Emigratie naar Argentinië

verklaringen van Nederlanders in Argentinië dat zij de Nederlandse nationaliteit wensen te behouden (1893-1912)

Bron: Nationaal Archief, toegang 2.05.10, inv.nr. 80

Achternaam Voornamen Geb.plaats Geb.datum Beroep Woonplaats Datum
Adema Jan Morra 22-02-1875 landbouwer Guamini 17-12-1902
Adema Karel Morra 08-10-1873 landbouwer Guamini 17-12-1902
Adema Meindert Paesens 04-03-1844 landbouwer Guamini 17-12-1902
Ankersmit Carel Terwolde 26-02-1863 negociant Buenos Aires 16-6-1910
Bakker Johannes Enkhuizen 06-11-1853 schilder Buenos Aires 1-10-1902
Bal Jan Schore 29-09-1854 werkman Tres Arroyos 29-9-1900
Balk Johanna Zoutkamp 24-09-1842 zonder Buenos Aires 1-6-1903
Balkenende Pieter Haarlemmermeer 13-07-1860 ambtenaar San Francisco 9-9-1902
Ban, van den Theodoor Bernhard Hellevoetsluis 31-07-1865 landbouwer Mar del Plata 30-10-1902
Banninga Harm Uithuizen 13-10-1879 smidsknecht Barroyos 8-12-1902
Banninga Roelof Uithuizen 19-04-1871 arbeider Tres Arroyos 3-9-1900
Barendse Johan Frederik Soerabaja 06-08-1877 matroos Buenos Aires 23-8-1901
Bartelink Hermanus Ambt Almelo 01-02-1869 bakker Rosario 20-9-1902
Beck Jan Hendrik Amsterdam 04-12-1871 dagloner Rosario 23-9-1902
Beest, van Leonardus Abraham Utrecht 27-02-1847 zonder Buenos Aires 27-6-1903
Behagel Jacobus Johannes Gouda 21-11-1856 arbeider Buenos Aires 23-9-1893
Beintema Pedre Holwerd 31-12-1863 arbeider Rosario 8-8-1893
Bell Jozeph Maastricht 15-03-1847 snijder Buenos Aires 17-2-1902
Bendelac Haïm S. Tetuan 09-12-1889 Coronel Suarez 21-10-1911
Berenbroek Adrianus Nijmegen 07-11-1852 timmerman Rosario 7-9-1902
Berg, van den Frans Blokker 30-10-1867 ass. apoth. N.W. Buenos Aires 17-11-1908
Berg, van den Jan Bergen op Zoom 26-10-1856 arbeider Montevideo 10-3-1903
Bergenthuin Johannes Gijsbertus Apeldoorn 29-07-1853 timmerman Rosario 1-9-1902
Bergenthuin Johannes Gijsbertus Apeldoorn 29-07-1853 timmerman Rosario 1-6-1894
Bergmann, van Jinnicq Elisa Bernardina Maria 's-Hertogenbosch 14-01-1845 religieuze van het H. Hart Buenos Aires 12-6-1903
Bergsma Jan Wykel 02-05-1871 landbouwer Pehuajo 9-1-1903
Bergsma Wijbrandus Wykel 21-08-1869 landbouwer Guamini 17-12-1901
Berkenpas Leendert Het Bildt 26-05-1862 arbeider Buenos Aires 4-6-1903
Berning Johannes Marinus 's-Gravenhage 11-10-1826 arbeider Buenos Aires 1-9-1902
Bets Gerard Balk 24-04-1873 schilder Buenos Aires 4-6-1902
Bets Hartman Balk 17-03-1868 blikslager Buenos Aires 14-7-1902
Bets Kaspar Hartmans Balk 24-08-1836 arbeider Buenos Aires 14-7-1902
Bie, de Willem Haarlem 19-05-1862 tuinman Buenos Aires 30-10-1901
Bijzitter Remmelt Zuidhorn 22-08-1870 colporteur Buenos Aires 5-2-1903
Bijzitter Remmelt Zuidhorn 22-08-1870 sigarenmaker Chivilcoy 23-9-1893
Bleeker Hessel Koudum 05-02-1858 schilder Buenos Aires 3-6-1903
Bleeker Hessel Koudum 05-02-1858 schilder Saavedra 13-12-1893
Bliek, van der Bernardus Marinus 's-Heer Arendskerke 10-03-1842 arbeider Buenos Aires 30-4-1903
Bliek, van der Bernardus Marinus 's-Heer Arendskerke 10-03-1842 landbouwer Buenos Aires 13-8-1893
Bliek, van der Jan Capelle a/d IJssel 07-09-1868 landbouwer Chacabuco 12-9-1902
Bliek, van der Pieter Cornelis Wolphaartsdijk 15-02-1878 arbeider Buenos Aires 2-11-1901
Blokker IJf Beverwijk 25-07-1876 arbeider Buenos Aires 13-8-1901
Blom Hans Oudwoude 30-04-1854 arbeider Puan 4-11-1902
Blom Jan Iges Hindeloopen 26-11-1841 landbouwer Tres Arroyos 9-10-1900
Blom Nicolas Hans Oudwoude 12-05-1884 landbouwer Puan 16-3-1908
Blom Wijtze Oudwoude 02-07-1881 landbouwer Coronel Suarez 10-8-1904
Boe, de Gerard Kruiningen 27-07-1863 kapitein Puerto Militar 22-8-1902
Boe, de Izaak Krabbendijke 17-08-1872 zeevarende Buenos Aires 12-12-1901
Boe, de Kornelis Schore en Vlake 01-10-1854 arbeider Buenos Aires 1-6-1903
Boe, de Kornelis Schore en Vlake 01-10-1854 stucadoor Buenos Aires 5-9-1893
Boelens Boele Emmen 14-01-1857 landbouwer Concordia 15-5-1900
Boer, de Bartele Metslawier 20-03-1874 arbeider Buenos Aires 30-12-1901
Boer, de Drewis Morra 02-11-1876 werkman Barracas al Sud 16-10-1900
Boer, de Hendrik Lioessens 16-12-1851 arbeider Tres Arroyos 18-12-1900
Boer, de Hermann Emil Jongewaard Buenos Aires 22-06-1872 koopman Buenos Aires 23-8-1902
Boer, de Jacob Zaandam 18-09-1827 rentenier Domselaar 1-6-1903
Boer, de Jacob Zaandam 18-09-1827 consul Buenos Aires 28-7-1893
Boer, de Jan IJlst 23-06-1866 molenbaas Puerto Militar 4-10-1902
Boerman Jan 's-Gravenhage 28-05-1853 koopman Buenos Aires 20-3-1902
Boerman Johan Gerard Willem Amsterdam 14-03-1877 handelaar Buenos Aires 21-1-1901
Bogaard Arie Hei en Boeicop 20-04-1871 werkman Cochabamba 2-12-1901
Bogaard Pieter Hei en Boeicop 06-09-1878 machinist Buenos Aires 17-1-1902
Bogerd Johannes Hei en Boeicop 21-10-1874 werkman Cochabamba 1-12-1901
Bogerd Willem Hei en Boeicop 19-03-1867 technicus Buenos Aires 7-10-1901
Bokern, van Carl Anton Franz Amsterdam 27-02-1855 koopman San Pedro 3-6-1903
Bokern, van Carl Anton Franz Amsterdam 27-02-1855 koopman Buenos Aires 7-8-1893
Bokholt, tho Willem Slochteren 01-03-1882 dagloner Rosario 21-8-1902
Bol Hendrik Ulrum 25-10-1871 mandenmaker Buenos Aires 20-12-1901
Bolomey Karel Johan Lodewijk Cadenabbia (Italië) 07-12-1855 zonder Buenos Aires 18-6-1902
Bommel, van Hendrikus Jacobus Osch 20-07-1873 bediende a/d spoor Buenos Aires 2-1-1900
Bonthuis Jan Uithuizen 19-04-1864 melkboer Las Rosas 4-11-1902
Boomsma Gepke Sneek 09-12-1872 zonder Necochea 17-10-1902
Bor, van den Johan Evert Amsterdam 07-07-1870 landbouwer Jacaré (Taragwaij) 20-11-1902
Borhus Antonius 's-Heerenberg 11-02-1872 bakker Banfield 10-10-1901
Bos Jelle Hallum 17-11-1878 arbeider Tres Arroyos 19-11-1902
Bos Leuwe Kollum 12-02-1843 melkboer Rosario 30-8-1902
Bosman Cornelis Loosduinen 12-09-1882 tuinier Bahia Blanca 31-10-1906
Bosse, van Anthonie Batavia 13-08-1877 zonder Buenos Aires 7-2-1902
Bosters Adriaan Nieuw Vosmaar 08-09-1876 dagloner Rosario 4-10-1902
Bosters Leendert Nieuw Vosmaar 02-09-1844 arbeider Buenos Aires 4-9-1893
Bosters Matthijs Nieuw Vosmaar 06-09-1874 matroos Puerto Militar 22-8-1902
Bouwens Adrianus Rotterdam 19-05-1855 schilder Buenos Aires 20-6-1901
Boven, van Cornelus Yerseke 16-10-1878 landbouwer Las Toscas 12-9-1902
Boven, van Marinus Yerseke 12-10-1857 landbouwer Las Toscas 12-9-1902
Bovenkerk Anton Christiaan Amsterdam 24-02-1866 koopman Rosario 25-8-1902
Braber, van den Jan Amsterdam 16-05-1854 landbouwer Arequito 28-5-1902
Brands Arnoldus Christiaan Petrus 's-Gravenhage 01-05-1864 koopman Buenos Aires 24-8-1903
Brands Arnoldus Cristiaan Petrus 's-Gravenhage 01-05-1864 timmerman Buenos Aires 3-8-1893
Brat Hendrik Oostzaan 21-04-1870 koopman Pehuajo 5-3-1901
Breddels Jan Hendrik Zaltbommel 27-07-1845 arbeider Puerto Militar 28-10-1902
Breddels Willem Zaltbommel 24-06-1845 arbeider Barracas al Sud 12-12-1901
Bredius Jacoba Cornelia München (Dld) 29-11-1867 zonder Buenos Aires 22-8-1902
Breetveld Bastiaan Den Helder 24-07-1873 zeevarende Buenos Aires 6-3-1901
Brein Albertus Nijmegen 25-07-1856 arbeider Villa Mercedes 1-6-1903
Brein Albertus Nijmegen 25-07-1866 meubelmaker Junin 20-12-1893
Brink, auf dem Carel Frederik Amsterdam 21-06-1878 schilder Buenos Aires 20-12-1901
Brink, auf den Carl Frederik Amsterdam 12-11-1847 timmerman Buenos Aires 5-8-1893
Brinke, auf dem Carel Frederik Amsterdam 12-11-1847 timmerman Buenos Aires 3-9-1902
Brinke, auf dem Heinrich Wilhelm Amsterdam 21-01-1875 timmerman Puerto Militar 23-12-1901
Broeders Adriaan Nicolaas Tilburg 03-11-1845 timmerman Buenos Aires 8-11-1901
Broeders Arnoldus Cornelis Wilhelm Amsterdam 26-09-1877 metselaar Buenos Aires 22-11-1900
Broeders Joannes Baptista Maria Antwerpen 13-12-1881 bouwmeester Quilmes 9-12-1912
Broek, van den Willem 's-Hertogenbosch 25-11-1855 bediende Buenos Aires 22-5-1901
Broekema Herman Delfzijl 13-01-1857 arbeider Buenos Aires 10-8-1901
Broens Johan Coenraad Wijk bij Duurstede 06-11-1860 zonder Buenos Aires 1-10-1902
