana 19251030 Groningen
WASSINGTON ALBERTA rel 42 v geh huisvrouw vrij j 2 Amst Oriana 19251030 Hilversum
WASSINGTON MARIA rel 19 v ong zonder beroep vrij j 2 Amst Oriana 19251030 Hilversum
VERMEULEN PETER CORNELIS ong 25 m ong arbeider pro j 2 Amst Oriana 19251030 Tilburg
ROMENY HENDRIK rel 41 m geh koopman pro j 2 Amst Oriana 19251030 Enschede
ROMENY GERRIT rel 10 m ong pro j 2 Amst Oriana 19251030 Harderwijk
KUIPER SJOERD ong 18 m ong zeeman pro j 2 Amst Oriana 19251030 Groningen
SIEBA DE MEY JOHANA ong 28 v geh zonder beroep j 1 Rott Alcyone 19251119 Rotterdam
LAST-VEGERSTEEN ANA MARIA ong 44 v geh zonder beroep pro j 1 Rott Alcyone 19251119 Scheveningen
ANKONE HENRY JOHAMES ong 24 m ong ingenieur pro j 1 Rott Alcyone 19251119 Oldenzaal
SMITH ALBERT ong 22 m ong ingenieur pro j 1 Rott Alcyone 19251119 Amsterdam
BAARS MARKUS rel 68 m geh technicus pro j 1 Rott Alcyone 19251119 Amsterdam
BAARS-ZEH REGINA CATERINA rel 67 v geh zonder beroep pro j 1 Rott Alcyone 19251119 Amsterdam
DEOORNBOS JOHAN WILLEM ong 29 m geh koopman pro j 1 Rott Alcyone 19251119 Amersfoort
BONNEMA HAITZE ong 23 m ong ingenieur pro j 1 Rott Alcyone 19251119 Groningen
SIEBA MATEO ong 31 m geh winkelier pro j 1 Mont Alcyone 19251119
FAURE S. FEDERICO ong 11 m ong zonder beroep pro j 1 Mont Alcyone 19251119
VAN HALL JOHAN ong 46 m wed koopman pro j 1 Amst Flandria 19251120 Amsterdam
HOOFT WILLEM CATO ong 32 m ong landbouwer pro j 1 Amst Flandria 19251120 Zwolle
KAMP WILHELMUS ong 52 m geh ingenieur pro j 1 Amst Flandria 19251120 Zuid-Nederland
VAN KONYNENBURG NELINE rel 43 v ges huisvrouw pro j 1 Amst Flandria 19251120 Haarlem
VAN KONYNENBURG JACOBA rel 16 v ong zonder beroep pro j 1 Amst Flandria 19251120 Maassluis
VAN KONYNENBURG WILLEM rel 13 m ong zonder beroep pro j 1 Amst Flandria 19251120 Hoek
VAN KONYNENBURG JAN rel 46 m geh directeur pro j 1 Amst Flandria 19251120 Leeuwarden
VERKUYL JAN ong 21 m ong landbouwer pro j 2 Amst Flandria 19251120 Haarlem
DUIM DANIEL ong 31 m geh koopman j 2 LasP Sofia 19251123 Amsterdam
ERFMANN WILHELMINA ong 25 v geh huisvrouw j 2 LasP Sofia 19251123 Amsterdam
KOESTAL JOHANNES ong 25 m ong koopman pro j 3 Hamb Cap. Polonio 19251202 Amsterdam
DAALDER JOHANNES ong 53 m geh koopman pro j 3 Hamb Cap. Polonio 19251202 Den Helder
VAN WASSENAAR KARL ong 57 m geh spoorwerker pro j 1 Havr Malte 19251203 Amsterdam
BEYNEN CHRISTIAN rel 69 m geh landbouwer pro j 2 Amst Gelria 19251203
BEYNEN MARIA rel 63 v geh huisvrouw pro j 2 Amst Gelria 19251203
GIMPOL BERENDINA ong 30 v geh huisvrouw pro j 2 Amst Gelria 19251203 Amsterdam
HOLTROP W. ong 35 m ong industrieel pro j 2 Amst Gelria 19251203
SCHERINE DINGEMAN ong 19 m ong dagloner pro j 2 Amst Gelria 19251203
VAN DE ROMER WILLEN ong 25 m ong bankbediende pro j 2 Amst Gelria 19251203 Amsterdam
WESTRA GILKE ong 38 v ong zonder beroep pro j 1 Rott Alwaki 19251212
DEPRINS MARTINS ong 36 m geh knecht kat j 2 Cher Almanzora 19251217 Amsterdam
DEPRINS MARTINS ong 36 m geh knecht kat j 2 Cher Almanzora 19251217 Amsterdam
VAN GOETHEM JOHANNES ong 53 m ges ingenieur pro j 1 Amst Zeelandia 19251218 Utrecht
VISSER WILLEN ong 38 m ong koopman pro j 1 Amst Zeelandia 19251218 Amsterdam
DE GRAAF MARTHA ong 22 v ong zonder beroep kat j 2 Amst Zeelandia 19251218 Nijmegen
ALBERS HENRICUS G.M. ong 30 m ong koopman kat j 2 Amst Zeelandia 19251218 Druten