Brouwer Frans Jan Leiden 12-05-1853 koopman Cordoba 1-1-1901
Brouwer Johannes Gerardus Amsterdam 09-01-1860 schilder Buenos Aires 14-8-1901
Brouwer Johannes Gerardus Amsterdam 09-01-1860 schilder Barracas al Sud 12-12-1901
Brouwer Teke Kollum 16-06-1838 arbeider Necochea 9-10-1900
Brouwer Thomas Niezijl 27--4-1873 landbouwer Necochea 9-10-1900
Bruijn, de Johannes Petrus Maria Haarlem 14-07-1877 stoker Rosario 20-9-1902
Bruijns Hendricus Adrianus Haarlem 19-09-1842 ingenieur Jujuy 8-12-1902
Bruijns Hendricus Adrianus Haarlem 19-09-1842 ingenieur en landmeter Jujuy 5-9-1893
Bruins Hindrik Uithuizermeeden 02-04-1848 arbeider Buenos Aires 18-9-1900
Bruins Jacobus t Zandt 19-11-1875 tramconducteur Buenos Aires 24-7-1900
Brultje, de Jannis Groede 08-01-1877 arbeider Tres Arroyos 17-12-1900
Brultje, de Paulus Groede 18-08-1842 arbeider Tres Arroyos 16-12-1900
Bruyn Cornelis Zaandam 31-01-1866 estanciero Cerro León 15-9-1902
Buck, de Hendrikus Augustinus IJzendijke 08-01-1854 werkman Puerto Militar 13-2-1902
Buck, de Hendrikus Ougustes IJzendijke 08-01-1854 arbeider Puerto Militar 10-10-1902
Buijs Hendrik Wormer 18-02-1855 timmerman Rosario 10-8-1897
Cahais Isaac Oosternijkerk 30-01-1873 landbouwer Buenos Aires 12-4-1902
Christiaanse Jacobus Kruiningen 08-06-1854 landbouwer Yerua 13-5-1900
Claasen Nicolaas Amsterdam 24-02-1846 koopman Buenos Aires 22-8-1901
Claessen Candidus Amsterdam 22-05-1870 landbouwer Puerto Yerua 5-4-1900
Claessen Juliana Louise Amsterdam 15-04-1863 onderwijzeres Buenos Aires 6-8-1902
Clouse, de Herman Cornelis Batavia 16-10-1877 landbouwer Arequito 14-10-1902
Cock, de Hendrik Jan Kampen 29-06-1860 schilder Buenos Aires 11-3-1903
Cohen Charles Barnet Amsterdam 05-09-1861 makelaar Buenos Aires 22-10-1894
Cohen Luis Amsterdam 20-05-1863 aangestelde Buenos Aires 16-3-1903
Conen Joseph Kerkrade 14-11-1853 fabrikant Buenos Aires 29-5-1903
Conen Joseph Kerkrade 14-11-1853 fabrikant Barracas al Sud 5-8-1893
Cools Enbertus Petrus Tilburg 07-01-1851 conducteur Buenos Aires 5-11-1900
Corbijn Janis Jan Vrouwenpolder 18-03-1852 landbouwer Mendoza 6-9-1903
Croese Willem Jan Amsterdam 15-12-1840 horlogemaker Buenos Aires 24-8-1902
Damme, van Marinus Wolphaartsdijk 31-07-1858 landbouwer Aparicio 1-10-1902
Dannenfelser Adriaan Johan Daniel 's-Gravenhage 20-02-1860 arbeider Buenos Aires 15-10-1902
Dannenfelser Daniël 's-Gravenhage 03-05-1862 schoolmeester Maraco Chico 7-9-1902
Dates Willem Hendrik Johannes Vlissingen 08-05-1851 ingenieur Buenos Aires 2-8-1903
Dates Willem Hendrik Johannes Vlissingen 08-05-1851 ingenieur Buenos Aires 2-8-1893
Diest, van Jacob Amsterdam 03-09-1877 schilder Buenos Aires 19-12-1901
Diggelen, van Adrianus Herman 's-Gravenhage 05-05-1852 bouwkundige Buenos Aires 16-7-1901
Dijk, van Hendricus Cornelis Zwolle 28-05-1865 boekhouder Rufino 9-6-1903
Dijk, van Klaas Uithuizen 21-09-1876 arbeider Tres Arroyos 7-5-1901
Dijkhof Albert Hoegen Apeldoorn 25-01-1852 machinist Buenos Aires 25-10-1900
Dijkstra Jippe Oostdongeradeel 24-09-1878 arbeider Coronel Suarez 29-1-1902
Dijkstra Kornelus Kollum 17-06-1857 landbouwer Buenos Aires 22-4-1903
Dijkstra Kornelus Kollum 16-06-1856 landbouwer Buenos Aires 6-8-1893
Dijkstra Pieter Hendrikus Anjum 06-06-1857 arbeider Buenos Aires 3-9-1900
Dijkstra Taeke Anjum 06-01-1877 arbeider Buenos Aires 1-10-1900
Dirks Pieter Jacobus Terneuzen 29-12-1852 ingenieur Buenos Aires 30-5-1903
Dirks Pieter Jacobus Terneuzen 29-12-1852 ingenieur Buenos Aires 2-8-1893
Dob Albert Usquert 13-05-1845 arbeider Coronel Suarez 10-10-1901
Dob Jan Uithuizen 01-09-1871 arbeider Tres Arroyos 3-9-1900
Domselaar, van Hermanus Nijkerk 21-09-1858 schoenmaker Victoria 15-10-1902
Domselaar, van Hermanus Amsterdam 06-11-1880 spoorbeambte Victoria 23-3-1905
Donga Jakob Hantum 27-10-1877 landbouwer Pigüé 10-8-1904
Doorn Jacob Stedum 09-04-1877 bankwerker Buenos Aires 26-11-1901
Doorn Jan Stedum 30-12-1871 machinist Buenos Aires 26-11-1901
Doorn Sibolt Stedum 26-07-1874 bankwerker Buenos Aires 26-11-1901
Doyer Johannes Jacobus Zwolle 19-06-1862 architect Buenos Aires 10-6-1903
Doyer Johannes Jacobus Zwolle 19-06-1862 architect Buenos Aires 3-8-1893
Dubourcq Herman Johan Amsterdam 20-04-1853 ingenieur Buenos Aires 4-5-1900
Dulk, den Abraham Johannes Den Helder 27-09-1878 machinist Puerto Militar 23-11-1901
Dulk, den Cornelis Martinus Den Helder 07-06-1873 geëmployeerde Puerto Militar 23-11-1901
Dulk, den Louis Willem Frederik Den Helder 22-09-1877 machinist Puerto Militar 23-11-1901
Dulk, den Pieter Johannes Den Helder 09-08-1874 bureauklerk Puerto Militar 29-7-1901
Ebbens Jacob Hallum 13-10-1847 arbeider Tres Arroyos 7-5-1901
Eck, van Henrij Louis Amsterdam 15-05-1843 koopman Buenos Aires 30-5-1903
Eck, van Henrij Louis Amsterdam 15-05-1843 agent van assuradeur Buenos Aires 7-8-1893
Elgersma Ulbe Anjum 27-04-1856 arbeider Azul 16-9-1893
Elllerman Adolphe Rotterdam 19-04-1852 handelsgeëmployeerde Buenos Aires 9-3-1903
Ende, van der Hendrik Johannes Rotterdam 16-10-1859 particulier Buenos Aires 6-8-1902
Ensinck Alphonse Antoine Breda 16-03-1850 koopman Buenos Aires 27-12-1901
Enthoven Henry Rotterdam 10-07-1856 koopman Buenos Aires 11-4-1901
Ernst Arp Oldemarkt 28-04-1850 arbeider Tres Arroyos 30-9-1900
Ernst Jacob Spanga 04-01-1879 arbeider Tres Arroyos 28-8-1902
Es, van Johannes Utrecht 28-06-1858 stucadoor Rosario 25-10-1893
Es, van der Daniel Franciscus 's-Hertogenbosch 09-03-1852 suikerbakker Buenos Aires 13-3-1901
Eveleens Albert Aalsmeer 19-04-1862 huisschilder Tres Arroyos 24-9-1900
Evers Stephanus Franciscus Zwolle 15-01-1865 stoker Buenos Aires 22-8-1901
Faber Sijtze Oudkerk 24-09-1861 landbouwer Chucul 7-1-1902
Faber Sipke Harlingen 28-11-1878 landbouwer Mar del Plata 30-10-1902
Feenstra Willem Amsterdam 19-05-1876 stoker Cordoba 18-2-1903
Feijer Hendrik Ambt Hardenberg 01-10-1849 arbeider Puerto Militar 25-10-1902
Fennema Klaas Holwerd 15-08-1863 werkman Buenos Aires 8-5-1900
Ferwerda Jelte Leeuwarden 07-02-1871 kantoorbediende Buenos Aires 16-10-1902
Florijn Gerardus Cornelus Marie Rotterdam 05-09-1870 koopman Barracas al Sud 30-7-1901
Folkers Theodoor Groningen 02-02-1876 kantoorbediende Buenos Aires 22-5-1900
Fopma Albert Sint Annaparochie 03-02-1854 arbeider Buenos Aires 4-9-1893
Fopma Aldert Het Bildt 03-02-1854 arbeider Buenos Aires 4-6-1903
Fopma Frans Tzummarum 23-09-1875 arbeider Buenos Aires 2-12-1902
Franse Leendert O. en W. Souburg 11-01-1849 schilder Buenos Aires 8-10-1893
Friedt Christiaan Amsterdam 24-12-1881 schilder Azul 15-7-1907
Friedt Jan Frederik Christiaan Amsterdam 20-12-1874 schilder Azul 13-7-1902
Friedt Jan Frederik Christiaan Alkmaar 07-11-1845 schilder Buenos Aires 27-11-1902
Friedt Jan Frederik Christiaan Alkmaar 07-11-1845 schilder Buenos Aires 11-9-1893
Frontroth Egbertus Tubbergen 24-10-1846 timmerman Rosario 25-10-1902
Frontroth Joseph Alowisius Nieuwer-Amstel 09-01-1877 timmerman Rosario 25-10-1902
Furstner Otto Hendrik Amsterdam 23-10-1855 makelaar Buenos Aires 17-6-1903
Gaart, van Johannes Antonius Haarlem 22-05-1857 timmerman Buenos Aires 16-9-1903
Gelderen, van Levie Oudshoorn 24-03-1863 arbeider Buenos Aires 21-8-1893
Genderen, van Arie Sliedrecht 18-05-1874 zeevarende Montevideo 30-12-1903
Gerards Franciscus Jacobus Leiden 29-12-1864 huisknecht Buenos Aires 13-11-1901
Getkate Gerrit Jan Almelo 30-05-1854 schilder Buenos Aires 10-8-1898
Geudeker Johan Adam Amsterdam 03-08-1857 beeldhouwer Mendoza 4-9-1902
Gier, de Gijsbertus Gorcum 26-07-1879 slager Ballesteros 10-11-1902
Gier, de Maarten Gorcum 02-11-1873 decorateur Bell Ville 20-2-1902
Gijsberts Henricus Rotterdam 11-03-1858 timmerman Puerto Militar 4-6-1902
Gijzels Peter IJzendijke 20-12-1843 arbeider Tres Arroyos 15-10-1900
Gitsels Jan Theodoor Hubert Venlo 13-06-1839 meubelmaker Buenos Aires 22-8-1901
Goffin Johannes Henricus Hubertus Maastricht 27-12-1859 chemist (industrieel) Barracas al Sud 29-8-1902
Graaf, de Abraham Oud-Vosmeer 03-09-1839 zonder Rosario 14-8-18..
Graaf, de Hendrik Twijzel 17-09-1865 arbeider Bolivar 26-2-1902
Graaf, van der Jacob Nieuwe-Tonge 31-03-1876 electricien Rosario 18-8-1902
Greven Jan Steenwijk 29-02-1852 borstelmaker Fauwavendie 11-9-1902
Griep Cornelis Waarde 01-10-1859 werkman General La Madrid 24-12-1893
Gritters Doublet Jacob Marie Amsterdam 30-11-1876 ingenieur Avellaneda 28-4-1908
Groendijk Barend Uithuizermeeden 20-02-1845 melkboer Las Rosas 4-11-1902
Groendijk Cornelis Uithuizermeeden 23-12-1859 melkboer Las Rosas 4-11-1902
Groenewoud Julianus Egbertus Wehe 24-04-1863 voerman Bernasconi 6-10-1902
Groot Pieter Zaandam 02-01-1866 zeeman Buenos Aires 20-6-1910
Groothuis Johannes Roosendaal 02-08-1840 arbeider Puerto Militar 6-10-1902
Grootveld Arie Zeist 15-11-1830 metselaar Las Toscas 13-9-1902
Gulden Gustaaf Adolf Zaltbommel 09-02-1871 koopman Buenos Aires 19-10-1900
Haagen, van der Andries Amsterdam 03-01-1853 schoolmeester Arroyo Corte 5-10-1902
Haak, van der Roelof Kollum 15-04-1868 melkboer Azul 13-10-1902
Haan, de Antoon Joure 28-09-1876 timmerman Puerto Militar 14-10-1902
Haan, de Evert Cornelis Joure 05-08-1851 timmerman Puerto Militar 24-8-1902
Haan, de Willem Stiens 28-05-1856 arbeider Rosario 19-10-1893
Hage, van Petrus Jacobus Amsterdam 24-09-1865 werkman La Colina 17-9-1893
Hamelink Jan Zaamslag 05-03-1856 arbeider Buenos Aires 12-11-1902
Hamelink Jan Zaamslag 05-03-1856 arbeider Buenos Aires 6-8-1893
Hammers Johannes Michel Petrus Jutphaas 26-02-1873 kuiper Buenos Aires 6-10-1904
Hamstra Bene Ferwerd 13-03-1859 dagloner Rosario 4-9-1902
Hamstra Bene Ferwerd 13-03-1859 dagloner Rosario 11-8-1893
Hannema Fedde Kollum 14-01-1877 landbouwer Rojas 25-7-1900
Haringa Lodewijk Amsterdam 21-10-1862 timmerman Buenos Aires 22-9-1900
Harpen, van Johannes Krook Amsterdam 17-03-1858 kantoorbediende Buenos Aires 14-8-1893
Hartman Rentje Uithuizen 23-05-1874 arbeider Tres Arroyos 6-9-1900
Hartog André Victor Sliedrecht 27-09-1859 ingenieur Puerto Militar 13-12-1901
Hartogh Louis Eduard Amsterdam 09-11-1868 handelsbediende Buenos Aires 3-8-1893
Hattem, van Martinus Cornelis Sliedrecht 06-12-1847 aannemer La Plata 29-6-1897
Hazenberg Sikke Faan 27-03-1862 werkman Buenos Aires 9-5-1900
Heemskerk Petrus Johannes Maria Haarlem 17-04-1869 schilder Buenos Aires 29-9-1902
Heevel Dirk Johannes Utrecht 17-03-1876 dagloner Chacabuco 20-7-1902
Heevel Johannes Tiel 28-06-1852 metselaar Chivilcoy 26-7-1894
Heide, van der Age Drachten 12-03-1861 landbouwer Halsey 25-2-1900
Heijden, van der Henri Amsterdam 12-12-1876 koopman Buenos Aires 21-8-1902
Heijnen Adrianus Roosendaal 13-12-1864 werkman Conchillos 25-9-1902
Heijnen Marinus Martinus Roosendaal 14-10-1865 werkman Buenos Aires 25-9-1902
Heine Adriaan Rotterdam 22-06-1865 arbeider Buenos Aires 29-8-1902
Hekkema Bartje Burum 18-01-1853 dagloner Rosario 23-8-1902
Helder Martin Burum 07-03-1875 dagloner Rosario 19-8-1902
Helder Tjerk Burum 06-06-1866 dagloner Rosario 19-8-1902
Helder Tjerk Burum 06-06-1866 arbeider Rosario 10-8-1893
Helder Wijbe Burum 13-09-1864 dagloner Rosario 11-8-1902
Helder Wijbe Burum 13-09-1864 arbeider Rosario 10-8-1893
Helmholt Jan Zuidhorn 27-11-1864 arbeider Buenos Aires 18-9-1900
Hemkes Frans Hallum 09-12-1877 arbeider Tres Arroyos 13-1-1901
Hemkes Siebe Franses Hallum 23-08-1843 landbouwer Buenos Aires 6-8-1893
Hennekens Oscar Pierre Hubert Bunde 08-03-1870 graanmakelaar Buenos Aires 6-12-1894
Herfst Jan Rotterdam 18-06-1857 koopman Buenos Aires 31-5-1903
Herfst Jan Rotterdam 18-06-1857 koopman Buenos Aires 4-8-1893
Herlaar Cornelis Jacobus Rotterdam 01-10-1851 timmerman Ensenada 2-3-1901
Herlaar Cornelis Jacobus Amsterdam 20-06-1878 electricien Ensenada 12-10-1901
Hermekens Pierre Oscar Hubert Bunde 08-03-1870 koopman Buenos Aires 7-11-1903
Hodes Johannes Hendricus Schiedam 03-02-1867 kuiper Buenos Aires 6-3-1907
Hoek, van der Pieter Oostvoorne 10-10-1854 landbouwer Concordia 18-6-1900
Hoeve, ten Jan Engwirden 21-08-1873 arbeider Ingeniero White 16-8-1901
Hoeve, ten Rein Heerenveen 01-12-1839 landbouwer Buenos Aires 13-8-1893
Hoeve, ten Tjipke Terbant 22-09-1868 arbeider Buenos Aires 28-2-1894
Hoeven, van der Jan Den Helder 01-09-1857 stouwer Buenos Aires 23-10-1894
Hollestelle Jan 's-Heer Arendskerke 08-12-1863 boerenknecht Coronel Pringles 18-10-1902
Holtkamp Albert Eppe Wormerveer 25-03-1875 bankwerker Buenos Aires 1-5-1901
Homkes Frans Assen 03-03-1845 orgelmaker Rosario 6-10-1902
Homkes Frans Assen 03-03-1845 orgelmaker Rosario 15-11-1893
Homkes Gerrit Johannes Cristiaan Deventer 17-02-1879 timmerman Rosario 8-10-1902
Hoogendijk Ary Pieter Capelle a/d IJssel 19-09-1860 landbouwer Yrgua 14-9-1900
Hoogstra Johannes Kollum 10-11-1848 dagloner Rosario 20-8-1902
Hoogstra Johannes Kollum 10-11-1844 landbouwer Buenos Aires 6-8-1893
Hoogstra Ritske Oostrum 03-05-1875 werkman Buenos Aires 1-6-1903
Hoop, de Jelle Hemelumer Oldeferd 10-10-1862 arbeider Barracas al Sud 30-12-1899
Hoorn Johannes Leiden 01-10-1855 arbeider Tres Arroyos 26-9-1900
Hoorn Johannes Wilhelmus Uithuizen 19-01-1882 schilder Buenos Aires 1-11-1907
Hoorn Wilhelmus Arnoldus Usquert 27-08-1885 zadelmaker Buenos Aires 1-11-1907
Hoos Pieter Hendrik Leiden 20-03-1839 particulier La Plata 29-6-1897
Hopperus Jan Twijzel 05-08-1855 landbouwer Cordoba 6-5-1903
Hopperus Jan Twijzel 05-08-1855 arbeider Roca Pérez 10-8-1893
Horden, van der Paulus Johannes Rotterdam 18-12-1857 metselaar Buenos Aires 18-9-1900
Houten, van Frits Rotterdam 04-03-1871 kantoorbediende Buenos Aires 3-8-1893
Houten, van Herman Buenos Aires 09-07-1862 makelaar Buenos Aires 2-8-1893
Houten, van Jan Buenos Aires 27-07-1867 koopman Buenos Aires 27-8-1902
Houten, van Jan Theodoor Rotterdam 05-01-1856 koopman Buenos Aires 15-6-1903
Houten, van Jan Theodoor Rotterdam 05-01-1856 koopman Buenos Aires 31-7-1893
Houten, van Willem Frederik Rotterdam 20-10-1859 makelaar Buenos Aires 2-6-1903
Houten, van Willem Frederik Rotterdam 20-10-1859 makelaar Buenos Aires 2-8-1893
Houthuijsen Henricus Fransciscus Amsterdam 13-03-1858 schilder Buenos Aires 25-7-1901
Huijsma Cornelis Koudum 11-03-1874 arbeider Coronel Suarez 12-8-1901
Huisman Alle Noordwolde 26-10-1870 landbouwer Coronel Suarez 18-9-1903
Huizer Anthonie Ooltgensplaat 07-01-1849 landbouwer Rosario 12-8-1893
Huizinga Anno Ternaard 18-01-1876 landbouwer Puan 12-1-1902
Huizinga Gosse Ternaard 18-08-1870 landbouwer Puan 12-1-1902
Huizinga Jan Ternaard 30-01-1865 voerman Bernasconi 10-1-1902
Huizinga Tite Ternaard 12-04-1879 arbeider Colonia Pichi 15-6-1902
Hulsteyn, van Jan Maximiliaan Amsterdam 12-01-1864 koopman Buenos Aires 21-8-1902
Hunkemöller Willem Alfons Amsterdam 07-06-1876 timmerman Buenos Aires 21-6-1910
Huyskens Johannes Baptiste Breda 16-07-1844 koopman Mendoza 25-10-1902
IJsseldijke, van Jan Amsterdam 25-03-1856 werkman Rosario 16-10-1902
IJsseldijke, van Jan Amsterdam 25-03-1856 werkman Rosario 13-9-1893
Jacobs Koenraad Schore 27-07-1877 arbeider Chacabuco 30-9-1902
Jacobs Marinus Schore 05-05-1873 arbeider Chacabuco 30-11-1902
Janning J. 21-03-…. timmerman Ensenada
Jans Gerrit Groningen 24-05-1861 arbeider Barracas al Sud 30-12-1899
Jansen Alphinse Marie Theodoor Johan Arnhem 09-01-1872 landbouwer Buenos Aires 8-5-1901