GOES AERT rel 26 m geh koopman kat j 1 Havr Aurigni 19251223 Rotterdam
VAN WEEREN JOHAN ong 24 m ong onderwijzer pro j 2 Brem Köln 19251223 Amsterdam
WESTERDUIN ABRAHAM ong 34 m ong koopman pro j 1 NewY Southern Cross 19251223 s-Gravenhage
HIEL ROBERT rel 43 m geh koopman pro j 1 Card Barrdale 19260101 COOK
HIEL ROBERT rel 11 m ong landbouwer pro j 1 Card Barrdale 19260101 COOK
HIEL ALLICE rel 9 v ong pro j 1 Card Barrdale 19260101 COOK
HIEL WILLIAM rel 3 m ong pro onb 1 Card Barrdale 19260101 COOK
VANDERGOLS LUDEWYK ong 41 m ong ingenieur pro j 1 NewY Pan America 19260120 Ubbergen
KLAVERSTEUN ELISABETH ong 68 v wed zonder beroep pro j 1 Rott Algorab 19260127 VUUREN
DAMMAN GERRIT ong 28 m geh koopman pro j 1 Amst Flandria 19260129 Amsterdam
COOMANS JOSEF FERDINAND rel 37 m geh arbeider kat j 1 Amst Flandria 19260129 Rotterdam
SEEMER CLARA rel 40 v geh huisvrouw isr j 1 Sant Flandria 19260129 Rotterdam
VAN EGMOND WILLEM ong 23 m ong koopman pro j 2 Amst Flandria 19260129 Amsterdam
GERSTEL BAREND TEUNIS ong 39 m ong monteur pro j 2 Amst Flandria 19260129 Amsterdam
BAAR KAREL JOHANNES ong 27 m geh monteur kat j 2 Amst Flandria 19260129 s-Gravenhage
LUYT ADRIANUS PIETER ong 27 m ong monteur kat j 2 Amst Flandria 19260129 s-Gravenhage
VAN HAGEN CORNELIS ong 28 m ong monteur kat j 2 Amst Flandria 19260129 Venlo
OVERSIER MAARTEN ong 21 m ong monteur kat j 2 Amst Flandria 19260129 Nieuw Amstel
VAN DER VEEN KLASKE ong 33 v ong boekhoudster pro j 2 Amst Flandria 19260129 Nieuw Amstel
DE RUITER ARIE rel 48 m geh kapitein pro j 2 Amst Flandria 19260129 Sliedrecht
DE RUITER KLAAS rel 17 m ong technicus pro j 2 Amst Flandria 19260129 Sliedrecht
JANSSEN ENGUELBERT rel 31 m geh koopman kat j 2 Brem Madrid 19260305 Vlagtwedde
SILLEM JOHN GOTTLLE ong 32 m geh onb 1 Mont Orania 19260311
VAN HEININGEN AGADA rel 40 v ong onderwijzeres pro j 1 Amst Orania 19260311 Wormerveer
WESELS EVERARD rel 13 m ong zonder beroep pro j 1 Amst Orania 19260311 Hilversum
DUBOURKO WILLIEM CH. ong 40 m geh ingenieur pro j 1 Amst Orania 19260311 Amsterdam
SILLEM MARIA rel 31 v geh zonder beroep pro j 1 Amst Orania 19260311 Amsterdam
SILLEM JOHANN G. rel 4 m ong pro onb 1 Amst Orania 19260311 Amsterdam
TUYL BERTHA MARIA rel 46 v geh zonder beroep pro j 1 Amst Orania 19260311 Hillegersberg
TUYL CORNELIA rel 21 v ong zonder beroep pro j 1 Amst Orania 19260311 Alkmaar
DANIELES WILHELMUS rel 37 m geh consul van Chili kat j 1 Amst Orania 19260311 Nijmegen
VAN RUSSUN PEDRUS ong 40 m geh koopman kat j 3 RioJ Monte Olivia 19260314 Amsterdam
BROERS SAMUEL ong 34 m geh koopman pro j 1 NewY Pan America 19260317 Amsterdam
NAUTA IPE rel 29 m geh koopman kat j 2 Antw Cambrian Maid 19260325 WAUSONERD
PIE DE NAUTA SMIT rel 24 v geh zonder beroep kat j 2 Antw Cambrian Maid 19260325 STEDEMI
VERVAT JACOBUS ong 23 m ong dierenoppasser kat j 2 Antw Cambrian Maid 19260325 ELELOA
OOSTEN AUKE DIRK ong 27 m ong dierenoppasser kat j 2 Antw Cambrian Maid 19260325 Scherpenzeel
HOOGENBERG ROELOF ong 23 m ong dierenoppasser kat j 2 Antw Cambrian Maid 19260325 Oosterwolde
PIETERSMA SYTZE ong 30 m ong dierenoppasser kat j 2 Antw Cambrian Maid 19260325 Ridderkerk
DE GOYE ABRAHAM rel 58 m geh onb 1 Mont Lutetia 19260331
CATS DE GOYE CLARA rel 59 v geh onb 1 Mont Lutetia 19260331
Van Haaren ALFREDO ong 27 m ong j 1 Amst Flandria 19260401