Jansen Cornelis Biervliet 29-12-1875 arbeider Tres Arroyos 3-9-1900
Jansen Pieter Cornelis Biervliet 09-02-1870 arbeider Tres Arroyos 3-9-1900
Jansma Riekel Bergum 13-06-1863 landbouwer Chucul 7-1-1902
Jaspers Petrus Rotterdam 15-11-1887 bakker Buenos Aires 22-1-1909
Jobse Johannes Vlissingen 03-08-1861 schoenmaker Las Toscas 13-9-1902
Joghems Everardus Gerardus Amsterdam 21-03-1876 bierbrouwer Fray-Bentoo 30-8-1902
Jong, de Eke Johannes Beetgum 11-09-1876 landbouwer Carcarana 10-11-1902
Jong, de Hermannes Johannes Beetgum 31-08-1878 landbouwer Carcarana 10-11-1902
Jonge, de> Lucas Kruiningen 29-07-1850 landbouwer Buenos Aires 6-8-1893
Jongh, de Daniel Franciscus Dordrecht 13-03-1877 zeevarende Buenos Aires 12-1-1901
Jongh, de Willem Dordrecht 30-04-1874 zeevarende Buenos Aires 5-9-1900
Jonksma Gerrit Molkwerum 20-01-11843 landbouwer Campo de Botha 30-9-1902
Kaestner Willem Deventer 14-11-1824 onderwijzer Buenos Aires 8-10-1893
Kalis Cornelis Sliedrecht 16-11-1864 molenbaas Buenos Aires 26-7-1903
Kalis Cornelis Sliedrecht 16-11-1864 schipper Buenos Aires 1-10-1893
Kalis Mathijs Sliedrecht 27-02-1867 schipper Boca 5-8-1893
Kalis Matthijs Sliedrecht 27-02-1867 molenbaas Ensenada 26-7-1903
Kalle Hendrik Cornelis Nieuwe-Tonge 03-02-1877 arbeider Tres Arroyos 10-11-1901
Kalle Johannes Nieuwe-Tonge 22-10-1852 arbeider Tres Arroyos 9-10-1900
Kalle Kornelis Hendrik Nieuwe-Tonge 30-11-1875 arbeider Tres Arroyos 19-11-1902
Kalle Leendert Middelharnis 21-11-1878 arbeider Tres Arroyos 12-12-1901
Kalsbeek Sierk Amsterdam 23-05-1858 smid Necochea 17-10-1902
Karelse Cornelis Wemeldinge 13-02-1857 arbeider Barracas al Sud 28-12-1901
Kemenade, van Mathias Rumoldus Veghel 01-07-1855 timmerman Quilmes 18-1-1902
Kemner Franciscus Wilhelmus Rotterdam 05-05-1841 arbeider Buenos Aires 17-8-1893
Kenter Johan Philip Coenraad Amsterdam 22-01-1839 arbeider Ensenada 9-9-1901
Kets Gerrit Arnhem 25-12-1854 zonder Mendoza 4-6-1900
Ketting Olivier Theodorus Jacobus Semarang 22-07-1858 bloemist Buenos Aires 19-12-1901
Keukelaar Cornelis Pieters Kloetinge 23-08-1882 werkman Tres Arroyos 2-3-1907
Kiewiet Willem Farmsum 03-08-1866 hoofdconducteur Galvez 20-9-1902
Kiewiet Willem Delfzijl 03-08-1866 apicultor San Martin 18-8-1908
Kinderen, der Julius Petrus Antonius Roermond 22-05-1851 broodbakker Rosario 20-9-1902
Klap Bastiaan Westkapelle 14-07-1867 arbeider Buenos Aires 12-11-1902
Klap Bastiaan Westkapelle 14-07-1867 arbeider Buenos Aires 7-8-1893
Kleijwegt Johannes Hilligersberg 13-05-1854 schoenmaker Buenos Aires 17-8-1901
Klink Korneles Gerrits Dirksland 24-04-1881 werkman Tres Arroyos 26-5-1904
Kloosterman Dirk Amsterdam 04-02-1872 arbeider Tres Arroyos 29-7-1900
Kloosterman Harmen Christoffel Amsterdam 13-07-1869 werkman Tres Arroyos 28-7-1900
Kloosterman Hendrik Amsterdam 01-09-1878 arbeider Tres Arroyos 19-2-1902
Knaap Johannes Willem Frederik Amsterdam 05-06-1861 timmerman Buenos Aires 22-1-1902
Knaapen Johannes Petrus Velsen 21-03-1863 arbeider Buenos Aires 1-10-1900
Knapen Joannus Wilhelmus Jacobus Weert 23-05-1851 snijder Buenos Aires 17-2-1902
Kneeteman Lucas Dirk Amsterdam 29-07-1844 timmerman Buenos Aires 1-3-1906
Kneeteman Lukas Dirk Amsterdam 29-07-1844 timmerman Buenos Aires 12-11-1897
Knol Pieter Ezinge 13-10-1874 nachtwachter Buenos Aires 30-4-1900
Koc, de Martonia Maria Krabbendijke 10-11-1852 zonder Buenos Aires 15-9-1904
Köhnke Johannes Antonius Amsterdam 28-11-1884 schilder Buenos Aires 29-8-1910
Kok Fransiscus Teodores Johannes Amsterdam 18-02-1850 schoenmaker Buenos Aires 6-8-1893
Koning Peter Franciscus Groesbeek 27-02-1855 schilder Buenos Aires 1-2-1903
Koning Peter Franciscus Groesbeek 27-02-1855 schilder Buenos Aires 14-8-1893
Kooij, van Dirk Doesburg 18-12-1866 machinist Rosario 17-11-1903
Kooij, van Dirk Doesburg 18-12-1866 machinist Buenos Aires 7-9-1894
Kooij, van Dorus Anthonius Doesburg 30-10-1864 machinist Puerto Militar 10-1-1902
Kooij, van Roelof Anthonius Doesburg 01-04-1873 machinist Puerto Militar 10-1-1902
Kooistra Meles Gerrit Ee 22-02-1872 landbouwer Puan 5-10-1902
Kooistra Meles Wijbe Ee 17-07-1877 voerman Bernasconi 5-10-1902
Kooistra Melis Gerrits Engwierum 17-11-1842 landbouwer Puan 5-10-1902
Kool Cornelis Midwoud 29-01-1845 kaasmaker Roldan 14-2-1902
Kool Cornelis Wieringerwaard 24-09-1876 koopman Las Rosas 30-10-1902
Kool Reinderd Midwoud 14-11-1848 kaasmaker Roldan 26-12-1901
Koolen Johannes Martinus Oosterwijk 06-10-1862 leerlooier Buenos Aires 5-9-1900
Koornstra Pieke Jans Koudum 15-01-1881 landbouwer Rojas 10-8-1908
Koornstra Rinse Koudum 01-07-1875 landbouwer Arias 30-6-1902
Koornstra Rintje Workum 14-02-1877 werkman Buenos Aires 18-8-1902
Koornstra Teke Jans Koudum 15-01-1881 landbouwer Royas 25-2-1904
Korenhof Pieter Antonie Groothuis Amsterdam 27-02-1869 timmerman Ensenada 24-1-1901
Korstanje Jacobus Biezelinge 23-11-1877 arbeider Buenos Aires 30-10-1902
Korstanje Jan Kloetinge 27-01-1871 arbeider Buenos Aires 29-4-1903
Korstanje Marinus Kapelle 06-12-1837 arbeider Buenos Aires 8-3-1901
Korstanje Pieter Kloetinge 12-08-1866 molenbaas Buenos Aires 13-1-1910
Koster Adriaan Yerseke 26-02-1880 ijzergieter Buenos Aires 6-11-1903
Koster Cornelis Yerseke 11-10-1867 dagloner Rosario 4-10-1902
Koster Dingenis Yerseke 19-08-1849 landarbeider Esperanza 26-3-1902
Koster Hendrik Wolphaartsdijk 15-10-1857 arbeider Tres Arroyos 3-9-1900
Koster Marinus Yerseke 04-08-1877 werkman Tacuarendi 6-9-1902
Koster Paulus Rijswijk 07-08-1861 wasman Buenos Aires 8-10-1902
Kraaijenbrink Jakob Herman Rotterdam 16-02-1876 koopman Buenos Aires 29-10-1902
Kraaijeveld Jan Sliedrecht 22-08-1857 onderbaas Puerto Militar 22-8-1902
Kraaijeveld Pieter Sliedrecht 06-09-1875 zeevarende Buenos Aires 10-5-1901
Krafft Carel Jacobus Petrus Johannes Amsterdam 29-11-1840 timmerman Gran Galo 30-6-1903
Kramer Evert Amsterdam 24-07-1869 stoker Buenos Aires 28-8-1901
Kranenborg Pieter Hendrik Zuidhorn 02-12-1878 arbeider Buenos Aires 25-2-1902
Kremer Jan Vries 04-07-1847 matroos Puerto Militar 22-8-1902
Kreukniet Johannes Cornelis Rotterdam 11-12-1857 landbouwer Buenos Aires 21-8-1901
Krombeen Cornelus Kruiningen 01-03-1863 arbeider Azul 30-10-1893
Kruizenga Jan Leens 13-08-1857 arbeider Puerto Militar 25-10-1902
Kwist Adriaan Dinteloord 26-02-1867 arbeider Buenos Aires 23-1-1901
Kwist Bastiaan Dinteloord 13-08-1864 machinist Vieytes 4-2-1901
Laan, van der Goosen Haarlemmermeer 27-01-1858 landbouwer Mercedes Corientes 27-8-1902
Langbroek Willem Dinteloord 21-05-1840 zonder Buenos Aires 31-1-1901
Lavooij Hubregt Kruiningen 15-07-1879 landbouwer Tacuarendi 13-9-1902
Lavooij Jan Kruiningen 09-10-1874 landbouwer Tacuarendi 6-9-1902
Leegstra Jacob Jans Murmerwoude 05-03-1845 landbouwer Buenos Aires 26-6-1903
Leegstra Tjeerd Nijkerk 08-10-1878 werkman Rosario 21-10-1902
Leenema Rinse Minnertsga 17-05-1880 landbouwer Puan 4-12-1906
Leeuw, de Wilhelmus Johannes Rotterdam 03-12-1859 timmerman Campana 22-12-1893
Lehman Evert Scheemda 11-10-1878 arbeider Tres Arroyos 11-11-1901
Lehman Gerrit Scheemda 14-12-1871 arbeider Tres Arroyos 3-9-1900
Lehman Johannes Leeuwarden 25-05-1839 arbeider Tres Arroyos 3-9-1900
Lehman Jurgen Johannes Scheemda 22-08-1869 arbeider Tres Arroyos 24-9-1900
Leijs Jan Kapelle 25-03-1870 arbeider Esperanza 25-1-1902
Leunis Jan Delftshaven 08-12-1865 machinist Quilmes 1-12-1893
Lever Ebbe Zuidbroek 19-06-1868 directeur hotel Buenos Aires 1-9-1902
Liernur Johannus Gerardus 's-Gravenhage 02-01-1864 banketbakker Tandil 10-11-1902
Linnekamp Coenraad Petrus Cristiaan Amsterdam 23-12-1868 ambachtsman Puerto Militar 1-10-1902
Loonstra Jan Grootegast 20-05-1864 dagloner Rosario 20-8-1902
Loonstra Jan Grootegast 20-05-1864 werkman Buenos Aires 5-9-1893
Louw, de Matthijs 's-Gravenhage 29-05-1864 timmerman Buenos Aires 8-11-1901
Lugthart Gerardus Marinus Gouda 04-04-1852 schilder Tres Arroyos 7-5-1901
Luit Alje Ulrum 01-06-1891 peon Est. Las Charas 31-8-1908
Luit Jan Ulrum 15-03-1858 werkman Buenos Aires 8-5-1900
Lume, van Albertus Jacobus Bleiswijk 14-11-1869 timmerman Rosario 28-8-1902
Lume, van Jacobus Hof van Delft 19-04-1842 timmerman Rosario 30-8-1902
Maat, de Hendrikus Jozeves Hansweert 23-12-1877 machinist Quilmes 4-2-1902
Maat, de Johanes Augustinus Hansweert 09-07-1875 bakker Banfield 4-2-1902
Maesen de Somtreff, van der Maurice Paul Louis Houthem 28-08-1866 landheer Santiago del Estero 6-11-1906
Mair, le Jacob Johannes 's-Gravenhage 04-06-1855 timmerman Buenos Aires 10-12-1901
Marijt Theodorus Fredericus Haarlemmermeer 25-05-1873 kantoorbediende Buenos Aires 10-7-1901
Maring Hendrik Baflo 29-09-1866 zeeman Buenos Aires 8-1-1904
Marinissen Willem Sint Laurens 15-02-1853 werkman La Colina 13-9-1893
Matthijsse Jan Rilland-Bath 15-02-1870 arbeider Esperanza 25-1-1902
Meer, van der Adrianus Zegwaard 01-01-1845 metselaar Rosario 6-11-1902
Meer, van der Jacobus Johannes Adrianus Vrijenban 07-12-1871 machinist Rosario 6-9-1902
Meijne Maarte Brielle 01-06-1868 arbeider Rosario 8-8-1893
Meinsma Egbert Marinus 's-Gravenhage 01-10-1846 meubelmaker Buenos Aires 29-10-1901
Meinsma Taeke Bendert Hendrik 's-Gravenhage 30-04-1872 machinist Buenos Aires 12-1-1901
Mell Jacobus Albertus Amsterdam 16-03-1877 bankwerker Buenos Aires 18-5-1900
Mertens Johannes Leek 26-06-1863 stoker Rosario 17-10-1893
Miedema Jacobus Tzummarum 06-03-1878 arbeider Echevarria 22-2-1903
Miedema Pieter Tzummarum 02-07-1865 arbeider Echeveria 20-5-1903
Minnaard Jacob Wolphaartsdijk 16-02-1880 landbouwer Coronel Dorrego 30-8-1905
Minnaard Willem Wolphaartsdijk 01-09-1857 landbouwer Aparicio 18-12-1900
Molen, van der Doede Kollum 16-03-1844 landbouwer Puan 4-11-1902
Molen, van der Evert Kollum 14-04-1877 landbouwer Coronel Suarez 5-11-1902
Molen, van der Jacob Kollum 06-12-1872 arbeider Puan 16-7-1902
Molen, van der Jan Tonnis Uithuizen 30-08-1883 werkman Tres Arroyos 2-3-1907
Molen, van der Remmert Uithuizen 25-11-1878 arbeider Tres Arroyos 12-12-1901
Molen, van der Tonnis Uithuizen 16-12-1854 arbeider Tres Arroyos 3-9-1900
Molenmaker Reinderd Bolsward 05-01-1849 schilder Buenos Aires 22-1-1903
Mook Jan Rotterdam 18-06-1878 machinist Buenos Aires 1-9-1902
Mook Jan Rotterdam 03-02-1845 arbeider Buenos Aires 17-10-1903
Mook Jan Rotterdam 03-02-1845 metselaar Buenos Aires 19-8-1893
Mook Johan Abraham Rotterdam 07-09-1868 metselaar Buenos Aires 6-8-1893
Mulder Jan Kwadijk 20-03-1850 tuinman Banfield 4-12-1901
Mulder Johannes Leiden 11-10-1870 zonder Coronel Suarez 8-7-1901
Muller Jan Frederik Amsterdam 25-02-1873 landbouwer Buenos Aires 28-5-1904
Mulock Houwer Hendrik Willem Tegelen 12-10-1863 boekhouder Asuncion 19-8-1901
Munck, de Maria Amsterdam 07-09-1830 zonder La Colina 20-9-1893
Nales Anthonius Adrianus Leiden 20-09-1881 landbouwer Fair 30-9-1904
Nicola Carel 's-Gravenhage 04-05-1865 suikerbakker Rauch 10-11-1902
Nicola Gerardus 's-Gravenhage 10-03-1841 confitero Rauch 5-11-1902
Nicola Nicolaas 's-Gravenhage 26-07-1866 meubelmaker Buenos Aires 17-11-1902
Nicolaas Karel Johannes 's-Gravenhage 03-02-1852 vormer Rosario 5-10-1902
Nieborg Pieter Slochteren 26-05-1854 arbeider Chivilcoy 5-11-1894
Nielsen Fransciscus Rotterdam 14-04-1886 stoker Buenos Aires 11-7-1910
Nieuwenhuijze Abraham Rittem 17-03-1869 arbeider Buenos Aires 20-10-1900
Nieuwenhuijze Cornelus Jacobus Rillandbos 21-08-1863 arbeider Buenos Aires 4-10-1902
Nieuwenhuijze Cornelus Jacobus Rillandbos 21-08-1863 landbouwer Buenos Aires 6-8-1893
Nieuwenhuize Cornelis Wolphaartsdijk 15-05-1884 arbeider Rosario 16-8-1902
Nieuwenhuize Jacobus Wolphaartsdijk 14-06-1838 arbeider Rosario 22-9-1902
Nieuwenhuize Marinus Wolphaartsdijk 23-05-1876 arbeider Rosario 19-8-1902
Nijnatten, van Adrianis Bavel 23-12-1878 timmerman Buenos Aires 17-2-1903
Nijnatten, van Anthonius Johannes Bavel 31-03-1875 timmerman Buenos Aires 29-1-1903
Nijnatten, van Gerardus Joannes Grave 29-06-1845 timmerman Buenos Aires 29-1-1903
Nonhebel John Abraham Christoffer Vaassen 14-11-1857 makelaar Buenos Aires 8-6-1901
Noordam Arie Hof van Delft 21-09-1862 vleeshouwer Rosario 3-4-1894
Noordam Johannes Hof van Delft 10-11-1865 landbouwer Rosario 3-4-1894
Noordijk Pieter Dirksland 18-06-1850 arbeider Rosario 16-8-1893
Nucels Jan Uithoorn 27-10-1849 arbeider Puerto Militar 25-10-1902
Nus, van Willem Utrecht 22-03-1854 smid Buenos Aires 28-12-1903
Nus, van Willem Utrecht 22-03-1854 smid Rosario 3-4-1894
Okker Jacob Dirksland 19-03-1840 zonder Rosario 16-8-1893
Okker Johannes Stellendam 31-10-1847 zonder Rosario 20-8-1902
Okker Johannes Stellendam 30-10-1847 landbouwer-voorman Rosario 16-8-1893
Olthoff Pieter Zuidhorn 06-09-1861 landbouwer Tres Arroyos 11-9-1900
Olthoff Popke Zuidhorn 05-01-1859 stoomzaagfabrieksknecht Rosario 10-8-1893
Ortmann Louis Eduard August Rotterdam 06-11-1865 koopman Buenos Aires 31-7-1903
Ortmann Louis Eduard August Rotterdam 06-11-1865 koopman Buenos Aires 1-8-1893
Otte Cornelis Hoedekenskerke 02-05-1863 arbeider Esperanza 27-1-1902
Otte Pieter Heinkenszand 27-09-1873 voerman Tres Arroyos 29-9-1900
Otto Christiaan Wilhelm Doesburg 06-02-1852 gasfitter Buenos Aires 7-3-1903
Otto Jacob Oostdijk 13-09-1873 matroos Puerto Militar 22-8-1902
Oudkerk Philippus Zaandam 01-10-1850 aannemer Buenos Aires 27-8-1902
Oudkerk Philippus Zaandam 01-10-1850 timmerman Barracas al Sud 14-8-1893
Overeem Jacobus Maarsen 28-10-1850 zonder Buenos Aires 20-5-1901
Paats Friedrich Gerry Christian Rotterdam 28-04-1877 zeevarende Buenos Aires 2-11-1903
Paats Friedrich Wilhelm Rotterdam 12-01-1876 kantoorbediende Asuncion 1-9-1899
Pauwels Derk Stedum 10-02-1859 landbouwer Rosario 15-8-1893
Pauwels Harm Zuidhorn 16-01-1877 arbeider Puan 28-2-1902
Pauwels Hendrik Stedum 08-10-1877 timmerman Rosario 30-8-1902
Pauwels Jakob Garsthuizen 14-05-1855 werkman Rosario 30-8-1902
Pauwels Jakob Stedum 14-05-1855 landbouwer Rosario 15-08-1893
Pauwels Jan Zuidhorn 13-11-1869 arbeider Pigüé 8-1-1902
Pauwels Klaas Zuidhorn 03-02-1872 arbeider Puan 23-2-1902
Pauwels Kornelis Ezinge 27-08-1843 landbouwer Puan 23-2-1902
Pauwels Kornelis Zuidhorn 04-10-1879 arbeider General Deheza 18-10-1902
Pauwels Roelf Zuidhorn 29-07-1875 arbeider Puan 23-2-1902
Pauwels Roelf Noordhorn 07-08-1867 arbeider General Deheza 25-10-1902
Pauwels Roelf Noordhorn 07-08-1867 arbeider Rosario 8-8-1893
Pauwels Sijtse Noordhorn 18-01-1840 landbouwer General Deheza 11-12-1901