TIDDENS ARNALDO ong 29 m ong j 1 Mont Flandria 19260401
Tjebbes Pieter hfd 43 m geh koopman pro j 1 Amst Flandria 19260401 Utrecht
Tjebbes Sija Alida Anna vrw 40 v geh zonder beroep pro j 1 Amst Flandria 19260401 Rotterdam
Tjebbes Renne zn 7 m ong pro j 1 Amst Flandria 19260401 Amsterdam
Wassenaar Jan hfd 35 m geh koopman pro j 1 Amst Flandria 19260401 Leeuwarden
Wassenaar Rigtje vrw 32 v geh huisvrouw pro j 1 Amst Flandria 19260401 Stiens
RAESTINK JACQUES ong 40 m geh boekhouder kat j 1 Amst Flandria 19260401 Amsterdam
Van Haaren Jacobus Adrianus Josephus hfd 54 m geh ingenieur kat j 1 Sout Flandria 19260401 Herpt
Van Haaren-Daniels Francisca Henriette Antonia Maria vrw 36 v geh huisvrouw kat j 1 Sout Flandria 19260401 Nijmegen
Verloop Dirk Eliza hfd 32 m geh technicus pro j 2 Amst Flandria 19260401 Alblasserdam
Poesiat-Van der Veer Houkje vrw 35 v geh huisvrouw pro j 2 Amst Flandria 19260401 Amsterdam
Poesiat Hendrik Bart zn 8 m ong pro j 2 Amst Flandria 19260401 Amsterdam
ESVELT THEODORUS J. ong 24 m ong timmerman kat j 3 Amst Flandria 19260401 Amsterdam
DE VRIES HERMANN ong 32 m geh landbouwer pro j 3 Hamb Monte Sarmiento 19260410
FLENS CORNELIUS ong 36 m geh landbouwer pro j 3 Hamb Monte Sarmiento 19260410
SSAVELSBERG MARIA ong 37 v ong koopman pro j 3 RioG Monte Sarmiento 19260410
Lamoraal Wichers Wibo Jelle hfd 46 m geh koopman pro j 3 Hamb Monte Sarmiento 19260410
VAN ROSSUM PIERRE hfd 40 m geh koopman kat j Live Demarara 19260412
VAN ROSSUM BEITH rel 35 v geh dienstmeid kat j Live Demarara 19260412
Willink WILLEM C.P. hfd 30 m geh veefokker pro j 1 Amst Gelria 19260416
Posthumus MARTHA G. vrw 37 v geh zonder beroep pro j 1 Amst Gelria 19260416
Willink Abraham ong 5 m zn pro onb 1 Amst Gelria 19260416
Meijers Eduard Maurits hfd 46 m geh onderwijzer pro j 1 Amst Gelria 19260416
Meijers-Gottschalk Tonij vrw 40 v geh zonder beroep pro j 1 Amst Gelria 19260416
LANGEVOORT HENDRIKA ong 34 v ong dienstmeid pro j 2 Amst Gelria 19260416
Kessler Jean Baptiste August hfd 37 m geh directeur pro j 1 Sout Gelria 19260416
Kessler-Stoop Anna Françoise vrw 37 v geh zonder beroep pro j 1 Sout Gelria 19260416
BELL HENRY ong 78 m wed directeur pro j 1 Sout Gelria 19260416
DE VRIES HERMANUS ong 47 m geh arbeider pro j 1 Amst Gelria 19260416

Op deze passagierslijst komen de families Camps en Poels voor. Mw. Ine Hendriks-van den Muckhof verstrekte over beiden de volgende informatie. Bij de familie Camps gaat het om Nicolaas Johannes Antonius Camps, die met zijn vrouw Wilhelmina Camps (geboren Deuss) op 12 oktober 1923 vertrokken. Nicolaas is geboren in Venray op 27-09-1890. Bron: gemeentearchief Venray.

Franciscus Johannes Poels vertrok op 17 februari 1923 (en nogmaals in 1924 en 1925). Ook hij kwam uit Venray, Hij huwde in 1925 in Burzacco Buenos Aires Clemence Poels, een verre nicht. Zij kregen kinderen in Buenos Aires en kwamen in 1931 terug naar Venray. In 1932 verhuisden zij naar Antwerpen. Bron: Bevolkingsregister Venray en Familieadvertenties CBG.

Zowel de familie Poels als de familie Camps behoorden tot de Venrayse Schaapscompagnieën. Familieleden woonden in Argentinië, Engeland, Rusland, Frankrijk en regelden de handel in schapen in die landen. De geschiedenis van de Schaapscompagnieën is uitvoerig beschreven door Jan Derix en Sjef Verlinden in de tweedelige uitgaves "Die al wil koopen, wat hij ziet....".