Pauzenga Paulus Oostdongeradeel 28-07-1838 arbeider Buenos Aires 15-11-1894
Pauzenga Tjerk Oostdongeradeel 31-01-1871 arbeider Buenos Aires 15-11-1894
Payen Jules Henri Cesar Auguste Nijmegen 05-05-1876 boekhouder Villa Ascasubi 1-8-1901
Peeters Jean Dongen 15-05-1835 leerlooier Rosario 15-12-1893
Philipse Gillis Nieuw en St. Joostland 27-04-1860 arbeider Vedia 6-11-1901
Pienacker Marten Maartens Kollum 10-04-1869 landbouwer Drabble 21-1-1903
Pietersen Willem Pieter Vlissingen 18-08-1891 matroos Buenos Aires 21-6-1910
Pijl, vand er Jacobus Johan Amsterdam 11-07-1875 chauffeur Buenos Aires 14-2-1910
Pinège Willem Cornelis Evert Banda 15-07-1855 landbouwer Buenos Aires 4-2-1903
Pinège Willem Cornelis Evert Banda 14-07-1855 haciendero Villa Franca (Paraguay) 4-3-1905
Plate Henri Eduard Batavia 29-07-1850 koopman Asuncion 7-6-1903
Plate Henri Eduard Batavia 29-07-1850 agent Asuncion 29-7-1893
Ploeg, Jansma van der Frans Karel August Jansma 's-Gravenhage 12-2-1880 koopman Quillen 18-2-1909
Ploeg, van der Elze Paesens 17-12-1833 arbeider Pehuajo 6-3-1903
Ploeg, van der Freerk Oostdongeradeel 24-11-1877 arbeider Bolivar 26-2-1902
Ploeg, van der Freerk Grijpskerk 25-10-1872 arbeider Pehuajo 20-4-1902
Ploeg, van der Harmen Oostdongeradeel 29-10-1868 arbeider Bolivar 26-2-1902
Ploeg, van der Jan Grijpskerk 05-03-1871 arbeider Pehuajo 21-4-1902
Ploeg, van der Nanne Noordwolde 09-05-1862 arbeider Tres Arroyos 2-9-1900
Ploeg, van der Siebe Oostdongeradeel 29-07-1873 arbeider Bolivar 26-2-1902
Ploeg, van der Sipke Grijpskerk 19-09-1875 arbeider Pehuajo 20-4-1902
Ploeg, van der Sjoerd Oostdongeradeel 16-12-1875 arbeider Bolivar 26-2-1902
Pluis Johannes Uithuizermeeden 14-08-1865 arbeider Tres Arroyos 3-9-1900
Pluis Klaas Usquert 11-01-1877 conducteur F.C.S. Buenos Aires 1-8-1900
Pluis Klaas Leermens 15-03-1837 arbeider Tres Arroyos 3-9-1900
Pluis Lutje (Luitje) Uithuizen 16-12-1871 arbeider Necochea 6-9-1900
Pluis Tjitte (Tidde) Uithuizen 11-09-1874 arbeider Tres Arroyos 3-9-1900
Poepelen, van Jan Cornelis Tholen 12-12-1863 werkman Rosario 6-9-1902
Poepelen, van Jan Cornelis Tholen 12-12-1863 landbouwer Rosario 11-8-1893
Pompstra Jan Kloosterburen 28-02-1877 landbouwwerkman Coronel Pringles 10-10-1902
Pool Pieter Barsingerhorn 21-03-1862 landbouwer Campo de Botha 20-9-1902
Post Rudolph Carl Joan Oud Gastel 25-12-1874 schilder Rosario 24-9-1902
Posthumus Hendrik Leeuwarden 23-09-1844 timmerman Tres Arroyos 3-9-1900
Postma Dirk Surhuizum 25-05-1859 dagloner Rosario 19-8-1902
Postma Dirk Surhuizum 25-05-1859 arbeider Rosario 10-8-1893
Postma Johan Jacob Martinus Amsterdam 05-08-1877 stoker Rosario 11-10-1902
Postma Willem Kollum 19-10-1855 landbouwer General Deheza 23-11-1901
Pouls Gustaaf Emmerik 11-10-1859 arbeider Puerto Militar 25-10-1902
Prins Wielandt Hendrik Otto Probolingo 05-09-1875 klerk Buenos Aires 4-8-1900
Prins Wielandt Petrus Thomas Probolingo 30-06-1874 employee Buenos Aires 4-8-1900
Proos Marinus Boudewijn Goes 03-03-1858 schilder Buenos Aires 25-6-1901
Prosman Adriaan Yerseke 24-05-1874 dagloner Rosario 4-10-1902
Prosman Arie Hermanus Fort Bath 06-02-1846 landbouwer Colonie Progresso 5-12-1902
Prosman Hermanus Kruiningen 22-03-1873 landbouwer Colonia Progresso 15-12-1902
Quarré Pieter Noordwolde 27-02-1874 voerman Barracas al Sud 21-5-1902
Quarré Rein Noordwolde 26-11-1847 arbeider Buenos Aires 21-5-1902
Raap, van Abraham Karel Amsterdam 19-04-1870 boormeester Buenos Aires 26-1-1907
Raat Jan Jacques Halfweg Haarlem 03-03-1870 koetsier Chivilcoy 13-12-1893
Ragüt Hendrik Pieter Terneuzen 06-06-1856 zeevarende Buenos Aires 5-11-1902
Rebel Hendrik Huizen 22-09-1858 huisknecht Buenos Aires 6-11-1893
Reemeerie Evert 's-Gravenhage 06-08-1885 bankwerker Avellaneda 14-6-1908
Reemeerie Klaas Evers Donkerbroek 21-10-1838 arbeider Buenos Aires 4-2-1904
Reemeerie Klaas Evers Donkerbroek 21-10-1838 werkman Rosario 3-3-1894
Rees, van Cornelis Amsterdam 28-03-1853 koetsier Puerto Militar 17-8-1902
Rees, van Willem Ambon 17-07-1859 ingenieur Buenos Aires 11-10-1900
Reinders Albert Wildervank 19-09-1859 stucadoor Rosario 19-8-1902
Reuter, de Willem Papendrecht 22-09-1854 timmerman Puerto Militar 29-12-1902
Richard Hermanus Lodewijk Amsterdam 20-11-1873 arbeider Buenos Aires 18-5-1901
Riddering Cornelis Jan Groningen 25-04-1871 slager Tornquist F.C.S. 19-4-1900
Riemersma Jasper Hantum 28-11-1875 landbouwer General Deheza 11-12-1901
Riemersma Johannes (Ooster)nijkerk 15-03-1850 landbouwer General Deheza 11-12-1901
Riemersma Riemeren Westdongeradeel 02-02-1879 landbouwer General Deheza 9-11-1902
Rietzschel Augustus Joannes Theodorus Maximiliaan Amsterdam 08-03-1840 topograaf Buenos Aires 2-10-1900
Rijbroek, van Franciscus Johannes Rotterdam 16-02-1843 fabrikant Gualeguaychu 12-12-1901
Rijers Maria 's-Hertogenbosch 08-09-1853 werkvrouw Rosario 4-10-1902
Rijnbach, van Andries Albert Rotterdam 14-03-1839 onderwijzer Ensenada 31-8-1900
Rijpstra Albert Metslawier 08-10-1872 landbouwer Azul 23-11-1902
Rijpstra Rommerd Ee 30-03-1876 arbeider Azul 22-9-1902
Rijswijk, van Antonius Leiden 26-01-1878 stoker Buenos Aires 2-12-1902
Rindertsma Feitze Het Bildt 05-05-1876 arbeider Buenos Aires 26-1-1903
Rindertsma Sjouke Franekeradeel 16-05-1846 arbeider Buenos Aires 3-2-1896
Ringel Carl Maria Arthur Aken 07-05-1873 koopman Buenos Aires 7-8-1903
Rochette Jean Joseph Maastricht 28-10-1868 landeigenaar Juarez 3-4-1900
Roelse Jan Serooskerke (W.) 17-06-1861 landbouwer Yerua 13-5-1900
Roest Aart Werkendam 09-12-1859 schipper Buenos Aires 4-3-1901
Rompelman Henriette Frederika Louise Amsterdam 22-02-1848 zonder Ensenada 1-10-1902
Rooij, van Roelof Doesburg 01-04-1871 machinist Puerto Militar 7-10-1902
Roos Teunis Doekes Amsterdam 04-03-1864 zeevarende Buenos Aires 30-10-1902
Roozemond Izaak Stavenisse 08-02-1836 landbouwer Arequito 14-10-1902
Santen, van Otto Christiaan Krimpen a/d Lek 16-01-1857 estanciero Pueblo Victorica 19-12-1901
Savelkoul Karolus Wilhelmus Born 03-04-1863 koopman Buenos Aires 25-9-1893
Schaaff, van der Jan Amsterdam 17-04-1858 timmerman Barracas al Sud 4-12-1901
Schagen Cornelis Blokker 18-06-1869 kaasmaker Estacion Shaw 23-10-1893
Schaik Martinet, van François Christiaan 's-Gravenhage 16-01-1860 schilder Buenos Aires 6-9-1901
Schaik, van Frans Haarlemmermeer 30-06-1877 landbouwer La Larga 28-9-1902
Schaik, van Johannes Haarlemmermeer 11-05-1879 landbouwer La Larga 16-11-1902
Schaik, van Pieter Haarlemmermeer 03-09-1880 landbouwer La Larga 16-11-1902
Schefer Johannes Bernardus Zoeterwoude 10-09-1830 dagloner Rosario 4-10-1902
Schefer Johannes Bernardus 's-Hertogenbosch 24-05-1866 dagloner Rosario 11-10-1902
Schelkly Wilhelm Friedrich Hermann Rohrbach 23-04-1856 geneesheer Buenos Aires 16-12-1901
Schelkly Wilhelm Friedrich Hermann Rohrbach 23-04-1856 geneesheer Buenos Aires 9-4-1910
Schoenmaker Johan Loosduinen 04-12-1874 landbouwer Coronel Suarez 17-8-1902
Scholte Hendrik Rotterdam 31-03-1886 graanhandelaar Buenos Aires 19-4-1910
Schöne Hugo Amsterdam 17-07-1863 agricultor Santiago del Estero 30-10-1902
Schöne Hugo Amsterdam 17-07-1863 landbouwer Santiago del Estero 8-6-1910
Schot Otto Daniel Amsterdam 07-02-1864 bankwerker Rosario 1-9-1902
Schouten Wilhelmus Petrus 's-Gravenhage 02-01-1873 koopman Asuncion 3-12-1904
Schraft, van der Gerrit Cornelis Rotterdam 22-09-1851 boekhouder San Juan 11-12-1900
Schröder Bernardus Hendrikus Daniel Breda 25-05-1858 schoenmaker Rosario 4-10-1902
Schuring Tammo Uithuizermeeden 17-12-1854 arbeider Buenos Aires 17-8-1901
Schut Jan Cornelis Kollum 07-03-1877 arbeider Buenos Aires 18-9-1900
Schut Jan Kornelis Kollum 27-12-1846 arbeider Buenos Aires 10-8-1893
Sens Adriaan Marinus Heusden 09-11-1859 schilder Rosario 5-9-1902
Severiens Johan Koert Amsterdam 13-10-1878 arbeider Azul 15-8-1902
Severiens Reinardus Amsterdam 29-11-1851 schoenmaker Azul 15-8-1902
Sinke Leendert Willem Zierikzee 24-07-1873 machinist Buenos Aires 24-9-1902
Slegt Hendrik Zierikzee 02-12-1856 arbeider Baradero 10-10-1898
Slimmens Ary 's-Heer Arendskerke 14-09-1839 arbeider Buenos Aires 22-2-1903
Slimmens Cornelis Wolphaartsdijk 30-12-1876 ketelsmid Junin 5-1-1903
Slimmens Johannes Wolphaartsdijk 12-02-1874 bankwerker Junin 5-1-1903
Slimmens Marinus Wolphaartsdijk 07-12-1866 schilder Buenos Aires 3-1-1903
Slimmens Markus Wolphaartsdijk 18-11-1870 schilder Junin 5-1-1903
Slubbers Johan Middelburg 16-02-1852 schoenmaker Arrecifes 22-9-1901
Smidt Frederik Amsterdam 06-08-1859 koopman Buenos Aires 5-8-1893
Smidt Gerrit Ternaard 30-03-1875 arbeider Tres Arroyos 9-10-1900
Smidt Pieter Anjum 14-07-1876 voerman Tres Arroyos 9-10-1900
Smidt Renze Hantumhuizen 25-12-1842 arbeider Tres Arroyos 3-9-1900
Smit Gerrit Medemblik 02-11-1856 timmerman Bella Vista 15-10-1902
Smitsaart Cornelis Amsterdam 30-01-1852 schilder Buenos Aires 4-3-1903
Snijders Hendrik Zijldijk 30-12-1878 dagloner Las Rosas 4-11-1902
Snijders Marinus Zoutkamp 26-02-1878 mandenmaker Buenos Aires 1-6-1903
Soepboer Hylke Hantum 03-08-1873 arbeider Buenos Aires 15-6-1903
Soepboer Johannes Hantum 15-08-1850 arbeider Chivilcoy 25-11-1893
Spanjerberg Martinus Amsterdam 08-11-1862 klerk E.C.S. Quilmes 28-7-1900
Stadman Willem Frederik Amsterdam 20-05-1854 gasfitter Baradero 9-12-1897
Steeg, ter Jan Rheden 18-10-1836 zonder Buenos Aires 12-9-1902
Steeman Johannes Bernardus Nijmegen 06-03-1870 landbouwer Las Toscas 11-9-1902
Steeman Jozefus Anthonius Rotterdam 05-01-1876 landbouwer Tacuarendi 6-9-1902
Steen, van der Gerard Amsterdam 15-11-1862 aannemer Banfield 9-4-1900
Steenhoven, van den Hillegardus Utrecht 24-12-1876 ingenieur Buenos Aires 7-2-1907
Steffens Frans Carel Noordwijk 20-01-1864 schilder Buenos Aires 5-8-1893
Steketee Marinus St. Maartensdijk 26-11-1862 landbouwer Tacuarendi 6-9-1902
Steur, de Hendrik Abraham Heinkenszand 05-04-1877 arbeider Rio Cuarto 19-4-1902
Steurrijs Magdalena St. Kruis 06-04-1864 zonder Buenos Aires 25-6-1903
Stienen Cornelius Lisse 12-02-1852 arbeider Barracas al Sud 5-12-1901
Stijntjes Jan Laurens Karel Prinsenhage 24-10-1854 koopman Buenos Aires 27-7-1903
Stoel Leonard François Gerard Amsterdam 03-07-1873 koopman Buenos Aires 5-10-1906
Striethorst Frans Arnold Adriaan Amsterdam 17-02-1854 koopman Buenos Aires 14-7-1903
Striethorst Frans Arnold Adriaan Amsterdam 17-02-1854 koopman Buenos Aires 7-8-1893
Stroom Joannes Amby 24-04-1865 cementwerker Quilmes 14-12-1901
Struis Andreas Dirksland 11-08-1846 arbeider Buenos Aires 1-6-1903
Struis Andreas Dirksland 11-08-1846 arbeider Rosario 11-8-1893
Tange Willem Wolphaartsdijk 24-02-1884 arbeider Chacabuco 21-9-1902
Teerink Hendrik Zutphen 23-10-1859 kantoorbediende Buenos Aires 3-11-1900
Tempel Jan Warffum 03-03-1854 arbeider Coronel Suarez 12-8-1901
Tempelman Theodorus Zalk 16-01-1864 koopman Buenos Aires 26-12-1900
Thaden Regnerus Wilhelm Amsterdam 10-06-1870 stoker Buenos Aires 10-5-1901
Thijsen Jozephus Alfonsus Amsterdam 24-09-1864 kok Buenos Aires 28-1-1901
Thobokholt Anko Slochteren 07-05-1879 dagloner Rosario 21-10-1902
Thobokholt Benardus Stedum 10-07-1843 dagloner Rosario 11-8-1893
Thobokholt Jan Slochteren 12-04-1878 werkman Rosario 30-8-1902
Thobokholt Johannes Slochteren 09-05-1877 werkman Rosario 30-8-1902
Thobokholt Willem Stedum 27-10-1862 dagloner Rosario 20-8-1893
Tielen Willem Helmond 11-07-1864 koopman Buenos Aires 5-8-1893
Timmerman Daniel Breskens 12-11-1867 arbeider Tres Arroyos 6-4-1901
Tock Seraphina Clinge (België) 25-03-1854 zonder Buenos Aires 24-6-1903
Triemstra Haebele Lioessens 15-12-1853 arbeider Buenos Aires 15-3-1900
Trik Christiaan Jacobus Amsterdam 08-02-1849 timmerman Rosario 2-10-1902
Trik Johan Georg Fredrik Amsterdam 02-02-1878 timmerman Rosario 1-9-1902
Tuin, van der Hendrik Kollum 08-05-1846 arbeider Buenos Aires 1-6-1903
Tuin, van der Hendrik Kollum 08-05-1846 stucadoor Buenos Aires 5-9-1893
Tuin, van der Jacob Oostdongeradeel 01-11-1872 arbeider Buenos Aires 16-8-1901
Tuin, van der Pieter Kollum 16-10-1844 landbouwer Buenos Aires 6-8-1893
Tuin, van der Sijtse Kollum 29-07-1877 bakker Buenos Aires 26-12-1901
Tuinstra Klaas Nicolaas Oldehove 27-03-1876 landbouwer Coronel Suarez 27-1-1901
Uden, van Franciscus Johannes 's-Hertogenbosch 16-04-1861 koopman Barracas al Sud 29-7-1901
Uljee Damianus Antonius Zoeterwoude 18-05-1880 pikeur Bahia Blanca 31-10-1906
Veelenturf Petrus Bodegraven 28-03-1847 kaasmaker Buenos Aires 20-8-1900
Veen, van der Geert Buitenpost 04-10-1864 landbouwer Chucul 7-1-1902
Veenstra Johannes Haulerwijk 12-03-1845 arbeider Hinoya 7-10-1893
Vegersteen Jan Amsterdam 11-01-1847 timmerman Buenos Aires 19-3-1896
Vegersteen Reindert Scheveningen 12-06-1876 timmerman Puerto Militar 17-1-1902
Vegersteen Samuel 's-Gravenhage 18-10-1877 timmerman Puerto Belgrano 18-9-1901
Veghel, van Karel Hendrik Rotterdam 21-06-1865 letterzetter Buenos Aires 16-8-1893
Velde, van de Adriaan Krabbendijke 13-12-1862 landbouwer Tacuarendi 29-9-1902
Velde, van de Johanus Krabbendijke 11-01-1875 landbouwer Tacuarendi 2-10-1902
Velde, van de Marinus Krabbendijke 24-05-1834 landbouwer Tacuarendi 2-10-1902
Velde, van de Snoek Krabbendijke 09-10-1872 landbouwer Tacuarendi 7-9-1902
Veldhoven Jan Druten 16-02-1859 zeevarende Patagones 21-11-1902
Ver Hage Johannes Dirksland 08-03-1851 landbouwer Rosario 12-8-1893
Verbeek Cornelis Wieringerwaard 03-02-1868 landbouwer General Deheza 18-12-1901
Verbeek Dirk Haarlemmermeer 01-02-1875 landbouwer Las Toscas 10-9-1902
Verbraaken Franciscus Waltherus Roosendaal 31-08-1847 goudsmid Buenos Aires 23-4-1902
Verburg Jan Kruiningen 06-01-1855 landbouwer Yerua 13-5-1900
Verdonschot Wilhelmes Someren 15-01-1858 timmerman Tres Arroyos 13-8-1900
Vergauwen Johannes Jacobus St. Janssteen 21-09-1862 landbouwer Arrecifes 27-6-1900
Verhage Cornelis Marienes Dirksland 27-02-1876 timmerman Rosario 19-8-1902
Verhage Hendrik Dirksland 16-09-1885 dagloner Rosario 2-9-1902
Verhage Johannes Dirksland 08-03-1851 dagloner Rosario 2-9-1902
Verhage Maarten Dirksland 04-07-1881 dagloner Rosario 2-9-1902
Verhage Marinus Corneles Dirksland 06-12-1877 dagloner Rosario 30-8-1902
Versendaal, van Gijsbert Cornelis Zaltbommel 29-05-1865 machinist Rosario 6-9-1902
Visbeek Doeje Renses Hallum 26-03-1866 arbeider Tres Arroyos 9-10-1900
Visbeek Douwe Hallum 06-09-1859 arbeider Tres Arroyos 4-10-1901
Visbeek Jan Klaases Marrum 24-10-1852 arbeider Tres Arroyos 9-10-1900
Visbeek Klaas Jans Hallum 20-10-1875 voerman Tres Arroyos 9-10-1900
Visbeek Renze Klaases Marrum 28-09-1855 werkman Tres Arroyos 3-9-1900
Visser Dirk Morra 10-11-1878 portier Buenos Aires 13-12-1901
Visser Haitze Koudum 08-12-1874 machinist Chacabuco 24-9-1902
Visser Jan Lioessens 02-05-1872 arbeider Buenos Aires 15-9-1900
Visser Tanneke Amsterdam 27-09-1830 zonder Puerto Belgrano 28-8-1902
Visser Wiebe Oostdongeradeel 22-11-1867 arbeider Buenos Aires 3-6-1903
Visser Wiebe Oostdongeradeel 22-11-1868 stucadoor Buenos Aires 5-9-1893
Visser Yke Koudum 15-10-1883 letterzetter Chacabuco 27-9-1902
Vlijmincx Frits Eindhoven 26-06-1867 boekhandelaar Buenos Aires 7-7-1902
Voerman Gerrit Kampen 23-03-1838 stoker Buenos Aires 10-1-1902
Voerman Gerrit Kampen 06-04-1874 arbeider Buenos Aires 11-1-1902
Vogel Jan Amsterdam 27-12-1881 blikslager Rosario 16-8-1902
Voorwinkels Financius Waterlandskerkje 13-06-1841 arbeider Buenos Aires 28-6-1901
Vos Willem Hilversum 25-04-1862 arbeider Tres Arroyos 27-9-1900
Vos Willem Hilversum 25-04-1862 dagloner Rosario 30-8-1902
Vos, de Hendrik Carel Zutphen 09-04-1854 koopman Buenos Aires 12-8-1893
Vries, de Berent Uithuizermeeden 22-01-1863 arbeider Buenos Aires 29-8-1902
Vries, de Cornelis Holwerd 15-01-1845 arbeider Tres Arroyos 3-9-1900
Vries, de Dirk Uithuizen 21-02-1875 arbeider Tres Arroyos 3-9-1900
Vries, de Evert Korneles Zijldijk 16-11-1877 werkman Tres Arroyos 6-9-1900
Vries, de Freerk Kollum 25-08-1870 melkboer Azul 30-11-1902
Vries, de Jan Groningen 20-05-1865 timmerman Buenos Aires 11-5-1907
Vries, de Jan Cornelis Holwerd 27-02-1870 arbeider Tres Arroyos 24-9-1900
Vries, de Tjerk Kollum 28-06-1878 dagloner Azul 30-11-1902
Vrijmoed Johannes Mathias Hendricus Rotterdam 17-05-1873 koopman Chemehuin 9-5-1903
Vroonland Boudewijn Rilland-Bath 11-04-1872 technicus Quilmes 23-10-1901
Waarde, van Johannes Wolphaartsdijk 14-09-1857 landbouwer Coronel Dorregos 29-8-1901
Waarde, van Mattheus Wolphaartsdijk 04-08-1858 landbouwer Aparicio 5-3-1904
Wabeke Jacobus Marinus Wemeldinge 03-01-1865 arbeider Las Toscas 8-9-1902
Waldorp Johannes Abel Arnhem 08-05-1859 ingenieur Buenos Aires 10-4-1901
Warmerdam Bastiaan Noordwijkerhout 09-02-1852 arbeider Buenos Aires 21-2-1903
Warmerdam Bastiaan Noordwijkerhout 09-02-1852 arbeider Buenos Aires 26-9-1893
Waveren Turner, van Jacobus Martinus Hillegom 13-08-1874 veehouder Pueblo Victorica 30-9-1902
Weele, van Johannes Goes 23-03-1857 landbouwer Tacuarendi 6-9-1902
Werff, van der Freerkje Dokkum 05-12-1876 zonder Campana 14-9-1902
Werff, van der Lambertus Dokkum 05-02-1879 zonder Campana 12-9-1902
Werff, van der Rimmelt Dokkum 17-03-1875 estibador Campana 12-9-1902
Werff, van der Sjoerd Dokkum 17-11-1845 schilder Campana 19-8-1901
Werkman Harm Usquert 26-01-1863 landbouwer Chucul 7-1-1902
Wesplate Johanes Kruiningen 10-05-1839 arbeider Esperanza 1-3-1902
Wesplate Johannes Kruiningen 10-05-1862 arbeider Esperanza 14-10-1902
Wessels Hendericus Jacobus Amsterdam 03-07-1853 timmerman Buenos Aires 2-8-1893
Wessels Hendricus Jacobus Amsterdam 03-07-1853 machinist Buenos Aires 1-9-1902
Wessels Jan Louis Wilhelm Amsterdam 09-09-1876 arbeider Buenos Aires 20-11-1902
Westdorp Johannes Kloetinge 27-01-1874 arbeider Buenos Aires 2-8-1901
Westende, van 't Cornelis 's-Heerenhoek 01-07-1860 arbeider Ensenada 27-8-1900
Westerhoff Auske Garmerwolde 08-07-1855 arbeider Buenos Aires 7-9-1893
Westveer Mathijs Waarde 31-01-1863 arbeider Rosario 13-8-1893
Weve André Louis Wychen 23-04-1862 werktuigkundige Puerto Militar 31-1-1903
Weve Anton Cornelis Wychen 09-05-1860 werktuigkundige Buenos Aires 8-8-1893
Weye, van Antonie Wateringen 11-01-1847 koffiehuishouder Buenos Aires 30-8-1901
Weyenbergh Bernard Haarlem 07-03-1862 leraar Santiago del Estero 15-8-1903
Wiel, van de Antonius Jozephus Winterswijk 03-06-1862 schoenmaker Buenos Aires 16-9-1901
Wielart Cornelis Johannes Utrecht 10-09-1834 bloemist en tuinman Quilmes 5-5-1902
Wiersma Pieter Marrum 09-02-1842 arbeider Rosario 19-8-1902
Wiersma Pieter Marrum 09-02-1842 landbouwer Rosario 12-8-1893
Wijnbergh Henderikus Johannes Nieuwer-Amstel 13-06-1851 tuinman Banfield 13-5-1902
Wijnbergh Hendricus Johannes Zaandam 24-06-1878 zeevarende Puerto Militar 20-5-1902
Wijnstra Bauke Ferwerd 16-12-1856 landbouwer Rosario 3-4-1894
Wilders Jan Sneek 03-10-1854 machinist Buenos Aires 3-9-1902
Wilgenhof Egbert Hendrik Olst 27-10-1851 arbeider Tres Arroyos 3-9-1900
Wilgenhof Marinus Oud Gastel 30-07-1878 slager Tres Arroyos 3-9-1900
Willemsen Hendrikus Ginneken 02-02-1862 stucadoor Buenos Aires 20-12-1902
Wit, de Tjalle Pingjum 03-09-1861 arbeider Rosario 13-8-1893
Witte, de Cornelis Krabbendijke 29-12-1849 arbeider Ensenada 13-8-1902
Witte, de Marinus Krabbendijke 01-10-1874 arbeider Buenos Aires 3-8-1901
Worp, van der Egbert Hendrik Hattem 16-02-1854 dagloner Rosario 24-9-1902
Wortelboer Johannes Gerhardus Oude Pekela 20-07-1843 koopman Azul 6-6-1903
Wortelboer Johannes Gerhardus Oude Pekela 20-07-1843 koopman Azul 15-9-1893
Woudhuizen Pier Bakkeveen 14-02-1844 landbouwer Rosario 30-10-1902
Woudwijk Engbert Lioessens 06-05-1850 schilder Junin 26-2-1903
Woudwijk Kornelis Anjum 14-01-1877 arbeider General Pinto 15-1-1903
Woudwijk Pieter (Ooster)nijkerk 19-09-1846 arbeider Vedia 7-3-1900
Woudwijk Theunis Paesens 03-05-1847 landbouwer General Pinto 2-2-1903
Wouters Johannes Wilhelmus Cuijk 10-05-1850 klerk Buenos Aires 3-9-1902
Wulffling Hendrik Peter Zwolle 21-11-1856 kantoorbediende Buenos Aires 1-7-1901
Zandee Cornelis Krabbendijke 05-10-1869 landbouwer Coronel Pringles 27-1-1902
Zandee Johannes Krabbendijke 27-02-1843 landbouwer Coronel Pringles 27-1-1902
Zijlstra Dirk Engwierum 21-06-1879 landbouwer Las Martinetas 16-3-1903
Zijlstra Evert Hallum 19-02-1878 arbeider Necochea 7-5-1900
Zijlstra Hendricus Oostdongeradeel 01-12-1870 landbouwer Necochea 14-2-1901
Zijlstra Hermanus Oostdongeradeel 20-09-1875 landbouwer Necochea 14-2-1901
Zijlstra Jan Hallum 28-02-1854 arbeider Tres Arroyos 3-9-1900
Zijlstra Taeke Oostdongeradeel 19-04-1834 landbouwer Necochea 14-2-1901
Zwaak Matthias Utrecht 27-07-1839 schoenmaker Buenos Aires 16-12-1901
Zwaan Pieter 's-Gravenhage 28-07-1840 kantoorbediende Buenos Aires 19-10-1900
Zwaarden, van Leendert Kruiningen 15-02-1870 arbeider Buenos Aires 3-8-1901
Zweedijk Jacobus Augustijn 's-Heer Arendskerke 16-09-1877 landbouwer Tres Arroyos 28-9-1900
Zweedijk Jan 's-Heer Arendskerke 26-07-1876 arbeider Tres Arroyos 17-9-1900
Zweedijk Marinus 's-Heer Arendskerke 20-02-1853 arbeider Tres Arroyos 17-9-1900
Zweedijk Pieter 's-Heer Arendskerke 14-09-1879 landbouwer Aparicio 4-10-1903

Enkele beroepen zijn in het Spaans vermeld. Hier een kleine vertaling:

apicultor: imker, bijenhouder

confitero: banketbakker

estanciero: (groot)grondbezitter

haciendero: eigenaar/beheerder van een hacienda of landgoed.

peon: knecht of losarbeider

Om u een idee te geven waar de in de lijst genoemde plaatsen liggen, zijn hieronder enkele kaartjes afgebeeld.

Arequito Aparicio Bernasconi Buenos Aires Azul Chivilcoy Chucul Ensenada Campana Esperanza Coronel Dorrego Puan Quilmes Necochea Santiago del Estero Tacuarendi Rosdario Tres Arroyos